Tuesday, May 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,012
Total deaths
Updated on May 18, 2021 3:48 pm
66,157
Total active cases
Updated on May 18, 2021 3:48 pm
1,336,853
Total confirmed cases
Updated on May 18, 2021 3:48 pm

MEC و Lululemon هم به کمپین تحریم فیسبوک پیوستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

کاهش سن دریافت‌کنندگان واکسن کووید-۱۹ تا ۱۸ سال در انتاریو

دولت انتاریو اعلام کرد تمامی افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند واکسن کووید-۱۹ را از تاریخ ۱۸ می ساعت ۸ صبح دریافت کنند. سرعت روند...

کانادایی‌هایی که واکسن AstraZeneca را دریافت کرده‌اند پشیمان نیستند

تحقیقات نشان می‌دهد اکثر کانادایی‌هایی که حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ AstraZeneca را دریافت‌ کرده‌اند از تصمیم خود پشیمان نیستند. بر اساس مطالعه جدیدی که...

مسافران بین‌المللی که قوانین قرنطینه را نقض کنند، فعلا در آلبرتا جریمه نمی‌شوند

آلبرتا یکی از دو استان کانادا است که نه مسافران بازگشتی با هواپیماهای بین‌المللی را جریمه می‌کند و نه آنها را به قرنطینه در...

آینده پاندمی و واکسیناسیون کرونا در کانادا

مقامات بهداشتی فدرال یک نقشه راه برای آینده کانادا پس از واکسیناسیون منتشر کرده‌اند. براساس این چارچوب که در تاریخ 14 می منتشر شده، محدودیت‌های...

ممنوعیت پروازهای Air Canada از هند تمدید شد

Air Canada ممنوعیت پرواز از مبدا هند را یک ماه دیگر تمدید کرد. بنابراین تا تاریخ 22 ژوئن خبری از پروازهای هندوستان نخواهد بود....

کمپینی جدید در مخالفت با نژادپرستی و نفرت‌پراکنی اینترنتی، نام‌های بزرگ صنعت تبلیغات آنلاین مثل فیسبوک، اینستاگرام، و توییتر را هدف قرار داده است.

نام این کمپین Stop Hate for Profit است و از کمپانی‌ها می‌خواهد تبلیغات خود در فیسبوک را برای ۱ ماه متوقف کنند تا مدیرانش راهی برای توقف نفرت‌پراکنی در پلتفرم خود بیابند.

در وبسایت این گروه می‌خوانیم: «ما از کمپانی‌ها می‌خواهیم که جلوی نفرت‌پراکنی و نشر اطلاعات غلط بایستند و موقتا تبلیغات خود در فیسبوک و اینستاگرام را متوقف کنند تا مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) مجبور به پاسخگویی درباره تاثیرات منفی فیسبوک بر جامعه شود.»

این کمپین از ۱۷ ژوئن شروع شده و نام‌های بزرگی مثل MEC و Lululemon از کانادا، کوکا-کولا، Patagonia و Arc’teryx از امریکا در آن حضور دارند. تا لحظه نگارش این خبر ۹۳ کمپانی به کمپین پیوسته‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ از شروع این کمپین سهام فیسبوک ۸.۳٪ و ثروت مارک زاکربرگ ۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. به خصوص از وقتی که یکی از بزرگترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا، Unilever نیز به این کمپین پیوست.

حتی کمپانی‌های بزرگ دیگری مثل Verizon و Hershey هم تبلیغات آنلاین خود در پلتفرم‌های زاکربرگ را متوقف کرده‌اند. کوکا-کولا یک گام جلوتر رفته و تبلیغاتش در همه شبکه‌های اجتماعی را تا ۳۰ روز به تعلیق در آورده است.

مارک زاکربرگ هم مثل همیشه قول داده که گوش شنوایی خواهد داشت و مشکلات مربوط به نشر اطلاعات غلط و نفرت‌پراکنی نژادی را برطرف خواهد کرد.

کمپین Stop Hate for Profit توسط گروه ADL شروع شد که سابقه‌اش به ۱۹۱۳ برمی‌گردد و از قدیم به حمایت از اقلیت‌ها، ادیان کم‌پیرو، و گروه‌های آسیب‌پذیر پرداخته است.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید