Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,560
Total deaths
Updated on July 27, 2021 6:27 pm
5,165
Total active cases
Updated on July 27, 2021 6:27 pm
1,427,917
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 6:27 pm

کشور ایتالیا قرنطینه شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

دیزنی اکثر فروشگاه‌هایش در کانادا را تعطیل می‌کند

دیزنی در ماه آینده اکثر فروشگاه‌های فیزیکی خود در کانادا را برای همیشه تعطیل می‌کند. طبق اطلاعات منتشره در وبسایت دیزنی، تا 18 آگوست اکثر فروشگاه‌های...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

نخست‌وزیر ایتالیا جوزپه کونته دیروز دوشنبه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که نواحی قرنطینه این شده کشور به دلیل افزایش سرعت شیوع COVID-19 دیگر تنها شامل برخی از نواحی نمی‌شود و قرنطینه در کل کشور اجرا خواهد شد.

این تصمیم جدید پس از آن گرفته شده که تعداد موارد تایید شده ابتلا به کروناویروس در ایتالیا در روزهای اخیر رشد چشمگیری پیدا کرده است.

در حال حاضر و بنا بر آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ایتالیا با 463 مورد دارای بیشترین موارد مرگ‌ومیر بر اثر کروناویروس در خارج از مرزهای چین است.

دکتر تدراس آدانام قبریسوس مدیرکل WHO روز دوشنبه گفت: ما مقامات ایتالیایی را تشویق کردیم تا با انجام اقدامات جدی‌تر از گسترش بیشتر ویروس در درون مرزهای خود جلوگیری کنند. این امید است که نتایج رضایت‌بخش این تصمیمات در روزهای آینده مشاهده شوند.

آقای کونته در کنفرانس خبری خود افزود تمام گردهمایی‌های عمومی ممنوع خواهد بود و از این پس شهروندان تنها می‌توانند سفرهای ضروری بسیار فوری با دلایل کاری، پزشکی و یا خانوادگی داشته باشند.

بنا بر اعلام مسئولان این قوانین جدید از روز سه‌شنبه اجرایی شده‌اند.

قوانین سختگیرانه جدید به منظور حفاظت از آسیب‌پذیرترین گروه‌های جامعه ایتالیا وضع شده‌اند. کونته در اینباره گفت: حال زمان آن فرا رسیده تا همه ما به خاطر ایتالیا دست به فداکاری بزنیم. منظور من از ایتالیا تک‌تک نزدیکان و بستگان، پدران و مادران و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ما است. باید این قوانین را رعایت کنیم. موفقیت تنها در صورتی محقق خواهد شد که با مسئولان همکاری کرده و خود را با شرایط سختگیرانه جدید وفق دهیم.

روز یکشنبه دولت ایتالیا اعلام کرد که به دستور نخست‌وزیر منطقه وسیعی در شمال کشور با هدف اجرای قوانین سختگیرانه و قرنطینه تعیین شده است. این منطقه کل ناحیه Lombardy و 14 استان دیگر (پنج استان از Piedmont، پنج استان از Emilia-Romagna، سه استان از Veneto و یک استان از Marche) را در بر می‌گرفت.

بر اساس اطلاعیه جدید حال قرار است این قوانین در تمام نواحی کشور به اجرا گذاشته شوند.

کونته در کنفرانس خبری خود گفت: ما مجبور شدیم چنین تصمیم سختگیرانه‌ای را بگیریم تا از شهروندان خود حفاظت کنیم. دیگر خبری از “red zone” نخواهد بود. ما دیگر zone 1 و zone 2 نخواهیم داشت. از این پس کل سرزمین ایتالیا منطقه حفاظت‌شده محسوب می‌شود.

این قوانین جدید شامل ممنوعیت گردهمایی‌های گروهی در فضاهای بیرونی و عمومی نیز می‌شود.

کونته افزود: ما نسبت به شما شهروندان مسئولیت سنگینی بر عهده داریم. آینده ایتالیا در دستان ماست و امروز بیش از هر زمان دیگری این مسئولیت را بر دوش خود احساس می‌کنیم.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید