Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

وضعیت اضطراری در بریتیش‌کلمبیا تمدید شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

نخست‌وزیر جان هورگان عصر دیروز اعلام کرد وضعیت اضطراری در بریتیش‌کلمبیا ادامه پیدا می‌کند. او از ساکنین خواست تا با رعایت مقررات جلوی شیوع بیشتر COVID-19 را بگیرند.

آقای هورگان که در پیامی تلویزیونی این خبر را به شهروندان استان اعلام می‌کرد گفت: ما چالش‌های بیشتری در پیش داریم و 14 روز آینده برای استان ما بسیار حیاتی است.

او در پیام خود به برخی از اقدامات دولت استانی که برای کمک به شهروندان انجام شده اشاره کرد و گفت نسبت به بهتر شدن وضعیت بریتیش‌کلمبیا خوشبین است.

نخست‌وزیر هورگان روز چهارشنبه نیز خبر آغاز همکاری جدیدی بین دولت استانی و بخش تکنولوژی بریتیش‌کلمبیا را اعلام کرد. هدف آن است این مشارکت به ایجاد یک قطب تامین نیازهای پزشکی و بهداشتی در استان بیانجامد.

آدریان دیکس وزیر بهداشت بریتیش‌کلمبیا نیز روز سه‌شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با مسئولان بهداشتی استان گفت شانس آن‌که محدودیت‌های فاصله اجتماعی وضع شده در ماه آوریل کاهش یابند صفر است. علاوه بر این او افزود محدودیت‌ها در بسیاری از روزهای تابستان نیز به احتمال فراوان ادامه خواهند داشت.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده تاکنون 1،013 نفر در استان به COVID-19 مبتلا گشته و تنها در روز 31 مارس 43 مورد جدید ابتلا گزارش شده است. روز 30 مارس تعداد افراد مبتلا شده جدید 70 نفر بود که خوشبختانه کاهش نشان می‌دهد. از ابتدای شیوع بیماری نیز 24 شهروند استان بر اثر کروناویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دکتر بانی هنری مدیر ارشد پزشکی بریتیش‌کلمبیا با ارائه آمار تفکیکی مبتلایان گفت 476 نفر در Vancouver Coastal Health، 348 نفر در Fraser Health، 67 نفر در Vancouver Island، 107 نفر در Interior Health و 15 نفر در Northern Health به COVID-19 مبتلا شده‌اند.

هم‌اکنون 128 بیمار در بیمارستان بستری هستند و وضعیت جسمی 61 نفر آن‌ها وخیم گزارش شده است. در مجموع 507 مبتلا نیز در این مدت بهبود پیدا کرده‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید