Friday, October 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,667
Total deaths
Updated on October 22, 2021 2:36 am
29,209
Total active cases
Updated on October 22, 2021 2:36 am
1,693,169
Total confirmed cases
Updated on October 22, 2021 2:36 am

بستگان خانواده‌های کانادایی اکنون مجاز به ورود به کشور هستند






عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

دولت کانادا اعلام کرد که روندی را برای ورود بستگانِ دور شهروندان کانادایی و ساکنان دائم کانادا معرفی می کند. Marco Mendicino وزیر مهاجرت فدرال گفت، همچنین فرآیند جدیدی ایجاد خواهد شد که به اتباع خارجی اجازه می‌دهد “با رعایت احتیاطات و در شرایط محدود و با آزادی‌های محدود ولی در شرایط قرنطینه اجباری” به کانادا سفر کنند.

این آزادی محدود از قرنطینه “با رعایت دقیق احتیاطات”، در مورد بازگشت شهروندان کانادایی و ساکنان دائم  کانادا از خارج از کشور به داخل نیز اعمال خواهد شد.

Mendicino گفت: “این تمهیدات به خانواده‌های کانادایی کمک خواهد کرد که ضمن رعایت یکپارچگی مرزها برای محافظت از سلامت خودشان، با عزیزان خود دیدار کنند.”

اقدامات جدید قرار است از 8 اکتبر اجرایی شود و “مسافران تا زمان برآورده سازی کلیه‌ی شرایط و دریافت کلیه‌ی مجوزهای لازم، نباید برنامه سفرشان را قطعی بدانند.”

طبق فرآیند جدید، بستگان درجه دوم شهروندان کانادایی و ساکنان دائم کانادا در شرایط زیر مجاز به سفر به کانادا هستند:

  • افرادی که حداقل به مدت یک سال با یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم کانادا رابطه‌ای عاشقانه‌ داشتند “که زمانی را حضوراً در کنار هم بوده‌اند و البته این موضوع در مورد فرزندان آنها نیز صادق است.”
  • کودکان غیر وابسته (کودکان بالغی که با تعریف کودک وابسته در مقررات مهاجرتی و قوانین حمایت از پناهندگان مطابقت ندارند) و نوه‌های افراد سیتیزن و نیز مقیم دائم.
  • خواهر و برادر (از جمله خواهر و برادر ناتنی)
  • پدربزرگ و مادربزرگ

Mendicino گفت این افراد واجد شرایط سفر به کانادا خواهند بود و در صورت دارا بودن شرایط زیر نیازی به ارائه‌ی دلیلی که حاکی از اجبار آنها برای ورود به کانادا باشد، ندارند:

  • 15 روز یا بیشتر در کشور اقامت داشته باشند
  • اسناد و مدارک لازم از جمله فرم تکمیل شده و امضا شده‌ای را که نشان می‌دهد که آنها از بستگان شهروندان کانادا یا افراد مقیم دائم کانادا هستند را به اداره مهاجرت و حمایت از پناهندگان ارائه دهند.
  • شرایط فعلی ورود به کشور را داشته باشند
  • با گذرنامه و اسناد سفر معتبر به کانادا وارد شوند
  • مجوز کتبی از اداره مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا در تأیید سفر به کانادا به عنوان یکی از بستگان افراد سیتیزن یا مقیم دائم را دارا باشند

مانند تمام مسافران، این افراد نیز مشمول کلیه تدابیر رعایت بهداشت عمومی، از جمله دوره‌ی قرنطینه اجباری 14 روزه پس از ورود به کانادا خواهند بود. دولت متذکر شد که در نهایت، تصمیم نهایی برای اینکه آیا فرد می تواند وارد کانادا شود “توسط یک افسر خدمات مرزی در محل بندر ورودی اتخاذ می شود.”

منبع: Daily Hive










لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید