Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm

جزئیات مرحله دوم برنامه بازگشایی بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

بریتیش ‌کلمبیا از امروز به طور رسمی وارد مرحله دوم برنامه بازگشایی خود می‌شود.

در روزهای ابتدایی هفته جاری و در طی یک کنفرانس مشترک با حضور دکتر بانی هنری مسئول ارشد بهداشت استان، آدریان دیکس وزیر بهداشت، جان هورگان نخست وزیر، راوی کهلون وزیر مشاغل و ملانی مارک وزیر گردشگری اعلامیه‌ای صادر شد.

دکتر هنری معتقد است بریتیش کلمبیا در مسیر ورود به مرحلۀ بعدی قرار دارد و هورگان نیز با بیانات دکتر هنری موافق است. با این وجود بریتیش کلمبیا اول جولای وارد مرحله سوم خواهد شد.

آنچه که در مرحله دوم مجاز تلقی می‌شود:

هم‌اکنون سفرهای تفریحی در سراسر استان مجاز است

یکی از تغییرات بزرگ که در دستور کار استان قرار دارد لغو تمامی محدودیت‌های سفر است. در این صورت تمامی سفرهای غیرضروری و تفریحی در سراسر استان مجاز خواهد بود. دستور محدودیت سفر توسط جان هورگان و بر اساس قانون برنامه اضطراری صادر شده است که در نتیجۀ آن خروج افراد از منطقه بهداشتی محدود می‌شد.

با این وجود مقامات بهداشتی هنوز هم به توصیه‌های خود در خصوص سفرهای غیرضروری به استان بریتیش کلمبیا و استان‌های دیگر ادامه می‌دهند. BC Transit و BC Ferries نیز در صورت لزوم مجاز به افزایش خدمات خود خواهند بود.

سالن‌های سینما، سالن‌های پذیرایی و مکان‌های اجرای زنده بازگشایی می‌شوند

سالن‌های سینمای بریتیش کلمبیا در مرحله دوم بازگشایی می‌شوند. سالن‌های پذیرایی و سالن‌های اجرای زنده نیز با حفظ ایمنی مجاز به بازگشایی هستند.

رستوران‌ها و بارها می‌توانند تا نیمه شب مشروبات الکلی سرو کنند

با وجود اینکه در مرحله دوم بازگشایی گردهمایی‌ در داخل رستوران‌، بار و میخانه‌ به گروه‌های 6 نفره محدود می‌شود، اما مشتریان می‌توانند تا نیمه شب در این مکان‌ها مشروب الکلی مصرف کنند. دکتر هنری در این خصوص می‌گوید رستوران‌ها، بارها و میخانه‌ها می‌توانند تا ساعت 12 شب مشروبات الکلی سرو کنند. حفظ فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک در مکان‌های عمومی اجباری است.

ورزش‌‌های سالنی و کلاس‌های بدن‌سازی با شدت بالا برای بزرگسالان

هم اکنون در سراسر استان ورزش‌های سالنی و کلاس‌های بدن‌سازی با شدت بالا برای بزرگسالان مجاز به فعالیت هستند. این ورزش‌ها شامل هاکی روی یخ و بسکتبال، فعالیت‌هایی مانند یوگای گرم، اسپینینگ، هوازی، بوت کمپ، تمرینات دوره‌ای و با شدت بالا می‌شود.

این فعالیت‌های ورزشی از اوایل دسامبر یعنی زمانی که استان شاهد موارد زیاد ابتلا به کووید-19 بود به حالت تعلیق در آمد. لیگ‌های ورزشی و سالن‌های بدن‌سازی ملزم به حفظ برنامه‌های ایمنی هستند. تماشاگران مسابقات ورزشی در فضای باز نیز حداکثر 50 نفر خواهد بود، یعنی یکی از اعضای خانواده و یا یکی از دوستان بازیکنان مجاز به حضور در این مکان‌ها می‌باشد.

افزایش ظرفیت خدمات عبادتگاه‌‎ها در فضای سرپوشیده

در حال حاضر گردهمایی‌های مذهبی در فضاهای سرپوشیده با حداکثر 50 نفر یا چیزی حدود 10% از ظرفیت ساختمان مجاز تلقی می‌شود. برای مثال اگر مکانی حداکثر 1000 نفر ظرفیت داشته باشد، ممکن است در مرحله دوم برنامه بازگشایی حداکثر 100 نفر اجازۀ حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است که تعداد افراد در اجتماعات فضای باز تغییر نکرده است، با این تفاوت که افراد می‌توانند در محل حرکت کنند و قدم بزنند.

 

منبع: Dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید