Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm

اعلام مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون COVID-19 بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

نخست‌وزیر جان هورگان و مقام ارشد بهداشت استان دکتر بانی هنری، مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون بریتیش کلمبیا را در ۱ مارس اعلام می‌کنند.

وزیر بهداشت آدریان دیکس و دکتر پنی بَلم، سرپرست تیم اجرایی واکسیناسیون بریتیش کلمبیا نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

دولت بریتیش کلمبیا برنامه واکسیناسیون COVID-19 را در ژانویه مطرح کرد و مقامات از آن برنامه به عنوان «بزرگترین و پیچیده‌ترین» برنامه ایمن‌سازی در تاریخ استان یاد کردند.

این برنامه چهار مرحله‌ای یک راهنما ارائه می‌دهد که از طریق آن زمان دریافت واکسن هر گروه سنی در استان مشخص می‌شود. تقریباً 7.4 میلیون دوز واکسن COVID-19 در فاصله آوریل تا پایان سپتامبر برای واجدین شرایط دریافت واکسن در بریتیش کلمبیا تجویز شده است.

در مرحله اول که در ماه دسامبر شروع شد، افرادی که در برابر این بیماری آسیب‌پذیر بودند و در معرض خطر مرگ قرار داشتند واکسن را دریافت کردند. این گروه شامل ساکنین آسایشگاه‌های مراقبت از سالمندان و جوامع بومی در معرض خطر می‌شد.

مرحله دوم که قرار بود در آخر فوریه شروع شود شامل کارکنان مراقبت‌های بهداشتی و سالمندان بالای ۸۰ سال می‌شد.

در مرحله سوم که ماه آوریل شروع می‌شود افراد بین ۶۰ تا ۷۹ سال واکسیناسیون می‌شوند. افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای خاص هستند و کارکنان خط مقدم نیز در این مرحله ایمن‌سازی می‌شوند.

انتظار می‌رود مرحله چهارم در ماه جولای آغاز شود و جمعیت باقیمانده واجد شرایط ایمن‌سازی شوند. این مرحله با ایمن‌سازی افراد ۵۵ تا ۵۹ سال شروع می‌شود و سن افراد در دسته‌بندی‌های بعدی پنج سال کاهش می‌یابد.

این استان پیش از این اعلام کرده بود که ثبت ‌نام اولیه واکسن COVID-19 در ماه مارس آغاز می‌گردد. سن شروع واکسیناسیون افراد ۷۵ تا ۷۹ سال است و عموم مردم می‌توانند به صورت آنلاین یا تماس تلفنی برای دریافت واکسن ثبت نام کنند.

ماه گذشته هورگان گفت: « پاندمی COVID-19 همه ما را از طریق روش‌های بسیار سختی به چالش کشیده است. ما با قدرت، شجاعت و همدردی با پاندمی روبرو شده‌ایم و احساس می‌کنیم یک روز این بیماری را پشت سر بگذاریم.»

 

منبع: dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید