Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,871
Total deaths
Updated on April 23, 2021 10:53 am
85,946
Total active cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am
1,161,385
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am

کشور ایتالیا قرنطینه شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

نخست‌وزیر ایتالیا جوزپه کونته دیروز دوشنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که نواحی قرنطینه این شده کشور به دلیل افزایش سرعت شیوع COVID-19 دیگر تنها شامل برخی از نواحی نمی‌شود و قرنطینه در کل کشور اجرا خواهد شد.

این تصمیم جدید پس از آن گرفته شده که تعداد موارد تایید شده ابتلا به کروناویروس در ایتالیا در روزهای اخیر رشد چشمگیری پیدا کرده است.

در حال حاضر و بنا بر آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ایتالیا با 463 مورد دارای بیشترین موارد مرگ‌ومیر بر اثر کروناویروس در خارج از مرزهای چین است.

دکتر تدراس آدانام قبریسوس مدیرکل WHO روز دوشنبه گفت: ما مقامات ایتالیایی را تشویق کردیم تا با انجام اقدامات جدی‌تر از گسترش بیشتر ویروس در درون مرزهای خود جلوگیری کنند. این امید است که نتایج رضایت‌بخش این تصمیمات در روزهای آینده مشاهده شوند.

آقای کونته در کنفرانس خبری خود افزود تمام گردهمایی‌های عمومی ممنوع خواهد بود و از این پس شهروندان تنها می‌توانند سفرهای ضروری بسیار فوری با دلایل کاری، پزشکی و یا خانوادگی داشته باشند.

بنا بر اعلام مسئولان این قوانین جدید از روز سه‌شنبه اجرایی شده‌اند.

قوانین سختگیرانه جدید به منظور حفاظت از آسیب‌پذیرترین گروه‌های جامعه ایتالیا وضع شده‌اند. کونته در اینباره گفت: حال زمان آن فرا رسیده تا همه ما به خاطر ایتالیا دست به فداکاری بزنیم. منظور من از ایتالیا تک‌تک نزدیکان و بستگان، پدران و مادران و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ما است. باید این قوانین را رعایت کنیم. موفقیت تنها در صورتی محقق خواهد شد که با مسئولان همکاری کرده و خود را با شرایط سختگیرانه جدید وفق دهیم.

روز یکشنبه دولت ایتالیا اعلام کرد که به دستور نخست‌وزیر منطقه وسیعی در شمال کشور با هدف اجرای قوانین سختگیرانه و قرنطینه تعیین شده است. این منطقه کل ناحیه Lombardy و 14 استان دیگر (پنج استان از Piedmont، پنج استان از Emilia-Romagna، سه استان از Veneto و یک استان از Marche) را در بر می‌گرفت.

بر اساس اطلاعیه جدید حال قرار است این قوانین در تمام نواحی کشور به اجرا گذاشته شوند.

کونته در کنفرانس خبری خود گفت: ما مجبور شدیم چنین تصمیم سختگیرانه‌ای را بگیریم تا از شهروندان خود حفاظت کنیم. دیگر خبری از “red zone” نخواهد بود. ما دیگر zone 1 و zone 2 نخواهیم داشت. از این پس کل سرزمین ایتالیا منطقه حفاظت‌شده محسوب می‌شود.

این قوانین جدید شامل ممنوعیت گردهمایی‌های گروهی در فضاهای بیرونی و عمومی نیز می‌شود.

کونته افزود: ما نسبت به شما شهروندان مسئولیت سنگینی بر عهده داریم. آینده ایتالیا در دستان ماست و امروز بیش از هر زمان دیگری این مسئولیت را بر دوش خود احساس می‌کنیم.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید