Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

پیاده‌روی کهنه سرباز ۱۰۱ ساله برای جمع‌آوری خیریه کووید-۱۹

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

یک کهنه‌سرباز جنگ جهانی دوم در بریتیش کلمبیا، برای جشن تولد ۱۰۱ سالگی‌اش می‌خواهد ۱۰۱,۰۰۰ دلار کمک‌های مردمی جمع‌آوری کند و برای این منظور، قصد دارد ۱۰۱ بار به دور حیاط مرکز آسایشی که در آن ساکن است، پیاده‌روی کند.

آقای جان هیلمَن که اصالتا اهل ساوث ولز در بریتانیا ست، در جنگ جهانی دوم در خدمت نیروی هوایی سلطنتی بوده و ۴ مدال شجاعت از جمله Burma Star را هم دریافت کرده است.

او حالا در خانه سالمندانی در Oak Bay در ونکوور آیلند زندگی می‌کند. همسرش آیرین، که ۷۸ سال است با هم زندگی مشترک دارند نیز در بیمارستان Glengarry در همان نزدیکی است.

آقای هیلمَن روزی ۵ بار به دور حیاط پیاده‌روی خواهد کرد تا این ۱۰۱ دور را تکمیل کند و پول جمع‌آوری شده را نیز به Save the Children اهدا می‌کند که خیریه‌ای در حمایت از کودکان است و این روزها برای مقابله با آثار بد کووید-۱۹ فعالیت می‌کند.

Day 3 of John’s Laps

Another successful day of laps for John! Thank you to the Oak Bay Police for coming to cheer him on today.

Posted by Carlton House of Oak Bay on Wednesday, May 6, 2020

طبق توضیحاتی که در صفحهٔ کمپین آقای هیلمن آمده، او این حرکت را با الهام‌گیری از هم‌رزمش کاپیتان تام مور شروع کرده که چند هفته قبل با پیاده‌روی در باغش، میلیون‌ها پوند برای سیستم بهداشتی بریتانیا جذب کرد.

پیاده‌روی آقای هیلمَن هر روز در صفحه فیسبوک خانه سالمندان Carleton پخش می‌شود و تمام مبلغ به Save the Children اهدا خواهد شد.

تا زمان نگارش این خبر مردم ۵۸,۹۰۶ دلار به این حرکت کمک کرده‌اند و شما هم می‌توانید با رفتن به صفحهٔ کمپین به طور آنلاین در این امر خیر شرکت کنید.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید