Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

اونتاریو: بازگشایی ثبت‌نام برای طرح ۴۰۰ دلاری حمایتِ کودک در ماه مِی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

دولت اونتاریو اعلام کرده که دور بعدی ثبت‌نام برای برخورداری از طرح مزایای کودکِ کووید-۱۹ (COVID-19 Child Benefit) در ماه مِی انجام می‌شود؛ طرحی که برای کاهش بار مالی خانواده‌ها در پندمی کووید-۱۹ راه‌اندازی شده است.

والدینی که قبلا در این طرح حمایتی ثبت‌نام کرده‌اند نیازی به ارائه اطلاعات جدید ندارند، آنها جدیدترین پرداخت بابت هر کودکشان را در روزهای پس از ۲۶ اپریل دریافت خواهند کرد.

اما والدینی که پیش‌تر از این برنامه جا مانده‌اند بایستی با مراجعه به وبسایت دولت اونتاریو، در فاصله ۳ تا ۱۷ مِی درخواست خود را ثبت کنند.

در پوشش این طرح به ازای هر کودک تا کلاس ۱۲، به والدین ۴۰۰ دلار کمک می‌شود تا هزینه‌های مرتبط با نیازهای آنها را پوشش دهند. برای کودکانی با نیازهای ویژه، این رقم ۵۰۰ دلار است و آنها تا سقف سن ۲۱ سال در حمایت طرح قرار می‌گیرند.

استیون لیس، وزیر آموزش اونتاریو می‌گوید: «از روز نخست این پندمی دولت ما در مدارسِ ایمن سرمایه‌گذاری کرده و کمک مالی مستقیم به پدرها و مادرهای زحمت‌کش را در دستور کار قرار داده است.»

فقط یکی از والدین یا سرپرست‌های هر کودک می‌توانند برای این طرح درخواست دهد و بچه‌های دبیرستانی با سن ۱۸ سال یا بالاتر نیز به نمایندگی از خودشان مجاز به ثبت‌نامند.

دولت می‌گوید که والدین چندفرزندی ممکن است در روزهای متفاوت کمک نقدی را در حساب‌شان دریافت کنند و لزوما پرداخت‌های یک خانوار در یک روز نیست.

با انجام جدیدترین دور پرداخت‌ها در قالب این طرح، مجموع حمایت دولت اونتاریو از کودکان در بحران کووید-۱۹ به رقم ۱.۸ میلیارد دلار می‌رسد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید