Friday, January 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,828
Total deaths
Updated on January 22, 2021 6:05 pm
65,750
Total active cases
Updated on January 22, 2021 6:05 pm
737,407
Total confirmed cases
Updated on January 22, 2021 6:05 pm

کاناداپست بیش از 2 میلیون بسته پستی را در آخرین روز نوامبر تحویل داده است

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا حداقل برای یک ماه

دولت فدرال تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا را حداقل برای یک ماه دیگر تأیید کرد. طبق گفته بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی کانادا، محدودیت‌ها تا...

با آغاز رسمی دسامبر، کاناداپست به کانادایی‌ها یادآوری می‌کند که محموله‌ها و بسته‌ها را در اسرع وقت خریداری کرده و ارسال کنند.

این پیام پس از تحویل حدود 3 میلیون بسته در چند روز آخر ماه نوامبر، از جمله حدود 800،000 بسته در آخر هفتۀ گذشته و نزدیک به 2.1 میلیون بسته در روز دوشنبه 30 نوامبر ارسال شده است.

خدمات پستی اضافه می‌کند با توجه به اینکه بیش از هر زمان دیگری مردم خرید اینترنتی و آنلاین انجام می‌دهند تقاضای فصلی از هفته‌های گذشته افزایش پیدا کرده است.

در حالی که کاناداپست می‌گوید انتظار می‌رود پردازش و تحویل «در تمام ماه دسامبر با سرعت بسیار بالا» ادامه یابد، در صورت بروز موج افزایش ارسال مرسولات قبل از کریسمس، احتمال اینکه ظرفیت آنها بیش از حد شود بسیار زیاد است.

هیلی مگرمنس، سخنگوی کاناداپست، توضیح می‌دهد: «این احتمال وجود دارد که بتوان ظرفیت پست را تحت فشار قرار داد و به طور بالقوه باعث تأخیر ارسال مرسولات شد. ما می‌خواهیم به هر قیمتی از این مسئله جلوگیری کنیم. به همین دلیل کانادایی‌ها را تشویق می‌کنیم که خرید خود را زودتر شروع کنند.»

کاناداپست همچنین مهلت ارسال مرسولات را برای تحویل تضمینی در تعطیلات به روز کرده است، تاریخ آن از اوایل تا اواسط ماه دسامبر بر اساس مدت زمان بسته‌بندی و اینکه آیا حمل و نقل؛ حمل و نقل منظم، سریع یا با اولویت پرداخت می‌شود، است.

ارسال زود هنگام بسته‌های پستی نه تنها اطمینان حاصل می‌کند که بسته‌ها به موقع به مقصد می‌رسند، بلکه یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پس‌انداز هزینۀ حمل و نقل نیز است.

مگرمن در ادامه می‌افزاید: «اینکه بسته‌های پستی را در آخرین لحظات ارسال کنید باعث گران‌تر شدن هزینه و ایجاد استرس برای حمل‌کننده بارتان می‌شود. این چیزی است که شما واقعاً نمی‌توانید رویش برچسب قیمت بزنید.»

تقریباً 4000 کارگر فصلی برای فصل تعطیلات استخدام شده‌اند، اگرچه این شرکت تأکید می‌کند که ایمنی در اولویت اصلی قرار دارد. از کسانی که نامه دریافت می‌کنند نیز خواسته می‌شود «هنگام تحویل مرسولاتشان به کارکنان فضا اختصاص دهند» که شامل حفظ فاصله فیزیکی مناسب و ایمن نگه داشتن حیوانات خانگی است.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید