Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

کارمندان بهداشتی گیرافتاده در برف، بقیه رانندگان را واکسینه کردند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

کارمندان سازمان بهداشت اورگان در امریکا که گرفتار یک طوفان برفی شده بودند، یک به یک به سراغ دیگر خودروها رفتند و سرنشینان آنها را در برابر کووید-۱۹ واکسینه کردند.

اداره بهداشت شهرستان جوزفین در فیسبوک این خبر را منتشر کرده و نوشته که بعد از گیر افتادن ۲۰ کارمند این اداره در طوفانِ برف، این واکسیناسیون در یکی از بزرگراه‌های این شهرستان انجام شده است.

۶ دوز واکسن در آستانهٔ انقضا بوده‌اند، بنابراین این افراد تصمیم به استفاده از آنها برای واکسیناسیون سایر رانندگان گرفتند.

البته این دوزها از قبل برای واکسیناسیون افراد دیگری اختصاص یافته بودند ولی به گفته اداره بهداشت جوزفین، «طوفان مانع از آن بود که این دوزها به موقع به افراد اصلی برسند.»

Virus distribution josephine county public health 1611804316

این پرسنل بهداشتی به جای اینکه بنشینند و شاهد خرابیِ واکسن‌ها باشند، تصمیم گرفتند که پیشنهاد دریافت این دوزها را به سرنشینان خودروهای مجاز بدهند. خوشبختانه یک آمبولانس این شهرستان هم در نزدیکی بود تا واکسیناسیون به روشی ایمن انجام شود.

یکی از این دوزها هم به کارمند اداره پلیس جوزفین رسید که از قبل در نوبت دریافت واکسن بود، اما به خاطر شرایط جوی دیر به کلینیک می‌رسید ولی خوشبختانه در بزرگراه به محل این واکسیناسیون سرپایی رسید و دوزش را دریافت کرد.

مدیر اداره بهداشت جوزفین، آقای مایک وبر می‌گوید «این یکی از جذاب‌ترین عملیات‌هایی بود که تا امروز انجام دادیم.»

منبع: KSBW


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید