Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,871
Total deaths
Updated on April 23, 2021 10:53 am
85,946
Total active cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am
1,161,385
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am

کاناداپست بیش از 2 میلیون بسته پستی را در آخرین روز نوامبر تحویل داده است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

با آغاز رسمی دسامبر، کاناداپست به کانادایی‌ها یادآوری می‌کند که محموله‌ها و بسته‌ها را در اسرع وقت خریداری کرده و ارسال کنند.

این پیام پس از تحویل حدود 3 میلیون بسته در چند روز آخر ماه نوامبر، از جمله حدود 800،000 بسته در آخر هفتۀ گذشته و نزدیک به 2.1 میلیون بسته در روز دوشنبه 30 نوامبر ارسال شده است.

خدمات پستی اضافه می‌کند با توجه به اینکه بیش از هر زمان دیگری مردم خرید اینترنتی و آنلاین انجام می‌دهند تقاضای فصلی از هفته‌های گذشته افزایش پیدا کرده است.

در حالی که کاناداپست می‌گوید انتظار می‌رود پردازش و تحویل «در تمام ماه دسامبر با سرعت بسیار بالا» ادامه یابد، در صورت بروز موج افزایش ارسال مرسولات قبل از کریسمس، احتمال اینکه ظرفیت آنها بیش از حد شود بسیار زیاد است.

هیلی مگرمنس، سخنگوی کاناداپست، توضیح می‌دهد: «این احتمال وجود دارد که بتوان ظرفیت پست را تحت فشار قرار داد و به طور بالقوه باعث تأخیر ارسال مرسولات شد. ما می‌خواهیم به هر قیمتی از این مسئله جلوگیری کنیم. به همین دلیل کانادایی‌ها را تشویق می‌کنیم که خرید خود را زودتر شروع کنند.»

کاناداپست همچنین مهلت ارسال مرسولات را برای تحویل تضمینی در تعطیلات به روز کرده است، تاریخ آن از اوایل تا اواسط ماه دسامبر بر اساس مدت زمان بسته‌بندی و اینکه آیا حمل و نقل؛ حمل و نقل منظم، سریع یا با اولویت پرداخت می‌شود، است.

ارسال زود هنگام بسته‌های پستی نه تنها اطمینان حاصل می‌کند که بسته‌ها به موقع به مقصد می‌رسند، بلکه یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پس‌انداز هزینۀ حمل و نقل نیز است.

مگرمن در ادامه می‌افزاید: «اینکه بسته‌های پستی را در آخرین لحظات ارسال کنید باعث گران‌تر شدن هزینه و ایجاد استرس برای حمل‌کننده بارتان می‌شود. این چیزی است که شما واقعاً نمی‌توانید رویش برچسب قیمت بزنید.»

تقریباً 4000 کارگر فصلی برای فصل تعطیلات استخدام شده‌اند، اگرچه این شرکت تأکید می‌کند که ایمنی در اولویت اصلی قرار دارد. از کسانی که نامه دریافت می‌کنند نیز خواسته می‌شود «هنگام تحویل مرسولاتشان به کارکنان فضا اختصاص دهند» که شامل حفظ فاصله فیزیکی مناسب و ایمن نگه داشتن حیوانات خانگی است.

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید