Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

آمار کووید-۱۹ در بین جوان‌های آلبرتا بالا رفته است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

دولت آلبرتا گزارشی جدید درباره مبتلایان به کووید-۱۹ در این استان منتشر کرده است.

مدیر کل بهداشت آلبرتا، دکتر دینا هین‌شاو می‌گوید که در ۲۴ ساعت اخیر ۶۴ بیمار جدید پیدا شده که آمار کل مبتلایان استان را به ۸,۲۰۲ نفر می‌رساند. از این بین، ۵۴۲ نفر هنوز درگیر بیماری‌اند.

هین‌شاو می‌گوید که ۴۴ نفر در بیمارستان‌ها بستری‌اند و در ۲۴ ساعت اخیر ۱ نفر جان خود را از دست داده که قربانیان آلبرتا را به ۱۵۵ نفر می‌رساند.

به گفتهٔ او هر چند بیشتر فعالیت‌ها، بیزینس‌ها، و رستوران‌ها در قالب استراتژی جدید آلبرتا بازگشایی شده‌اند اما خطر کروناویروس هنوز آن بیرون وجود دارد و بازگشایی اقتصاد نباید باعث بی‌خیالی مردم شود.

«در تمام تابستان و نیز پاییز این ویروس با ما خواهد بود و تقریبا مطمئنیم که تا اوایل سال بعد نیز کووید-۱۹ وجود خواهد داشت.»

او می‌گوید که متاسفانه آمار ابتلا در بین نسل هزاره (Millennials) نیز بالا رفته است: «در آلبرتا مبتلایان از همه گروه‌های سنی هستند، اما مشخصا افزایشی چشمگیر در گروه ۲۰ تا ۳۹ سال داشته‌ایم.»

«در ماه گذشته، ما میهمانی‌ها، مراسم خاکسپاری، جشن تولد‌ها، و دیگر فعالیت‌های گروهی را داشته‌ایم که باعث ابتلای ده‌ها نفر شده‌اند. خبر خوب این است که ما بی‌دفاع نیستیم. خودمان تعیین می‌کنیم که سال ۲۰۲۰ چگونه باشد.»

«هر انتظاری که از امسال داشته باشیم، چه بازگشایی مدارس باشد، چه حضور در رستوران مورد علاقه، یا بازدید دوستان و فامیل‌های قدیمی، قدرت انجام آن را خواهیم داشت.»

فقط مسئله این است که باید این کارها را در کمال ایمنی انجام دهیم.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید