Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 7:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am

بنیاد سرطان بی.سی یک کمک تاریخی به مبلغ ۱۵ میلیون دلار دریافت کرد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

بنیاد سرطان بریتیش کلمبیا پنجشنبه بزرگترین کمک مالی در تاریخ خود را دریافت کرد که قرار است صرف کمک به مبتلایان سرطان ریه و درمان آنها شود.

رقم اهدایی ۱۵.۳ میلیون دلار است که بنیاد Judah Blackmore آن را اهدا کرده است. جودا بلک‌مور یک تاجر ساکن در ونکوور است که در جریان جنگ جهانی دوم از کشتارهای هولوکاست در لهستان گریخت و به کانادا پناه آورد.

مدیرعامل و معتمد این بنیاد، نیکولا بریلزفورد در کلیپی خبر این اهدای بزرگ را داد و گفت: «همزمان با کسب موفقیت‌های بیشتر، روحیهٔ بخشندگی او هم رشد کرد.»

آقای بلکمور پس از شرکت در یک برنامهٔ تشخیص زودهنگام سرطان ریه، با دکتر استیون لام آشنا شد که این رابطه در نهایت زمینه‌ساز این کمک بزرگ به بنیاد سرطان بی.سی شد.

دکتر لام می‌گوید: «در طول این سال‌ها ما کمک‌های مالی کوچکی از حامیان دریافت می‌کردیم» ولی حالا امیدی برای بیماران ریوی به وجود آمده است.


سرطان ریه کُشنده‌ترین سرطان در بریتیش کلمبیا و سرتاسر کانادا ست و در مقایسه با سایر سرطان‌ها، جامعه نگاه نامناسبی به مبتلایانِ آن دارد.

اما حالا با این کمک تاریخی، دکتر سارا راث رییس بنیاد سرطان بی.سی امیدوار است که این بنیاد بتواند امید و عمر بیشتری به مبتلایان سرطان ریه بدهد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید