Monday, November 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

29,633
Total deaths
Updated on November 29, 2021 4:34 am
27,634
Total active cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am
1,786,246
Total confirmed cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am

واژگونی بیش از ۱۰۰ کانتینر حمل بار در آب‌های نزدیک به بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

سفر آزادانه ساکنین سیل‌زده بریتیش‌کلمبیا به آمریکا بمنظور تهیه سوخت و غذا

پس از سیل مرگبار بریتیش‌کلمبیا دولت فدرال به آن دسته از شهروندان استان که برای تهیه نیازهای اساسی مجبور به عبور از مرز ایالات‌متحده...

کشف 56 سلاح ممنوعه در اتومبیل زن اهل فلوریدا

یک شهروند اهل فلوریدا پس از آنکه هنگام ورود به کانادا 56 سلاح ممنوعه در اتومبیلش کشف گردید با اتهامات گوناگون روبرو شده است. بگفته...

تعداد قربانیان رانش زمین بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا به چهار نفر افزایش یافت

خدمات پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا، افزایش تعداد قربانیان رانش زمین در بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا را به چهار نفر تأیید کرد. به گفته لیزا لاپوینت،...

آغاز نوبت‌دهی واکسن کووید۱۹ کودکان ۵ تا ۱۱ ساله در آلبرتا

با ورود ۴۰۰ هزار دوز واکسن کووید-۱۹ فایزر به آلبرتا، ساکنان این استان می‌توانند از امروز چهارشنبه ۲۴ نوامبر برای دریافت نوبت واکسن کووید-۱۹...

آلبرتای زیبا: بازدید از آبشارهای یخ‌ زده رشته کوه راکی

آلبرتا در زمستان بی‌نظیر است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای لذت بردن از این زیبایی از آبشار‌های یخ‌ زده رشته کوه راکی بازدید...

اطلاعات بدست آمده از گارد ساحلی نشان می‌دهد که شدت فاجعه دریایی رخ داده در جزیره ونکوور بسیار شدیدتر از گزارش‌ اولیه است و زیم کینگستون مالک کشتی باری که بر اثر طوفان در دریا غرق شده است تعداد کانتینرهای غرق شده را کمتر تخمین زده بود.

گارد ساحلی کانادا در ابتدا از غرق شدن ۴۰ کانتینر حمل بار در روز جمعه خبر داد اما اکنون مشخص شده است که بیش از ۱۰۰ کانتینر با مقصد جزیره ونکوور حرکت می‌کردند.

طی ایمیل دریافت شده تعداد کانتینرهای غرق شده ۱۰۹ کانتینر اعلام شده است. این ایمیل تأیید می‌کند که احتمال دارد تنها دو کانتیر حامل کالای خطرناک وجود داشته باشد.

طبق اطلاعاتی که مالک کشتی باربری ارائه داده است هنگامی که کشتی باری در حال نزدیک شدن به ونکوور بود دو کانتینر آتش گرفته و کانتینرهای دیگر در دریا غرق شدند. در آن زمان ۲۰۰۰ کانتینر در مسیر و ۱۰۰۰ کانتینر در عرشه قرار داشتند.

در حال حاضر بقایای کشتی زیم کینگستون در ساحل ویکتوریا لنگر انداخته است. پس از اینکه کانتینرها به داخل دریا لیز خوردند کشتی نیز بر اثر آتش‌سوزی داخل کانتینرها دچار حریق شد.

به گفته پل بارت، یکی از مقامات گارد ساحلی، خدمه این کشتی تمام شب کوشیدند تا آتش‌سوزی داخل کانتینرها را متوقف کنند.

زکری شر، فرمانده مدیریت بحران استان گفت: «کیفیت هوا مورد بررسی قرار گرفته و هیچ آلاینده‌ای که سلامت مردم منطقه را به خطر بیندازد پیدا نشده است.»

ماریا مک‌کوی، معاون فرمانده مدیریت بحران فدرال گفت سه عدد از کانتینرهای گم شده در یکی از ساحل‌های کیپ اسکات در شمال جزیره ونکوور پیدا شده‌اند.

با توجه به وجود دریچه‌هایی بر روی کانتینرها که اجازه ورود آب را می‌دهند، گارد ساحلی انتظار ندارد تعداد زیادی از جعبه‌های این کانتینرها را باز گرداند. همچنین گارد ساحی طی یک ایمیل اعلام کرده است که فرماندهی احتمال پیدا کردن و بازگرداندن بار کانتینرها را بسیار کم می‌داند.

در حال حاضر فرماندهی گارد ساحلی فهرست محتویات تمامی کانتینرهای شناسایی شده را در اختیار دارد. بار این کانتینرها شامل لوازم تزئینی کریسمس، مبل، میز پوکر، قطعات فلزی خودرو، لباس، اسباب بازی، مت یوگا، تخته موج‌سواری، کالاهای صنعتی و بسیاری کالاهای دیگر می‌شود.

 

 

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید