Friday, January 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,807
Total deaths
Updated on January 22, 2021 5:05 pm
65,965
Total active cases
Updated on January 22, 2021 5:05 pm
736,256
Total confirmed cases
Updated on January 22, 2021 5:05 pm

آمازون برای گسترش ناوگان خود ۴ جت از WestJet و ۷ جت از دلتا خریداری می‌کند

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا حداقل برای یک ماه

دولت فدرال تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا را حداقل برای یک ماه دیگر تأیید کرد. طبق گفته بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی کانادا، محدودیت‌ها تا...

آمازون در سال ۲۰۱۶ ناوگان حمل بار هوایی خود را با ۸۰ فروند جت اجاره‌ای راه‌اندازی کرد، اما در روز سه‌شنبه با خرید هواپیماهایی از WestJet و Delta مالک اولین هواپیماهای خود خواهد شد.

آمازون گفته است این ۱۱ جت که همگی از نوع بوئینگ ۳۰۰-۷۶۷ هستند در حال حاضر برای حمل مسافر استفاده می‌شوند اما در حال تغییر کاربری به حمل بار هستند. جت‌های WestJet امسال و جت‌های Delta در سال ۲۰۲۲ به ناوگان آمازون می‌پیوندند.

سارا رودز، نایب رئیس آمازون گلوبال ایر، در گزارشی گفت: «هدف ما ادامه تحویل بار مشتریان در سراسر ایالات متحده به همان شکلی است که از آمازون انتظار می‌رود و خرید هواپیماهای شخصی یک گام بزرگ برای رسیدن به این هدف است.»

۷۶۷ یک جت کلیدی برای WestJet بود زیرا تنها جت پهن-پیکر این شرکت هواپیمایی بود. اما این شرکت هواپیمایی اخیراً کل ناوگان خود را از رده خارج کرده و برای بسیاری از پروازهای طولانی مدت از 787 Dreamliner بزرگتر استفاده می‌کند.

مورگان بل سخنگوی آمازون در بیانیه‌ای گفته است: «سال گذشته در حالی که در مورد خرید ناوگان ۷۶۷ بررسی‌هایی انجام می‌دادیم جتهای ۷۶۷ ما از خدمت خارج شدند. خوشحالیم که آنها خانه‌ای در آمازون پیدا کردند.»

این چهار جت نشان‌دهنده کل ناوگان ۷۶۷ WestJet است.

این شرکت از خدمات ارسال بسته‌ مانند UPS و FedEx برای تحویل‌های فعلی خود استفاده می‌کند، اما به این دلیل که خود را رقیب دیگر خدمات ارسالی می‌بیند، در حال ایجاد یک شبکه تحویل اختصاصی است.

آمازون برای تحویل بار ده‌ها هزار کامیون در اختیار دارد و استفاده از پهپادهای تحویل بار خودکار را نیز تجربه کرده است. اما تمامی آنها در آخرین مرحله تحویل استفاده می‌شوند – هنوز هم برای ایجاد سرعت بیشتر در ارسال بسته‌ها با مسافت‌های زیاد از هواپیما استفاده می‌کند.

این دومین خرید جت آمازون در طی همه‌گیری کرونا است.

این دومین خرید جت توسط آمازون طی همه‌گیری کرونا است. در ژوئن سال ۲۰۲۰، این شرکت ۱۲ دستگاه هواپیمای ۷۶۷ را از گروه خدمات حمل و نقل هوایی اجاره کرد. شرایط مالی فروش در این گزارش اعلام نشده است.

 

منبع: cbc

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید