Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm

ادامه پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایالات متحده به مناطق گرمسیر و توقف پروازهای کانادایی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

از آنجا که شرکت‌های هواپیمایی کانادا پروازهای خود را به مکزیک و کارائیب متوقف می‌کنند، شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی از جمله Delta Air Lines و American Airlines می‌گویند که آنها قصد ندارند خدمات خود را به مناطق گرمسیر متوقف کنند، این مسئله سؤالاتی را در مورد پیامدهای تجاری شرکت‌های هواپیمایی داخلی و همچنین اثربخشی قوانین برای کاهش سرعت شیوع COVID-19 را ایجاد کرده است.

مایک مک‌نانی، رئیس و مدیرعامل شورای ملی هواپیمایی کانادا، گفته است که شرکت‌های هواپیمایی کانادا طی چند ماه گذشته سهم بازار خود را به شرکت‌های هواپیمایی خارجی از دست داده‌اند.

مک نانی گفت: «ما تصور می‌کنیم دولت اپراتورهای خارجی را در این زمینه درگیر می‌کند تا اطمینان حاصل کند که همه ما از یک رویکرد هماهنگ پیروی می‌کنیم.»

کانادایی‌هایی که از شهرهای بزرگ خارج می‌شوند همچنان می‌توانند پروازهای خود را به مکزیک و کارائیب به صورت عادی رزرو کنند، مشروط بر اینکه مایل به توقف در فرودگاه دیگری باشند. به عنوان مثال American و Delta، بلیط پروازهای تورنتو به Cancun را می‌فروشند، مسافران می‌توانند از شهرهای ایالات متحده مانند Atlanta، Charlotte ، N.C و Philadelphia، Pennsylvania برای رسیدن به مقصد اصلی‌شان استفاده کنند.

نخست‌وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که پروازهای مکزیک و کارائیب تا 30 آوریل متوقف خواهد بود. همچنین مسافران بین‌المللی ملزم به انجام آزمایش COVID-19 در فرودگاه و قرنطینه در هتل فرودگاه با هزینه شخصی خواهند بود.

سخنگوی WestJet، مورگان بل، در پاسخ به این سؤال که چرا شرکت‌های هواپیمایی کانادا پروازها را به حالت تعلیق درآوردند در حالی که شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی به پروازهای خود به مقصد مشابه ادامه می‌دهند، گفت: «حمل و نقل کانادا باید پاسخگو باشد.»

جان گرادک، تحلیلگر صنعت معتقد است تعلیق پروازهای Air Canada، بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی کشور، به مناطق گرمسیر باعث از دست رفتن حدود 200 میلیون دلار درآمد این شرکت می‌شود.

از آغاز شیوع کرونا، شرکت‌های هواپیمایی ایالات متحده مانند Delta و American ده‌ها میلیارد دلار کمک فدرال دریافت کرده‌اند. همچنین کنگره آمریکا در ماه مارس 2020 مصوبه‌ای را تأیید کرده است که به واسطه آن این شرکت‌های هواپیمایی 25 میلیارد دلار وام دریافت می‌کنند.

در همین حین، شرکت‌های هواپیمایی در کانادا ماه‌ها در حال مذاکره با دولت در مورد شرایط بسته کمک ویژه بودند‌. اوتاوا گفت که هرگونه بودجه فدرال برای شرکت‌های هواپیمایی منوط به صدور بازپرداخت کامل به مسافرانی است که پروازهایشان در طی همه‌گیری لغو شده است.

لازم به ذکر است که شرکت‌های هواپیمایی کانادا صدها میلیون دلار کمک از یارانه دستمزد اضطراری کانادا دریافت کرده‌اند. این برنامه یک برنامه کمک هزینه‌ای فدرال است که کمک می‌کند بخشی از هزینه‌های حقوق و دستمزد شرکت‌ها را در طی همه‌گیری پوشش دهد.

 

منبع: ctvnews
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید