Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,822
Total deaths
Updated on April 23, 2021 5:51 am
86,768
Total active cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am
1,155,834
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am

همکاری فیسبوک و شاپیفای برای کمک به فروش آنلاین کسب‌و‌کارها


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

کمپانی کانادایی Shopify که در صنعت تجارت الکترونیک فعال است با فیسبوک دستِ همکاری داده است تا به کمک کسب‌و‌کارها بیاید و آنها بتوانند آنلاین کار کنند و در شبکه اجتماعی فیسبوک محصولاتشان را بازاریابی و عرضه کنند.

خدمتِ جدید Facebook Shops به خرده‌فروشان و سازندگان محصولات مصرفی کمک می‌کند تا تقریبا بدون زحمت خاصی در یک قالب زیبا و راحت، محصولاتشان را ارایه کنند.

فیسبوک می‌گوید: «ما می‌خواهیم مردم به جای زحمت خرید، با لذت خرید آشنا شوند و اینجا مکانی برای این کار است. و می‌خواهیم به کسب‌و‌کارهای کوچک کمک کنیم تا امکان مشاهده و ورق زدن محصولات در فضای آنلاین را به مشتریان بدهند.»

مدیرعامل فیسبوک، آقای مارک زاکربرگ می‌گوید: «این قرار نیست همه فروش از دست رفتهٔ کسب‌و‌کارها را برگرداند، ولی کمک خوبی است.»

شاپیفای سال‌ها ست در سرتاسر دنیا به بیزینس‌ها کمک می‌کند مشتریان خودشان را در فضای آنلاین پیدا کنند و همکاری با بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا می‌تواند زمین بازی‌اش را بزرگتر کند.

توبی لاتکی، مدیرعامل شاپیفای می‌گوید: «خدمات شاپیفای به بیش از ۱ میلیون بیزینس در دنیا باعث تغییر چشم‌انداز عرضه مستقیم به مصرف‌کننده شده و نوع خرید مردم را هم عوض کرده است. حالا با Facebook Shops در این برهه حساس دست به دست هم داده‌ایم تا به کارآفرینان کمک کنیم.»

«با همگام شدن پلتفرم شاپیفای و قابلیت‌های تجاری و مقیاس بزرگ فیسبوک، ما می‌توانیم مرزها را جابجا کنیم و آینده خدمات تجاری آنلاین را متحول نماییم.»

این همکاری در شرایطی اعلام شده که بیشتر کسب‌و‌کارها در دوران پندمیِ کووید-۱۹ با چالش روبرو شده‌اند و محو شدن ترافیک خرید حضوری، باعث ورشکستگی و تعطیلی بسیاری از آنها شده، و شاید Facebook Shops بتواند نفس نجات‌بخشی برای برخی از آنها باشد.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید