Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

آلبرتا: رکوردشکنی آمار بستری در ICU از ابتدای پندمی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

آمار بستری شدگان در تخت‌های بیمارستانی، بیماران تحت نظر در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) و مبتلایان جدید به کووید-۱۹ همچنان در آلبرتا رکوردشکنی می‌کند.

این استان از ابتدای اکتبر با جهش شدید ابتلا به کروناویروس روبرو شده و به سرعت رکوردهای مربوط به مارچ و اپریل را شکسته است.

به گفته دکتر دینا هینشا، مدیر کل بهداشت آلبرتا، در ۲۶ نوامبر ۱,۲۲۷ بیمار جدید شناسایی شده و آمار بیماران فعال به ۱۴,۱۲۷ نفر رسیده که رکورد جدید و ناراحت‌کننده‌ای است.

همچنین اکنون ۴۰۵ نفر از مبتلایان کووید-۱۹ در آلبرتا، در بیمارستان‌ها بستری‌اند که از این بین ۸۶ نفر روی تخت مراقبت‌های ویژه خوابیده‌اند.

۵۱۹ نفر تا امروز قربانی کروناویروس شده‌اند که ۹ نفر از آنها در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده‌اند.

دکتر هینشا می‌گوید:

«همیشه به مردمی فکر می‌کنم که این ویروس زندگی‌شان را خراب کرده، نه فقط آنها که عزیزی را از دست داده‌اند بلکه آنهایی که رنج بیماری را کشیده‌اند، یا تحت تاثیر محدودیت‌های این دوران قرار داشته‌اند.»

او اشاره می‌کند که با وجود سختی‌ها، مردم باید نقش خود در کاهش شیوع را ایفا کنند، و حالا این نقش از همیشه پررنگ‌تر است: «من از مردم آلبرتا می‌خواهم که از این چالش کناره‌گیری نکنند.»

«در دو روز آینده تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که نرخ شیوع را پایین آوریم. البته معنای حرفم این نیست که نمی‌توانیم از زندگی لذت ببریم؛ شما هنوز هم می‌توانید به فضای باز بروید و از هوای معتدل این روزها برخوردار شوید.»

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید