Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm

سیزدهمین مورد احتمالی مبتلا به کروناویروس در BC


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

سیزدهمین مورد ابتلا به کروناویروس در استان بریتیش کلمبیا اعلام شد.

بانی هنری، مسئول بهداشت بریتیش کلمبیا تنها 24 ساعت پس از اعلام ابتلا 4 نفر دیگر به کروناویروس در این استان، بعد از ظهر روز چهارشنبه، خبر از ابتلا سیزدهمین نفر به این بیماری را داد.

او می گوید که این فرد 80 ساله است و در منطقه ساحلی ونکوور اقامت دارد. همچنین وی افزود که او به تازگی از سفر به هند و هنگ کنگ به کانادا بازگشته است.

هنری درباره وضعیت این خانم به رسانه ها گفته که او در وضعیت بحرانی به سر می برد و در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های ونکوور بستری است.

او همچنین افزود که: بیمارستان تمام امکانات و توان خود را برای بهبود سلامت این بیمار به کار بسته و بهترین خدمات پزشکی را برای او انجام داده است. همچنین از سلامت و ایمنی دیگر بیماران بستری در این بیمارستان، نیز اطمینان کامل دارند.

هنری می گوید که با این که هنوز هم خطر ابتلا افراد مختلف به این بیماری وجود دارد اما، در بریتیش کلمبیا و دیگر مناطق این کشور امکان شیوع بیماری بسیار کم است. همچنین مورد جدید دیگری بعد از این افراد گزارش نشده است اما با این حال، همچنان در حال بررسی موارد احتمالی هستند.

نهمین کسی که در BC به عنوان فرد مبتلا به کروناویروس معرفی شد، مردی 50 ساله است که در منطقه فریزر زندگی می کند. در بررسی های به عمل آمده از این آقا مشخص شد که او به تازگی از ایران بازدید کرده است. او در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برد.

فرد دهمی هم که با این بیماری مبتلا شده و ساکن بریتیش کلمبیا است، مردی است که در منطقه ساحلی ریچموند در ونکوور زندگی می کند.

مبتلایان شماره 11 و 12 دو خانم هستند که هر دو بالغ هستند و یکی از آن ها تنها 30 سال سن دارد. هر دوی این خانم ها، ساکن منطقه ساحلی ونکوور هستند. یکی از این خانم ها به تازگی از سفر به ایران به مقصد ونکوور بازگشته بود.

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید