Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 10:46 pm

افتتاح ۳۲۵ داروخانه در انتاریو به منظور ارائه واکسن AstraZeneca در هفته آینده


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

نخست‌وزیر داگ فورد روز چهارشنبه گفت با افزایش موجودی واکسن COVID-19، دولت انتاریو در حال تحویل واکسن به داروخانه‌ها و مراکز مراقبت‌های اولیه است. هفته آینده بیش از ۳۰۰ داروخانه در انتاریو افتتاح می‌شوند تا واکسن واجدین شرایط را تهیه کنند. افراد ۶۰ تا ۶۴ ساله واجد شرایط دریافت واکسن در مناطق خاص هستند.

فورد در بیانیه‌ای گفت: «ما در مبارزه با COVID-19 در شرف دستیابی به نقطه عطف مهمی هستیم، انتظار داریم دوزهای تجویزشده در یک روز به مرز یک میلیون نفر برسد و بتوانیم به واکسیناسیون در کشور ادامه دهیم.»

داروخانه‌های منتخب از روز چهارشنبه می‌توانند در سه منطقه بهداشت عمومی یعنی Toronto Windsor-Essex و Kingston، Frontenac، Lennox و Addington برای دریافت ۱۹۴،۵۰۰ دوز واکسن AstraZeneca /COVISHIELD نوبت رزرو کنند. ارسال واکسن به دیگر داروخانه‌های استان در برنامه‌ آینده قرار گرفته است.

بزرگسالان واجد شرایط ۶۰ تا ۶۴ سال که براساس سال تولد بین ۱۹۶۱-۱۹۵۱ قرار دارند و قصد دارند برای دریافت واکسن نوبت رزرو کنند می‌توانند برای یافتن داروخانه معتبر به وب‌سایت انتاریو مراجعه کرده و برای تعیین وقت قبلی با داروخانه تماس بگیرند.

همچنین دولت استانی برای انجام واکسیناسیون در مراکز مراقبت‌های اولیه و مراکز عمومی مانند مطب‌ پزشکان، در حال همکاری با واحدهای بهداشت عمومی است. این برنامه جدید از روز شنبه ۱۳ مارس در Hamilton، Toronto، Guelph، Peterborough، Simcoe-Muskoka و Peel آغاز می‌گردد.

لازم به ذکر است که مراکز مراقبت‌های اولیه پس از دریافت درخواست واکسیناسیون نوبت‌دهی نخواهند کرد، اما از ۱۰ مارس شروع به تماس با واجدین شرایط ۶۰ تا ۶۴ سال ساکن انتاریو کرده‌اند تا نوبت این افراد را ثبت کنند.

دولت انتاریو در حال آماده‌سازی مرحله دوم برنامه توزیع واکسن COVID-19 خود در ماه آینده است. اولویت این دولت واکسیناسیون جمعیت براساس سن و میزان روبه‌رویی با خطر این بیماری است.

در ماه جاری بیش از ۱۲۰ کلینیک واکسیناسیون همگانی در سراسر انتاریو افتتاح می‌گردد. این امر باعث افزایش ظرفیت تزریق تا ۱۵۰،۰۰۰ دوز در روز خواهد شد که مستقیماً به موجودی واکسن بستگی خواهد داشت.

 

منبع: Dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید