Friday, January 21, 2022

Click here CANADA COVID-19 Statistics

290,528
Total active cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm
2,889,454
Total confirmed cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm

دلیوری یک روزه کاستکو در کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

شرکت کاستکو به تازگی با در نظر گرفتن همه‌ی مشتریان، چه آن‌ها که محصولات را با برنامه‌ریزی قبلی تهیه می‌کنند و چه خریداران محصولات عمده، سیستم جدید تحویل سریع سفارشات روزانه را در سرتاسر کانادا راه‌اندازی کرده است.

ارسال محصولات شرکت کاستکو از طریق شرکت توزیع‌کالای Instacart Marketplace و از ۷۶ انبار فروشگاهی در کل کشور انجام می‌پذیرد. و بهترین قسمت این خبر چیست؟ این‌که این قابلیت برای استفاده‌ی عموم در دسترس است؛ چه اعضای عضو این زنجیره و چه افراد غیر عضو. شرکت کاستکو قبل از این در رابطه با دوران کرونا توصیه کرده بود تمام مشتریان در خریدهای حضوری از ماسک صورت استفاده کنند.

این راه‌اندازی سرتاسری در کل کشور، پس از یک آزمایش موفق ۲ ماهه در استان انتاریو انجام می شود.

بنابراین با این برنامه از این به بعد شما در هر شرایطی می‌توانید از اپلیکیشن Instacart به خرید بپردازید و یا اگر عضو هستید، وارد سایت شرکت Costco شوید و اقلام مورد نیاز خود را از قبیل مواد غذایی، لوازم شیرینی و کیک‌پزی و لوازم اساسی خانگی و غیره سفارش دهید و مطمئن باشید که ۲ساعته، و یا در زمان درخواستی شما، سفارش شما درب خانه‌تان خواهد بود.

در واقع شما کافی‌ست در این فاصله یکی دو اپیزود فرندز ببینید، دینگ‌دینگ! سفارش شما درب منزل است!

شرکت کاستکو در لیست محبوب‌ترین شرکت‌های کانادایی در سال ۲۰۱۹ است.

اگر دلیوری سریع محصولاتی که سفارش می‌دهید برایتان اهمیت دارد مطلب مشارکت مک‌دونالد و UberEATS را می‌توانید بخوانید و البته یادتان باشد کرونا هنوز هم جریان دارد و بهتر است تمام وسایل خریداری شده را قبل از مصرف خوب بشویید

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید