Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm

اونتاریو: بازگشایی ثبت‌نام برای طرح ۴۰۰ دلاری حمایتِ کودک در ماه مِی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

دولت اونتاریو اعلام کرده که دور بعدی ثبت‌نام برای برخورداری از طرح مزایای کودکِ کووید-۱۹ (COVID-19 Child Benefit) در ماه مِی انجام می‌شود؛ طرحی که برای کاهش بار مالی خانواده‌ها در پندمی کووید-۱۹ راه‌اندازی شده است.

والدینی که قبلا در این طرح حمایتی ثبت‌نام کرده‌اند نیازی به ارائه اطلاعات جدید ندارند، آنها جدیدترین پرداخت بابت هر کودکشان را در روزهای پس از ۲۶ اپریل دریافت خواهند کرد.

اما والدینی که پیش‌تر از این برنامه جا مانده‌اند بایستی با مراجعه به وبسایت دولت اونتاریو، در فاصله ۳ تا ۱۷ مِی درخواست خود را ثبت کنند.

در پوشش این طرح به ازای هر کودک تا کلاس ۱۲، به والدین ۴۰۰ دلار کمک می‌شود تا هزینه‌های مرتبط با نیازهای آنها را پوشش دهند. برای کودکانی با نیازهای ویژه، این رقم ۵۰۰ دلار است و آنها تا سقف سن ۲۱ سال در حمایت طرح قرار می‌گیرند.

استیون لیس، وزیر آموزش اونتاریو می‌گوید: «از روز نخست این پندمی دولت ما در مدارسِ ایمن سرمایه‌گذاری کرده و کمک مالی مستقیم به پدرها و مادرهای زحمت‌کش را در دستور کار قرار داده است.»

فقط یکی از والدین یا سرپرست‌های هر کودک می‌توانند برای این طرح درخواست دهد و بچه‌های دبیرستانی با سن ۱۸ سال یا بالاتر نیز به نمایندگی از خودشان مجاز به ثبت‌نامند.

دولت می‌گوید که والدین چندفرزندی ممکن است در روزهای متفاوت کمک نقدی را در حساب‌شان دریافت کنند و لزوما پرداخت‌های یک خانوار در یک روز نیست.

با انجام جدیدترین دور پرداخت‌ها در قالب این طرح، مجموع حمایت دولت اونتاریو از کودکان در بحران کووید-۱۹ به رقم ۱.۸ میلیارد دلار می‌رسد.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید