شاید فکر کنید که با قانونی شدن کانابیس حمل آن نیز به امری معمول تبدیل شده است. اما اخیرا ماموران پلیس حین بازرسی از یک خودرو در مانیتوبا با مقدار بسیار زیادی کانابیس روبرو شدند.

بنا به گزارش منتشر در خبرگزاری‌ها، در ساعت 4:40 عصر روز 14 ژوئن ماموران RCMP پلیس‌راه اقدام به ایجاد یک ایست بازرسی در بزرگراه 1 در شرق Brandon و در محدوده شهرداری Cornwallis کردند. پس از توقف و بررسی خودرو مذکور، پلیس موفق به کشف و ضبط مقدار 60 کیلوگرم کانابیس گردید.

به گفته اداره پلیس این واحد پس از کشف مقادیر زیاد کانابیس، دوگلاس دورهام 39 ساله و ریچارد کینگ 60 ساله که هر دو اهل Windsor اونتاریو هستند را به خاطر جرایم مرتبط با کانابیس دستگیر کرده‌ است.

گروهبان دون کایلی مک‌فادن در گزارش منتشر شده گفته: هرچند مصرف تفننی کانابیس قانونی است، اما عملیات اخیر نیروهایمان نشان می‌دهد که همچنان مقادیر زیادی کانابیس قاچاق و غیرقانونی در شهرهای کانادا وجود دارد. نیروهای پلیس در تلاش هستند تا با توزیع کانابیس قاچاق مقابله کنند. تنها راهی که برای اطلاع از سالم بودن کانابیس مصرفی وجود دارد تهیه کردن آن از توزیع‌کنندگان استانداردی که در قانون کانابیس فدرال و قانون کنترل کانابیس، نوشیدنی‌ها و قمارخانه‌های استانی به آن‌ها اشاره شده، است.

هر دو متهم به جرم‌های اقدام برای توزیع غیرقانونی کانابیس، حمل کانابیس غیرقانونی، داشتن بیش از 30 گرم کانابیس و همراه داشتن کانابیس قاچاق دستگیر شده‌اند. قرار است دادگاه این دو متهم در تاریخ 8 آگوست 2019 در Brandon واقع در مانیتوبا برگزار شود.

اقدامات اینچنین از سوی نیروهای پلیس مانع از حمل آسان کانابیس قاچاق در صندوق خودروها خواهد شد.

منبع: dailyhive

عضویت در خبرنامه


2 دیدگاه‌

پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید