Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,822
Total deaths
Updated on April 23, 2021 3:51 am
86,768
Total active cases
Updated on April 23, 2021 3:51 am
1,155,834
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 3:51 am

انتاریو بودجه‌ای بالغ بر 7 میلیون دلار برای حمایت از قربانیان قاچاق انسان اختصاص می‌دهد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

Doug Ford نخست وزیر انتاریو اعلام کرد که دولت او بالغ بر 7 میلیون دلار در بازه‌ای 5 ساله برای حمایت از قربانیان و نجات‌یافتگان قاچاق انسانی اختصاص می‌دهد. Ford در روز دوشنبه اعلام کرد که اونتاریو 7 میلیون و 650 هزار دلار به سازمان‌های خدماتیِ پیش قدم برای انجام خدمات اختصاصی در حمایت از این قربانیان اختصاص خواهد داد.

بر اساس گزارش استانی منتشر شده، قسمتی از این کمک مالی به سازمان‌های خدمت به قربانیان تورنتو، یورک و نیز دیگر سازمان‌های یاری رسان به قربانیان در شرایط بحرانی در انتاریو تخصیص داده می‌شود.

Ford عنوان کرد:” در کنار به کارگیری استراتژی‌های مبارزه با قاچاق انسان، ما به زنان و کودکان کمک می‌کنیم تا از این کابوس بگریزند و زندگی‌ای نو بنا کنند. ما همچنین ابزارها و منابع مورد نیاز را برای‌ دستگیری مجرمان درگیر در این اعمال شنیع فراهم می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای فرستادن آنها پشت میله‌های زندان، جایی که به آن تعلق دارند، به کار می‌گیرم.”

بخشی از این کمک مالی به “برنامه‌ی پاسخ سریع به قربانیان” اختصاص می‌یابد تا به بازماندگان برای تامین هزینه‌های اساسی‌ همچون اسکان، غذا، حمل و نقل، خدمات دندانی، هزینه‌های تلفن همراه و پاک کردن خالکوبی کمک کند.

قسمت دیگری از این بودجه در راستای بهبود خدماتی تحت عنوان “کمک‌های بحرانی به قربانیان در انتاریو” صرف خواهد شد تا به کارکنان خط مقدم برای تأمین نیازهای نجات‌یافتگان از قاچاق انسانی به ویژه کودکان و افراد بومی کمک کند.

علاوه بر این ها قسمتی از این کمک به برنامه‌ی ” قربانیان آسیب‌پذیر و خانواده” تعلق خواهد گرفت تا هزینه‌های مربوط به دادگاه برای قربانیان و نجات‌یافتگان از قاچاق انسانی را پوشش دهد، از جمله این هزینه‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد؛ نیازهایی اساسی مانند پوشش مناسب برای آب و هواهای متنوع یا برای حضور در دادگاه، هزینه‌های مربوط به سفر، وعده‌های غذایی و محل اقامت .

این کمک مالی بخشی از استراتژی “ضد قاچاق انسان” دولت است که در ماه مارچ به اطلاع عموم رسید و شامل کمک مالی معادل 307 میلیون دلار در طی پنج سال است.

بر اساس اعلام مقامات استانی، این استراتژی بر آن است که آگاهی عموم را درباره‌ی قاچاق انسان بهبود بخشیده، از قربانیان حمایت کرده و مداخله‌ی سریع صورت داده و مجرمین را به جزای اعمال‌شان برساند.

منبع:Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید