Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 6:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am

آلبرتا اپلیکیشن ABTraceTogether را منتشر کرد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

دکتر دینا هینشاو رئیس ارشد بهداشت آلبرتا در کنفرانسی مطبوعاتی جزییات بیشتری درباره اپلیکیشن ABTraceTogether که با هدف جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس ساخته شده را، اعلام کرد.

استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی در سنگاپور و کره‌جنوبی نتایج موفقیت‌آمیز داشته است. اطلاعاتی همچون رفت‌وآمد‌های مبتلایان COVID-19 و کسانی که با آن‌ها در تماس بوده‌اند از این طریق سریعا در اختیار شهروندان قرار می‌گیرند.

این اپلیکیشن از بلوتوث برای تشخیص افرادی که با مبتلایان در تماس بوده‌اند استفاده می‌کند تا منع اطلاعاتی ارزشمند خود را بوجود آورد.

هینشاو در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر ادامه تلاش‌ها برای صفر کردن شیب منحنی مبتلایان در آلبرتا تاکید کرد.

او افزود: ABTraceTogether با هدف اطلاع‌رسانی به شهروندان برای وارد نشدن به نواحی آلوده استان طراحی شده است. هرچه تعداد کاربران اپلیکیشن بیشتر باشد اطلاعات آن نیز کامل‌تر خواهد شد. از این طریق میفهمیم کدامیک از شهروندان ناخواسته در معرض عفونت قرار گرفته‌اند. اپلیکیشن را نصب کرده و آن را به اعضای خانواده نیز پیشنهاد کنید تا اعضای آن افزایش یابد. با همکاری هم می‌توانیم مانع از شیوع بیشتر ویروس شویم.

مسئولان اطمینان داده‌اند اطلاعات جغرافیایی شهروندان توسط اپلیکیشن رصد نخواهد شد. دولت مسئولیت حفظ حریم خصوصی شهروندان را بر عهده گرفته و اظهار داشته جای هیچ نوع نگرانی نیست.

اطلاعات اپلیکیشن به مدت 21 روز در تلفن همراه آن‌ها ذخیره خواهد شد. کاربران باید بپذیرند که در صورت مثبت اعلام شدن تست کرونای آن‌ها اطلاعات را در اختیار دیگر کاربران قرار دهند.

در چنین مواقعی تنها یک ID تصادفی در اختیار کسانی که ارتباطی نزدیک با فرد مبتلا داشته‌اند قرار می‌گیرد. close contact شامل مواردی می‌شود که در بازه زمانی 24 ساعته بیش از 15 دقیقه در فاصله دو متری از بیمار قرار داشته‌اند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید