Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

سیزدهمین مورد احتمالی مبتلا به کروناویروس در BC


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

سیزدهمین مورد ابتلا به کروناویروس در استان بریتیش کلمبیا اعلام شد.

بانی هنری، مسئول بهداشت بریتیش کلمبیا تنها 24 ساعت پس از اعلام ابتلا 4 نفر دیگر به کروناویروس در این استان، بعد از ظهر روز چهارشنبه، خبر از ابتلا سیزدهمین نفر به این بیماری را داد.

او می گوید که این فرد 80 ساله است و در منطقه ساحلی ونکوور اقامت دارد. همچنین وی افزود که او به تازگی از سفر به هند و هنگ کنگ به کانادا بازگشته است.

هنری درباره وضعیت این خانم به رسانه ها گفته که او در وضعیت بحرانی به سر می برد و در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های ونکوور بستری است.

او همچنین افزود که: بیمارستان تمام امکانات و توان خود را برای بهبود سلامت این بیمار به کار بسته و بهترین خدمات پزشکی را برای او انجام داده است. همچنین از سلامت و ایمنی دیگر بیماران بستری در این بیمارستان، نیز اطمینان کامل دارند.

هنری می گوید که با این که هنوز هم خطر ابتلا افراد مختلف به این بیماری وجود دارد اما، در بریتیش کلمبیا و دیگر مناطق این کشور امکان شیوع بیماری بسیار کم است. همچنین مورد جدید دیگری بعد از این افراد گزارش نشده است اما با این حال، همچنان در حال بررسی موارد احتمالی هستند.

نهمین کسی که در BC به عنوان فرد مبتلا به کروناویروس معرفی شد، مردی 50 ساله است که در منطقه فریزر زندگی می کند. در بررسی های به عمل آمده از این آقا مشخص شد که او به تازگی از ایران بازدید کرده است. او در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برد.

فرد دهمی هم که با این بیماری مبتلا شده و ساکن بریتیش کلمبیا است، مردی است که در منطقه ساحلی ریچموند در ونکوور زندگی می کند.

مبتلایان شماره 11 و 12 دو خانم هستند که هر دو بالغ هستند و یکی از آن ها تنها 30 سال سن دارد. هر دوی این خانم ها، ساکن منطقه ساحلی ونکوور هستند. یکی از این خانم ها به تازگی از سفر به ایران به مقصد ونکوور بازگشته بود.

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید