Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

بیشتر کانادایی‌ها در دوره پاندمی برای موارد غیرضروری کمتر هزینه میکنند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

اینطور به نظر میرسد که کانادایی ها در دوره همه گیری کووید19 برای صرف هزینه در موراد غیرضروری وسواس بیشتری به خرج می‌دهند. با توجه به اقتصاد نه چندان جالب این روزها مردم سرگردان و آشفته شدند و از طرفی چون هیچ پیش‌بینی دقیقی برای پایان این همه‌گیریِ در حال پیشرفت وجود ندارد، نمی‌توان مردم را مقصر این آشفتگی دانست یا آنها را سرزنش کرد.

یک بررسی که اخیرا توسط موسسه Angus Reid انجام شد نشان داد که دو سوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی هزینه های کمتری نسبت به حالت عادی برای کارهای غیرضروری یا کم اهمیت تر مثل هدیه دادن و رستوران رفتن صرف میکنند.

corona virus

این نظرسنجی آنلاین بین 10  تا 11 جولای با یک گروه 1053 نفری انجام شد و بازگوی  یک بررسی مشابه بود که بین 1 تا 3 آپریل انجام شد و دقیقا همین سوالات را مردم پرسیده بود.

از هر 10 نفر شرکت کننده در این نظرسنجی سه نفر گفتند که در نتیجه شیوع کرونا ویروس شغل شان را دست دادند و آنهایی که شغل شان را از دست دادند سه برابر  بیشتر از کسانی که شغل شان را حفظ کردند دچار مشکل مالی شدند.

با این حال جای امیدواری است که تعداد زیادی از شرکت کنندگان هم گفتند که وضعیت مالی شان عالی یا خوب است، آماری که در ماه آپریل 73 درصد بود و اکنون تا 80 درصد رشد کرد.

corona virus

17 درصد از پاسخ دهندگان بیان کردند که “در وضعیت بدی هستند و فقط گذران زندگی میکنند” در حالی که 3 درصد گفتند “در حالت بسیار بد مالی هستند و نمیتوانند مدیریت کنند ” . آمار این دو گروه نسبت به آپریل که  به ترتیب 22 و 5 درصد بودند کاهش یافت.

همانطور که انتظار میرفت، از میان دو گروهی که بیان کردند در وضعیت عالی یا خوب مالی هستند کسانی که درآمدشان سالانه 100هزار دلار یا بیشتر بود، نسبت به کسانی که درامد کمتری داشتند، وضعیت مالی پایدارتری دارند.

corona virus

طبق آمار از میان هر 10 شرکت کننده که  متقاضی Canadian Emergency Response Benefit بودند سه نفر در گروه “وضعیت بسیار بد مالی” بودند.

فقط 5 درصد از  تمام شرکت کنندگان فکر میکردند که 12 ماه آتی “زمان بسیار خوبی برای خریدهای بزرگ” است، 23 درصد “زمان خوب” ، 32 درصد “زمان بد” و 24 درصد احساس کردند که ” زمان بسیار بدی برای خریدهای عمده و بزرگ است.”

covid19

منبع: Daily Hive

برای مطالعه بیشتر:


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید