Sunday, January 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 24, 2021 12:25 am
64,573
Total active cases
Updated on January 24, 2021 12:25 am
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 24, 2021 12:25 am

در صورت وجود مورد مبتلا به کروناویروس در کلاس درس فرزندتان چکار باید کرد

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

فصل بازگشت به مدرسه در سال 2020 ، هیجان و استرس قبل از سپتامبر را برای والدین و بچه‌ها بیشتر از همیشه کرد چرا که همگی در حال آماده شدن برای بازگشت به مدرسه در جریان یک پاندمی جهانی هستند.

در این میان یک سوال ممکن است برای همه مطرح شود، این که اگر دانش‌آموزی در مدرسه با کسی که تست کروناویروسش مثبت بود، تماس داشت چکار باید بکند. پزشک ارشد آلبرتا در آخرین جلسه مطبوعاتی خود در روز پنج شنبه چند استراتژی مفید ارائه داد.

دکتر هینشاو گفت: اگر تست کووید19 برای دانش آموزی در یک کلاس مثبت شد، هر دانش آموزی که با او در تماس بود باید 14 روز در خانه بماند. اما این که خانواده ها چطور آن دوره نهفتگی احتمالی بیماری در فرزندشان را سپری کنند  کاملا به سن و سال دانش آموز بستگی دارد.

برای مثال نوجوانان دبیرستانی به احتمال زیاد میتوانند خودشان را در قرنطینه و دور از خانواده نگه دارند و مراقب خورد و خوراک روزانه و بهداشت خود باشند. در این موارد دیگر افراد خانواده نیازی به قرنطینه خود ندارند و می‌توانند به زندگی عادی خود ادامه دهند.

او این پروسه را به یک مسابقه دو امدادی تشبیه کرد و ویروس را باتون معرفی کرد و گفت اگر دونده اول(فرد مبتلا به کروناویروس) باتون را به دونده دوم(دوستان و نزدیکان) ندهد، دونده دوم نمی‌تواند آن را به سومی بدهد. و توضیح داد که به همین خاطر اعضای خانواده که خودشان را دور از فرزندشان در قرنطینه نگه داشتند، نیازی به قرنطینه خودشان ندارند.

اما اگر کسی که در معرض ابتلا به کروناویروس در مدرسه است بچه‌های زیر 12 باشند، سناریو متفاوت خواهد بود. بچه‌های کوچکتر برای مراقبت از خودشان نیاز به کمک و همراهی والدین دارند و نمی‌توانند 14 روز دور از والدین در قرنطینه باشند.

برای این گروه، هینشاو به والدین توصیه کرد یک نفر را برای نگهداری از بچه انتخاب کنند و دیگران طی 14 روز قرنطینه باید خودشان را از آن دو نفر دور نگه دارند.

پاییز امسال تغییراتی در بیمه استخدام کانادا اعمال خواهد شد که شامل مقرراتی برای کارمندانی است که باید در خانه بمانند و از فرزند آلوده به کووید19 یا قرنطینه مراقبت کنند. این قانون به والدینی که در خانه هستند کمک میکند که طی 14 روز قرنطینه هم درآمد داشته باشند.

هینشاو در مورد اینکه اگر بیمه استخدام درآمد کافی برای مخارج کارمندان را تامین نکرد و یا این که اگر در خانه‌ای فضای کافی برای رعایت فاصله فیزیکی وجود نداشت چکار باید بکنند، صحبتی نکرد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید