Friday, January 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,828
Total deaths
Updated on January 22, 2021 7:06 pm
65,750
Total active cases
Updated on January 22, 2021 7:06 pm
737,407
Total confirmed cases
Updated on January 22, 2021 7:06 pm

اعلام توقف رسمی فعالیت‌های Rocky Mountaineer برای ۲۰۲۰

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا حداقل برای یک ماه

دولت فدرال تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا را حداقل برای یک ماه دیگر تأیید کرد. طبق گفته بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی کانادا، محدودیت‌ها تا...

به خاطر شرایط مبهم آینده، به خصوص محدودیت‌های مسافرتی مرتبط با کووید-۱۹ کمپانی Rocky Mountaineer عملیات‌هایش برای کل ۲۰۲۰ را تعلیق کرده است.

این کمپانی می‌گوید: «ما با تاسف کامل خبر تعلیق فعالیت‌مان در باقی‌مانده ۲۰۲۰ را اعلام می‌کنیم، اما امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک قطارهایمان را دوباره به ریل برگردانیم.»

این کمپانی وضعیت موجود را «غیرعادی» توصیف کرده و می‌گوید که کووید-۱۹ اجرای برنامه‌ها در این شرایط را غیرممکن کرده زیرا عملا امکان عبور از مرز و میزبانی گروه‌های بزرگ وجود ندارد.

«با اینکه علاقه زیادی به ارایه خدمات به میهمانان طبق برنامهٔ اپریل تا اکتبر را داریم، اما پَندمی این کار را غیرممکن کرده است. سلامت و ایمنی میهمانان و کارمندان ما، مهمترین اولویت است و همیشه خواهد بود.»

«میهمانانی که برنامه سفرشان به خاطر این تعلیق لغو شده اعتبار سفر دریافت می‌کنند که تا پایان ۲۰۲۲ قابل استفاده خواهد بود.»

استفاده از این اعتبار بایستی تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ به کمپانی اعلام شود و امکان بازپرداخت پول‌ها به صورت نقدی یا اعتبار بانکی نیز وجود ندارد.

این کمپانی وعده داده که قیمت خدماتش در ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ تغییری نمی‌کند و مشابه ۲۰۲۰ خواهد ماند، بنابراین میهمان‌ها هیچ تورمی از این ناحیه حس نخواهند کرد.

«این دوران برای ما ناشناخته است اما امیدواریم وعدهٔ بازگشت فعالیت‌ها به حالت نرمال، باعث قوت قلب میهمان‌ها و مشتریان ما شود.»

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید