Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

پیاده‌روی کهنه سرباز ۱۰۱ ساله برای جمع‌آوری خیریه کووید-۱۹


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

یک کهنه‌سرباز جنگ جهانی دوم در بریتیش کلمبیا، برای جشن تولد ۱۰۱ سالگی‌اش می‌خواهد ۱۰۱,۰۰۰ دلار کمک‌های مردمی جمع‌آوری کند و برای این منظور، قصد دارد ۱۰۱ بار به دور حیاط مرکز آسایشی که در آن ساکن است، پیاده‌روی کند.

آقای جان هیلمَن که اصالتا اهل ساوث ولز در بریتانیا ست، در جنگ جهانی دوم در خدمت نیروی هوایی سلطنتی بوده و ۴ مدال شجاعت از جمله Burma Star را هم دریافت کرده است.

او حالا در خانه سالمندانی در Oak Bay در ونکوور آیلند زندگی می‌کند. همسرش آیرین، که ۷۸ سال است با هم زندگی مشترک دارند نیز در بیمارستان Glengarry در همان نزدیکی است.

آقای هیلمَن روزی ۵ بار به دور حیاط پیاده‌روی خواهد کرد تا این ۱۰۱ دور را تکمیل کند و پول جمع‌آوری شده را نیز به Save the Children اهدا می‌کند که خیریه‌ای در حمایت از کودکان است و این روزها برای مقابله با آثار بد کووید-۱۹ فعالیت می‌کند.

Day 3 of John’s Laps

Another successful day of laps for John! Thank you to the Oak Bay Police for coming to cheer him on today.

Posted by Carlton House of Oak Bay on Wednesday, May 6, 2020

طبق توضیحاتی که در صفحهٔ کمپین آقای هیلمن آمده، او این حرکت را با الهام‌گیری از هم‌رزمش کاپیتان تام مور شروع کرده که چند هفته قبل با پیاده‌روی در باغش، میلیون‌ها پوند برای سیستم بهداشتی بریتانیا جذب کرد.

پیاده‌روی آقای هیلمَن هر روز در صفحه فیسبوک خانه سالمندان Carleton پخش می‌شود و تمام مبلغ به Save the Children اهدا خواهد شد.

تا زمان نگارش این خبر مردم ۵۸,۹۰۶ دلار به این حرکت کمک کرده‌اند و شما هم می‌توانید با رفتن به صفحهٔ کمپین به طور آنلاین در این امر خیر شرکت کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید