Monday, November 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

29,633
Total deaths
Updated on November 29, 2021 5:34 am
27,634
Total active cases
Updated on November 29, 2021 5:34 am
1,786,246
Total confirmed cases
Updated on November 29, 2021 5:34 am

برخی از کانادایی‌ها مجبور به بازپرداخت پول CERB خود به CRA هستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

سفر آزادانه ساکنین سیل‌زده بریتیش‌کلمبیا به آمریکا بمنظور تهیه سوخت و غذا

پس از سیل مرگبار بریتیش‌کلمبیا دولت فدرال به آن دسته از شهروندان استان که برای تهیه نیازهای اساسی مجبور به عبور از مرز ایالات‌متحده...

کشف 56 سلاح ممنوعه در اتومبیل زن اهل فلوریدا

یک شهروند اهل فلوریدا پس از آنکه هنگام ورود به کانادا 56 سلاح ممنوعه در اتومبیلش کشف گردید با اتهامات گوناگون روبرو شده است. بگفته...

تعداد قربانیان رانش زمین بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا به چهار نفر افزایش یافت

خدمات پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا، افزایش تعداد قربانیان رانش زمین در بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا را به چهار نفر تأیید کرد. به گفته لیزا لاپوینت،...

آغاز نوبت‌دهی واکسن کووید۱۹ کودکان ۵ تا ۱۱ ساله در آلبرتا

با ورود ۴۰۰ هزار دوز واکسن کووید-۱۹ فایزر به آلبرتا، ساکنان این استان می‌توانند از امروز چهارشنبه ۲۴ نوامبر برای دریافت نوبت واکسن کووید-۱۹...

آلبرتای زیبا: بازدید از آبشارهای یخ‌ زده رشته کوه راکی

آلبرتا در زمستان بی‌نظیر است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای لذت بردن از این زیبایی از آبشار‌های یخ‌ زده رشته کوه راکی بازدید...

آژانس درآمد کانادا می‌گوید هر شخصی که به اشتباه دو مرتبه کمک مالی اضطراری دولت کانادا را دریافت کرده باشد، ملزم به بازپرداخت آن است.

کانادایی ها برای دریافت کمک مالی اضطراری دولت کانادا (CERB) فقط باید از یک روش، یعنی از طریق آژانس درآمد کانادا (CRA) و یا از طریق سرویس کانادا اقدام می‌کردند.

Sylvie Branch، سخنگوی رسانه‌ای CRA می‌گوید: «هرشخصی که از طریق هر دو روش برای دریافت CERB اقدام کند ممکن است در یک زمان واحد دو مرتبه این مبلغ را دریافت کرده باشد.» آژانس شروع به برقراری تماس با افرادی کرده است که خواستار بازپرداخت این مبلغ هستند.

برنچ به خبرگزاری‌ها اعلام کرده است: « اکثریت قریب به اتفاق کانادایی‌ها صادق هستند و داوطلبانه مبلغی را که به اشتباه دریافت کرده‌اند پس می‌دهند.» وی در ادامه افزوده است: «CRA مشکلات کانادایی‌ها و اثرات مالی ایجاد شده به دلیل مواجه با COVID-19 را درک می‌کند و به این موضوع حساس است.»

به گفتۀ برنچ: «روند درخواست CERB، همانند روند ثبت مالیات، بر اساس تعهد اطلاعاتی بود که توسط خود افراد تهیه شده بودند. CRA می‌تواند این اطلاعات را در زمان تشکیل پرونده یا در زمان دیگری تأیید کند.»

برنچ متذکر شده است: «آژانس، پارامترهای ترتیب پرداخت را گسترش داده است تا به کانادایی‌ها زمان و انعطاف بیشتری برای بازپرداخت آن‌ها براساس توانایی فردیشان داده شود.» آژانس فعالیت‌های جمع‌آوری این مبالغ را در واکنش به پندمی کرونا متوقف کرده بود، اما اکنون در حال از سرگیری آن‌هاست.

برنچ گفته است: «اگر فردی در زمان تماس آژانس قادر به بازپرداخت این کمک مالی نباشد، آژانس وضعیت را بررسی می‌کند و در زمان دیگری پس از تغییر شرایط مالی فرد، دوباره با او تماس می‌گیرد.»

برنچ گفته است: «کانادایی‌هایی که با حسن‌نیت برای دریافت CERB درخواست کردند و بعداً تشخیص دادند که فاقد شرایط لازم هستند، ملزم به پرداخت این مبلغ بدون جریمه یا بهره خواهند بود. در شرایطی که فرد توانایی پرداخت را داشته باشد و از دستیابی و پذیرشِ روش پرداخت قابل قبول خودداری کند، CRA می‌تواند اقدامات قانونی را در پیش گیرد.»

در آغاز پندمی، CRA تشکیلات خود را آماده کرد تا کمک‌های مالی اضطراری را به کانادایی‌های که با بیکاری روبه‌رو هستند تحویل بدهند. بنابر این برنامۀ CERB به‌وجود آمد، برنامه‌ای که برای کانادایی‌های واجد شرایط هر ماه 2.000 دلار به مدت 28 هفته فراهم می‌کند.

آخرین دورۀ پرداخت CERB در تاریخ 26 سپتامبر پایان یافت، اما این برنامه با مزایای جدیدی جایگزین شده است که شامل مزایای بازیابی کانادا و مزایای بازیابی بیماری کانادا می‌شود.

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید