Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

اعلام توقف رسمی فعالیت‌های Rocky Mountaineer برای ۲۰۲۰


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

به خاطر شرایط مبهم آینده، به خصوص محدودیت‌های مسافرتی مرتبط با کووید-۱۹ کمپانی Rocky Mountaineer عملیات‌هایش برای کل ۲۰۲۰ را تعلیق کرده است.

این کمپانی می‌گوید: «ما با تاسف کامل خبر تعلیق فعالیت‌مان در باقی‌مانده ۲۰۲۰ را اعلام می‌کنیم، اما امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک قطارهایمان را دوباره به ریل برگردانیم.»

این کمپانی وضعیت موجود را «غیرعادی» توصیف کرده و می‌گوید که کووید-۱۹ اجرای برنامه‌ها در این شرایط را غیرممکن کرده زیرا عملا امکان عبور از مرز و میزبانی گروه‌های بزرگ وجود ندارد.

«با اینکه علاقه زیادی به ارایه خدمات به میهمانان طبق برنامهٔ اپریل تا اکتبر را داریم، اما پَندمی این کار را غیرممکن کرده است. سلامت و ایمنی میهمانان و کارمندان ما، مهمترین اولویت است و همیشه خواهد بود.»

«میهمانانی که برنامه سفرشان به خاطر این تعلیق لغو شده اعتبار سفر دریافت می‌کنند که تا پایان ۲۰۲۲ قابل استفاده خواهد بود.»

استفاده از این اعتبار بایستی تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ به کمپانی اعلام شود و امکان بازپرداخت پول‌ها به صورت نقدی یا اعتبار بانکی نیز وجود ندارد.

این کمپانی وعده داده که قیمت خدماتش در ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ تغییری نمی‌کند و مشابه ۲۰۲۰ خواهد ماند، بنابراین میهمان‌ها هیچ تورمی از این ناحیه حس نخواهند کرد.

«این دوران برای ما ناشناخته است اما امیدواریم وعدهٔ بازگشت فعالیت‌ها به حالت نرمال، باعث قوت قلب میهمان‌ها و مشتریان ما شود.»

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید