Friday, May 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,489
Total deaths
Updated on May 7, 2021 7:34 am
81,325
Total active cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am
1,265,320
Total confirmed cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am

اعلام توقف رسمی فعالیت‌های Rocky Mountaineer برای ۲۰۲۰


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ارسال محموله کمک‌های دارویی و پزشکی کانادا به هند

طی هفته‌های اخیر هند درگیر شدیدترین بحران شیوع کرونا از ابتدای پاندمی بوده است. تنها در روز چهارشنبه 412,618 بیمار در این کشور شناسایی...

قیمت خانه‌ها مستقل در کلگری رکورد سال ۲۰۱۴ را شکست (ماه آپریل ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرىاین روزها بازار مسکن کلگری در حال شکستن همه رکوردهای قبلی است. در ماه آپریل، ۳۲۰۹ واحد...

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس...

اعلام محدودیت‌های کرونایی جدید برای آلبرتا

مقامات آلبرتا محدودیت‌های کرونایی جدیدی را با هدف کاستن از نرخ شیوع ویروس در استان اعلام کردند. بگفته جیسون کنی این محدودیت‌ها از آخر...

خوردن غذا در فضای باز رستوران‌های آلبرتا ممنوع شد

مقامات آلبرتا محدودیت‌های جدیدی را برای بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان وضع کردند که از اواخر هفته اجرا خواهند شد. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان...

به خاطر شرایط مبهم آینده، به خصوص محدودیت‌های مسافرتی مرتبط با کووید-۱۹ کمپانی Rocky Mountaineer عملیات‌هایش برای کل ۲۰۲۰ را تعلیق کرده است.

این کمپانی می‌گوید: «ما با تاسف کامل خبر تعلیق فعالیت‌مان در باقی‌مانده ۲۰۲۰ را اعلام می‌کنیم، اما امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک قطارهایمان را دوباره به ریل برگردانیم.»

این کمپانی وضعیت موجود را «غیرعادی» توصیف کرده و می‌گوید که کووید-۱۹ اجرای برنامه‌ها در این شرایط را غیرممکن کرده زیرا عملا امکان عبور از مرز و میزبانی گروه‌های بزرگ وجود ندارد.

«با اینکه علاقه زیادی به ارایه خدمات به میهمانان طبق برنامهٔ اپریل تا اکتبر را داریم، اما پَندمی این کار را غیرممکن کرده است. سلامت و ایمنی میهمانان و کارمندان ما، مهمترین اولویت است و همیشه خواهد بود.»

«میهمانانی که برنامه سفرشان به خاطر این تعلیق لغو شده اعتبار سفر دریافت می‌کنند که تا پایان ۲۰۲۲ قابل استفاده خواهد بود.»

استفاده از این اعتبار بایستی تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ به کمپانی اعلام شود و امکان بازپرداخت پول‌ها به صورت نقدی یا اعتبار بانکی نیز وجود ندارد.

این کمپانی وعده داده که قیمت خدماتش در ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ تغییری نمی‌کند و مشابه ۲۰۲۰ خواهد ماند، بنابراین میهمان‌ها هیچ تورمی از این ناحیه حس نخواهند کرد.

«این دوران برای ما ناشناخته است اما امیدواریم وعدهٔ بازگشت فعالیت‌ها به حالت نرمال، باعث قوت قلب میهمان‌ها و مشتریان ما شود.»

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید