Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,871
Total deaths
Updated on April 23, 2021 10:53 am
85,946
Total active cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am
1,161,385
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am

آمازون برای گسترش ناوگان خود ۴ جت از WestJet و ۷ جت از دلتا خریداری می‌کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

آمازون در سال ۲۰۱۶ ناوگان حمل بار هوایی خود را با ۸۰ فروند جت اجاره‌ای راه‌اندازی کرد، اما در روز سه‌شنبه با خرید هواپیماهایی از WestJet و Delta مالک اولین هواپیماهای خود خواهد شد.

آمازون گفته است این ۱۱ جت که همگی از نوع بوئینگ ۳۰۰-۷۶۷ هستند در حال حاضر برای حمل مسافر استفاده می‌شوند اما در حال تغییر کاربری به حمل بار هستند. جت‌های WestJet امسال و جت‌های Delta در سال ۲۰۲۲ به ناوگان آمازون می‌پیوندند.

سارا رودز، نایب رئیس آمازون گلوبال ایر، در گزارشی گفت: «هدف ما ادامه تحویل بار مشتریان در سراسر ایالات متحده به همان شکلی است که از آمازون انتظار می‌رود و خرید هواپیماهای شخصی یک گام بزرگ برای رسیدن به این هدف است.»

۷۶۷ یک جت کلیدی برای WestJet بود زیرا تنها جت پهن-پیکر این شرکت هواپیمایی بود. اما این شرکت هواپیمایی اخیراً کل ناوگان خود را از رده خارج کرده و برای بسیاری از پروازهای طولانی مدت از 787 Dreamliner بزرگتر استفاده می‌کند.

مورگان بل سخنگوی آمازون در بیانیه‌ای گفته است: «سال گذشته در حالی که در مورد خرید ناوگان ۷۶۷ بررسی‌هایی انجام می‌دادیم جتهای ۷۶۷ ما از خدمت خارج شدند. خوشحالیم که آنها خانه‌ای در آمازون پیدا کردند.»

این چهار جت نشان‌دهنده کل ناوگان ۷۶۷ WestJet است.

این شرکت از خدمات ارسال بسته‌ مانند UPS و FedEx برای تحویل‌های فعلی خود استفاده می‌کند، اما به این دلیل که خود را رقیب دیگر خدمات ارسالی می‌بیند، در حال ایجاد یک شبکه تحویل اختصاصی است.

آمازون برای تحویل بار ده‌ها هزار کامیون در اختیار دارد و استفاده از پهپادهای تحویل بار خودکار را نیز تجربه کرده است. اما تمامی آنها در آخرین مرحله تحویل استفاده می‌شوند – هنوز هم برای ایجاد سرعت بیشتر در ارسال بسته‌ها با مسافت‌های زیاد از هواپیما استفاده می‌کند.

این دومین خرید جت آمازون در طی همه‌گیری کرونا است.

این دومین خرید جت توسط آمازون طی همه‌گیری کرونا است. در ژوئن سال ۲۰۲۰، این شرکت ۱۲ دستگاه هواپیمای ۷۶۷ را از گروه خدمات حمل و نقل هوایی اجاره کرد. شرایط مالی فروش در این گزارش اعلام نشده است.

 

منبع: cbc
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید