Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

MEC و Lululemon هم به کمپین تحریم فیسبوک پیوستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

کمپینی جدید در مخالفت با نژادپرستی و نفرت‌پراکنی اینترنتی، نام‌های بزرگ صنعت تبلیغات آنلاین مثل فیسبوک، اینستاگرام، و توییتر را هدف قرار داده است.

نام این کمپین Stop Hate for Profit است و از کمپانی‌ها می‌خواهد تبلیغات خود در فیسبوک را برای ۱ ماه متوقف کنند تا مدیرانش راهی برای توقف نفرت‌پراکنی در پلتفرم خود بیابند.

در وبسایت این گروه می‌خوانیم: «ما از کمپانی‌ها می‌خواهیم که جلوی نفرت‌پراکنی و نشر اطلاعات غلط بایستند و موقتا تبلیغات خود در فیسبوک و اینستاگرام را متوقف کنند تا مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) مجبور به پاسخگویی درباره تاثیرات منفی فیسبوک بر جامعه شود.»

این کمپین از ۱۷ ژوئن شروع شده و نام‌های بزرگی مثل MEC و Lululemon از کانادا، کوکا-کولا، Patagonia و Arc’teryx از امریکا در آن حضور دارند. تا لحظه نگارش این خبر ۹۳ کمپانی به کمپین پیوسته‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ از شروع این کمپین سهام فیسبوک ۸.۳٪ و ثروت مارک زاکربرگ ۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. به خصوص از وقتی که یکی از بزرگترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا، Unilever نیز به این کمپین پیوست.

حتی کمپانی‌های بزرگ دیگری مثل Verizon و Hershey هم تبلیغات آنلاین خود در پلتفرم‌های زاکربرگ را متوقف کرده‌اند. کوکا-کولا یک گام جلوتر رفته و تبلیغاتش در همه شبکه‌های اجتماعی را تا ۳۰ روز به تعلیق در آورده است.

مارک زاکربرگ هم مثل همیشه قول داده که گوش شنوایی خواهد داشت و مشکلات مربوط به نشر اطلاعات غلط و نفرت‌پراکنی نژادی را برطرف خواهد کرد.

کمپین Stop Hate for Profit توسط گروه ADL شروع شد که سابقه‌اش به ۱۹۱۳ برمی‌گردد و از قدیم به حمایت از اقلیت‌ها، ادیان کم‌پیرو، و گروه‌های آسیب‌پذیر پرداخته است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید