Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

فراخوان جمع‌آوری زنگ‌های درِ ویدئویی در کانادا به دلیل امکان آتش‌سوزی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

بیش از 8،000 زنگ در ویدیوییِ برند RING از سراسر کانادا به منظور جمع‌آوری فراخوانده شدند، زیرا می‌توانند بیش از حد داغ شوند و ممکن است باعث آتش‌سوزی شوند.

سازمان بهداشت کانادا 10 نوامبر فراخوان جمع‌آوری نسل دوم زنگ‌های هوشمند را صادر کرد. 8،700 محصول از ژوئن 2020 تا اکتبر 2020 در کانادا فروخته شده‌اند.

سازمان بهداشت کاندا می‌گوید این زنگ‌های هوشمند دارای دو پیچ‌ ضامن و چوبی برای نصب هستند.

این سازمان دلیل این فراخوان را اینگونه اعلام کرده است: «اگر در هنگام نصب پیچ چوبی در جای پیچ ضامن قرار بگیرد، باتری آسیب می‌بیند و ممکن است بیش از حد داغ شود، در نتیجه احتمال خطر آتش‌سوزی به وجود می‌آید.»

در ضمن اگر زنگ ‌در به درستی سر جایش نصب شود خطر آتش‌سوزی وجود نخواهد داشت.

شمارۀ مدل زنگ ‌در که برای مرجوع شدن آن فراخوان صادر شده است 5UM5E5 است. دارندگان Ring Video Doorbell  با وارد کردن شماره سریال کالای خود به صورت آنلاین می‌توانند ببینند آیا کالای آنها نیز مرجوعی است یا خیر.

بهداشت کانادا می‌گوید سازندۀ این محصول با تمام مصرف‌کنندگان شناخته شده تماس گرفته است. آنها از هرکسی که محصولاتشان را هنوز نصب نکرده‌اند می‌خواهند راهنمای جدید کاربر را از وبسایت Ring دریافت کنند.

بهداشت کانادا اعلام کرده است که در 5 نوامبر RING گزارش یک حادثه را دریافت کرده است و البته در این حادثه کسی زخمی نشده است.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید