Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

گوگل ۱۰۰,۰۰۰ کمک‌هزینه تحصیلی برای دوره‌های آنلاین می‌دهد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

گوگل ۳ دوره آنلاین جدید همراه با اعطای با گواهی رسمی در زمینه‌های «تحلیل داده»، «مدیریت پروژه» و «طراحی تجربه کاربری» برگزار خواهد کرد.

این دوره‌ها توسط کارمندان گوگل طراحی شده و تدریس می‌شوند و برای شرکت در آنها نیازی به داشتن مدرک کالج نیست، بین ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشند و در پلتفرم آنلاین Coursera برگزار خواهند شد.

گوگل می‌گوید این گواهی‌ها را معادل مدرک دورهٔ ۴ ساله کالج در نظر خواهد گرفت و از بین افرادی که موفق به تکمیل دوره شوند، برای استخدام انتخاب خواهد کرد.

لیسا جِوِلبِر از مدیران ارشد گوگل که Grow with Google و Google for Startups را زیر نظر دارد و مدیر بازاریابی گوگل در امریکا ست، می‌گوید: «Coursera یک هزینه اندک —۴۹ دلار در ماه— دارد اما ما می‌خواهیم همه قادر به مشارکت در این فرصت باشند.»

بنابراین کمک‌هزینه شرکت در این دوره برای ۱۰۰,۰۰۰ نفر نیازمند تامین خواهد شد و بیش از ۱۰ میلیون دلار در اختیار سه بنیاد غیرانتفاعی YWCA و NPower و JFF قرار می‌گیرد تا در طرح توسعه نیروی کار از بین بانوان، بازنشستگان و افراد محروم، مشارکت کنند.

Screen Shot 1399 04 25 at 2 07 40 PM

خانم جِوِلبِر می‌گوید که گوگل این ۳ حوزه خاص را انتخاب کرده زیرا بیشترین رشد و بیشترین درآمد برای کارمندان را در آنها می‌بیند.

در حالی که کووید-۱۹ بسیاری از مشاغل را در کانادا و امریکا از بین برده، انتظار می‌رود تا پایان سال بخشی از آنها برگردند ولی مطمئنا بسیاری از فرصت‌های شغلی برای مدت‌ها احیا نخواهند شد. چنین دوره‌هایی فرصت خوبی است که مردم تخصص‌های جدید و حتی شغل متفاوتی به دست آورند.

منبع: CNBC


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید