Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,014
Total deaths
Updated on January 17, 2021 10:49 pm
75,281
Total active cases
Updated on January 17, 2021 10:49 pm
708,619
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 10:49 pm

MEC و Lululemon هم به کمپین تحریم فیسبوک پیوستند

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

این وبسایت زمان تقریبی واکسینه شدن شما را می‌داند

همزمان با گسترش واکسیناسیون در سرتاسر کانادا برای بسیاری از شهروندان این سوال پیش آمده که چه زمانی واکسن COVID-19 را دریافت خواهند کرد....

بریتیش‌کلمبیا می‌خواهد محدودیت‌های سفر به استان را تشدید کند

جان هورگان نخست‌وزیر بریتیش‌کلمبیا در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر سفر شهروندان دیگر نقاط کشور به استان، از پیگیری بررسی‌های حقوقی بمنظور تشدید محدودیت‌ها...

بریتیش‌کلمبیا: تایید نخستین مورد ابتلا به کرونای آفریقای‌جنوبی

عصر پنجشنبه مقامات بهداشتی بریتیش‌کلمبیا ابتلای اولین شهروند این استان به گونه جهش‌یافته آفریقای جنوبی کروناویروس را تایید کردند. بگفته دکتر بانی هنری رئیس سازمان...

گزارش اجاره‌بهای شهرهای کانادا در ماه ژانویه

با رسیدن به اواسط ژانویه 2021 وبسایت PadMapper گزارش ماهانه اجاره‌بهای مسکن شهرهای کانادا را منتشر کرد. طبق بررسی‌ها فاصله نرخ اجاره‌بهای دو شهر بالای...

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

کمپینی جدید در مخالفت با نژادپرستی و نفرت‌پراکنی اینترنتی، نام‌های بزرگ صنعت تبلیغات آنلاین مثل فیسبوک، اینستاگرام، و توییتر را هدف قرار داده است.

نام این کمپین Stop Hate for Profit است و از کمپانی‌ها می‌خواهد تبلیغات خود در فیسبوک را برای ۱ ماه متوقف کنند تا مدیرانش راهی برای توقف نفرت‌پراکنی در پلتفرم خود بیابند.

در وبسایت این گروه می‌خوانیم: «ما از کمپانی‌ها می‌خواهیم که جلوی نفرت‌پراکنی و نشر اطلاعات غلط بایستند و موقتا تبلیغات خود در فیسبوک و اینستاگرام را متوقف کنند تا مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) مجبور به پاسخگویی درباره تاثیرات منفی فیسبوک بر جامعه شود.»

این کمپین از ۱۷ ژوئن شروع شده و نام‌های بزرگی مثل MEC و Lululemon از کانادا، کوکا-کولا، Patagonia و Arc’teryx از امریکا در آن حضور دارند. تا لحظه نگارش این خبر ۹۳ کمپانی به کمپین پیوسته‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ از شروع این کمپین سهام فیسبوک ۸.۳٪ و ثروت مارک زاکربرگ ۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. به خصوص از وقتی که یکی از بزرگترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا، Unilever نیز به این کمپین پیوست.

حتی کمپانی‌های بزرگ دیگری مثل Verizon و Hershey هم تبلیغات آنلاین خود در پلتفرم‌های زاکربرگ را متوقف کرده‌اند. کوکا-کولا یک گام جلوتر رفته و تبلیغاتش در همه شبکه‌های اجتماعی را تا ۳۰ روز به تعلیق در آورده است.

مارک زاکربرگ هم مثل همیشه قول داده که گوش شنوایی خواهد داشت و مشکلات مربوط به نشر اطلاعات غلط و نفرت‌پراکنی نژادی را برطرف خواهد کرد.

کمپین Stop Hate for Profit توسط گروه ADL شروع شد که سابقه‌اش به ۱۹۱۳ برمی‌گردد و از قدیم به حمایت از اقلیت‌ها، ادیان کم‌پیرو، و گروه‌های آسیب‌پذیر پرداخته است.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید