Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

مسدود شدن 800,000 حساب CRA بخاطر احتمال هک اطلاعات


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

روز شنبه آژانس درآمد کانادا 800,000 حساب آنلاین را به دلیل نگرانی از هک نام کاربری و کلیدواژه مسدود کرد.

بگفته مقامات CRA این اقدام پیشگیرانه پس از احتمال دسترسی third party غیرمجاز انجام شد.

در اطلاعیه منتشر شده آمده: نام‌های کاربری و کلیدواژه‌ها در نتیجه نقص سیستم‌های آنلاین CRA به خطر نیفتاده‌اند، بلکه third party غیرمجاز احتمالا با روش‌هایی چون فیشینگ ایمیل یا رخنه در اطلاعات دیگر third party، بدست آورده است. در مجموع اطلاعات حدود 800,000 کاربر افشا شده‌اند.

از اینرو آژانس درآمد اقدام به بستن حساب‌هایی کرده که آدرس ایمیل آن‌ها در فایل موجود است.

کسانی که حسابشان مسدود شده می‌توانند با ورود به صفحه ثبت‌نام و ایجاد نام‌ کاربری و کلیدواژه جدید یا با استفاده از روش ورود دیگر به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند. بنابراین امکان ورود با روش‌های دیگر بجز استفاده از نام کاربری و کلیدواژه وجود دارد.

در بخش دیگری اطلاعیه آمده: چنانچه افراد قادر نبودند با روش‌های آنلاین وارد حساب CRA شوند می‌توانند پس از تاریخ 22 مارچ 2021 مجددا برای ورود به حساب خود تلاش کنند. اگر در آن تاریخ نیز امکان ورود پیدا نکردند باید با CRA تماس بگیرند.

در حال حاضر امکان ثبت آنلاین اطلاعات مالیات درآمد با استفاده از نرم‌افزار NETFILE وجود دارد و پس از دسترسی به حساب کاربری می‌توان برای دریافت مزایای اضطراری اقدام کرد.

CRA تاکید کرده این اتفاق و رخدادهای مشابه مانند آنچه ماه فوریه اتفاق افتاد باهم مرتبط هستند و ممکن است برای حفاظت از اطلاعات مالیات‌دهندگان شاهد اقدامات پیشگیرانه بیشتر در آینده باشیم.

در حال حاضر اگر قصد ورود به حساب کاربری با نام کاربری و کلیدواژه قبلی را داشته باشید یک پیام خطا ظاهر شده و ابطال نام کاربری و کلیدواژه را اطلاع می‌دهد. این پیام حاوی یک لینک راهنماست که نحوه دسترسی مجدد به حساب کاربری را آموزش داده است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید