Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

افزایش محدودیت‌های منطقه‌ای جدید پس از افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

آلبرتا پس از اعلام بالاترین میزان ابتلا به کووید-۱۹ از آغاز همه‌گیری محدودیت‌های جدیدی را برای این استان در نظر گرفته است.

به گفتهٔ نخست‌وزیر جیسون کنی اقدامات جدید در شهرها یا مناطقی که حداقل ۳۵۰ مورد در هر ۱۰۰،۰۰۰ نفر و یا ۲۵۰ مورد فعال کنونی داشته باشد اعمال می‌گردد.

این مناطق در حال حاضر McMurray، Red Deer، Grande Prairie، Calgary، Airdrie، Strathcona County، Lethbridge و Edmonton هستند.

از تاریخ 30 آوریل تمامی فعالیت‌های ورزشی در سالن‌های سرپوشیده، از جمله ورزش‌های گروهی و جلسات تمرینی یک به یک، ممنوع است. فعالیت‌های ورزشی در فضای باز نیز ممکن است تحت محدودیت‌های کل استان که در حال حاضر وجود دارد ادامه یابد.

از روز دوشنبه 3 مه، تمامی دانش‌آموزان سطوح 7 تا 12 در شهرها و مناطق پرشیوع به سمت آموزش آنلاین خواهند رفت.

دولت همچنین ممکن است در مناطقی که تعداد موارد ابتلا زیاد است (به طور خاص تعداد موارد ابتلای بالاتر از ۱۰۰۰ در ۱۰۰،۰۰۰) منع رفت‌وآمد را اجرا کند. در خبری نیز ذکر شده است که این محدودیت‌ها ممکن است حداقل تا دو هفته ادامه پیدا کند. احتمال دارد در صورت مشاهدهٔ کاهش شیوع، این اقدامات در کمتر از ۱۴ روز لغو شوند.

دولت آلبرتا خاطرنشان كرد كه تمام محدوديت‌های فعلی بهداشت عمومی همچنان برقرار است. این قوانین شامل استفاده از ماسک، حفظ فاصله فيزيكی، ممنوعيت گردهمای‌های اجتماعی و دورکاری در سراسر استان می‌شود.

جیسون کنی در این خصوص می‌گوید: «ما جز اجرای اقدامات هدفمند برای کاهش سرعت شیوع و محافظت از سیستم بهداشتی طی چند هفتهٔ آینده هیچ چاره‌ای دیگری نداریم. این اقدامات در صدر محدودیت‌های بهداشت عمومی آلبرتا قرار دارد و برای تهیه واکسن زمان بیشتری می‌خرد تا بتوانیم از ساکنین آلبرتا محافظت کنیم. برای اینکه بتوانیم از تابستان پیش رو لذت ببریم باید ایستادگی بیشتری در برابر کوووید-۱۹ به خرج بدهیم.»

دکتر دینا هینشاو رئیس سازمان بهداشت آلبرتا می‌گوید: «‌می‌دانم که ساکنین آلبرتا، حتی آنهایی که از تمامی دستورالعمل‌های بهداشت عمومی برای محافظت از دیگر شهروندان پیروی کرده‌اند، خسته‌اند. اما اگر بتوانیم طی چند هفته آینده توان خود را جمع کنیم، به برنامه واکسیناسیون استانی برای محافظت از تعداد بیشتری از ساکنین آلبرتا فرصت بیشتری خواهیم داد و در نهایت می‌توانیم کنترل شیوع کووید-۱۹ را در دست بگیریم.»

فهرست دقیق اقدامات جدید هدفمند و نقاط پرشیوع را می‌توانید در وب‌سایت دولت آلبرتا مشاهده کنید.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید