Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,592
Total deaths
Updated on July 31, 2021 5:02 am
6,440
Total active cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am
1,430,483
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 5:02 am

MEC و Lululemon هم به کمپین تحریم فیسبوک پیوستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

کمپینی جدید در مخالفت با نژادپرستی و نفرت‌پراکنی اینترنتی، نام‌های بزرگ صنعت تبلیغات آنلاین مثل فیسبوک، اینستاگرام، و توییتر را هدف قرار داده است.

نام این کمپین Stop Hate for Profit است و از کمپانی‌ها می‌خواهد تبلیغات خود در فیسبوک را برای ۱ ماه متوقف کنند تا مدیرانش راهی برای توقف نفرت‌پراکنی در پلتفرم خود بیابند.

در وبسایت این گروه می‌خوانیم: «ما از کمپانی‌ها می‌خواهیم که جلوی نفرت‌پراکنی و نشر اطلاعات غلط بایستند و موقتا تبلیغات خود در فیسبوک و اینستاگرام را متوقف کنند تا مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) مجبور به پاسخگویی درباره تاثیرات منفی فیسبوک بر جامعه شود.»

این کمپین از ۱۷ ژوئن شروع شده و نام‌های بزرگی مثل MEC و Lululemon از کانادا، کوکا-کولا، Patagonia و Arc’teryx از امریکا در آن حضور دارند. تا لحظه نگارش این خبر ۹۳ کمپانی به کمپین پیوسته‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ از شروع این کمپین سهام فیسبوک ۸.۳٪ و ثروت مارک زاکربرگ ۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. به خصوص از وقتی که یکی از بزرگترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا، Unilever نیز به این کمپین پیوست.

حتی کمپانی‌های بزرگ دیگری مثل Verizon و Hershey هم تبلیغات آنلاین خود در پلتفرم‌های زاکربرگ را متوقف کرده‌اند. کوکا-کولا یک گام جلوتر رفته و تبلیغاتش در همه شبکه‌های اجتماعی را تا ۳۰ روز به تعلیق در آورده است.

مارک زاکربرگ هم مثل همیشه قول داده که گوش شنوایی خواهد داشت و مشکلات مربوط به نشر اطلاعات غلط و نفرت‌پراکنی نژادی را برطرف خواهد کرد.

کمپین Stop Hate for Profit توسط گروه ADL شروع شد که سابقه‌اش به ۱۹۱۳ برمی‌گردد و از قدیم به حمایت از اقلیت‌ها، ادیان کم‌پیرو، و گروه‌های آسیب‌پذیر پرداخته است.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید