Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

آغاز تزریق واکسن به ساکنین بالای 18 سال Whistler


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

شهروندان بالای 18 سال ساکن Whistler از امروز واکسن COVID-19 دریافت می‌کنند.

بگفته Vancouver Coastal Health این برنامه دو هفته ادامه خواهد داشت. بر این اساس شهروندان بزرگسال 18 تا 54 سال دوز نخست را در مرکز کنفرانس Whistler دریافت می‌‎کنند. امکان دریافت نوبت از همین حالا ممکن است.

کلینیک واقع در 4010 Whistler Way نیز از ساعت 13 تا 19 روز 12 اپریل و از ساعات 9 صبح تا 7 عصر در روزهای 13، 15، 16، 17 و 18 اپریل به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.

جمعیت بزرگسال بین 55 تا 65 سال سن می‌توانند برای واکسن AstraZeneca یا COVISHIELD نوبت رزرو کرده و آن را در داروخانه‌های محلی دریافت کنند.

اگر واکسن Pfizer یا Moderna را ترجیح می‌دهید پس از رزرو نوبت، از هفته 19 اپریل به مرکز کنفرانس Whistler مراجعه کنید.

واکسیناسیون شهروندان بالای 65 سال که پیش از این نوبت گرفته‌اند نیز از 14 اپریل در Whistler Clinic آغاز می‌شود. آن دسته از ساکنین که موفق به رزرو نوبت در این کلینک نشده‌اند نیز می‌توانند واکسن خود را از هفته 19 اپریل دریافت نمایند.

بگفته VCH شهروندان باید مدارک حاکی از اقامت دائم در شهر، مانند گواهینامه رانندگی یا اطلاعات کارت بانکی معتبر را ارائه کنند.

شهروندان واجد شرایط که در Whistler مشغول به کار بوده اما در آنجا سکونت ندارند نیز با همراه داشتن فیش حقوقی جدید و معتبر که وضعیت استخدام آن‌ها را ثابت کند، واکست خواهند زد.

مقامات بهداشتی با همکاری مسئولان Resort Miunicipality وضعیت سکونت واجدین واکسن که به کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند را، بررسی می‌کنند.

بین تاریخ 1 ژانویه تا 5 اپریل 1,505 شهروند Whistler به COVID-19 مبتلا شده‌اند. در حال حاضر Howe Sound بالاترین نرخ COVID-19 در کلیه نواحی بهداشتی استان را داراست. اکثریت این موارد ساکن Whistler هستند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید