Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,822
Total deaths
Updated on April 23, 2021 5:51 am
86,768
Total active cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am
1,155,834
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am

اکثر کانادایی ها نگران عوارض جانبی واکسن کووید19 هستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

در حالی که این واکسن هنوز تولید نشده اما کانادایی ها پیشاپیش یک سری عقاید فرضی و باورهای احتمالی در مورد آن دارند. این همه گیری نظم جهان را به هم ریخت و همه روزه تعداد بیشتری را مبتلا میکند. با وجودی که بسیاری از کسب و کارها، رستوران ها و اداره‌ها در سرتاسر کشور فعالیت کاری خودشان را مجددا شروع کردند اما هنوز هم جامعه با وضعیت نرمال و عادی خود بسیار فاصله دارد.

در حالی که در مورد مقررات و قوانین بهداشتی فعلی هنوز بحث های زیادی وجود دارد، کشف واکسن این ویروس احتمالا منجر به بالا گرفتن این بحث ها خواهد شد چرا که شواهد موجود حاکی از این است که کانادایی ها در مورد این مسئله اختلاف دارند. یک بررسی جدید در موسسه Angus Reid نشان داد که بخش قابل توجهی از کانادایی های حاضر در این تحقیق در مورد این که واکسن را فورا دریافت کنند مردد هستند.

در حالی که 46% تمایل داشتند در اسرع وقت واکسینه شوند، 32% گفتند اول کمی منتظر می‌مانیم، 14% گفتند هرگز آن را دریافت نمیکنیم و 8% در مورد همه چیز نگران بودند و گفتند مطمن نیستد چه تصمیمی بگیرند.

corona virus vaccine

این تحقیق بین 23 و 24 جولای با یک جامعه آماری 1519 نفری از ساکنین کانادا انجام شد که به صورت آنلاین به سوالات پاسخ دادند. از میان اعضای گروهی که نگران عوارض جانبی واکسن بودند،  فقط 37% مشتاق دریافت واکسن در اسرع وقت بودند، 76% گفتند بالاخره واکسن را تزریق میکنیم و 90% کاملا مخالف واکسن بودند.

vaccine corona virus

در کمال تعجب، 72% از همان 14% که گفتند واکسن را تزریق نمیکنیم، معتقد بودند که چون این واکسن موثر نیست تمایلی به دریافت آن ندارند(23%کل جامعه آماری تحقیق).

vaccine

کسانی که در گروه ضدواکسن بودند هم کمتر نگران مبتلا شدن اطرافیان شان به کرونا ویروس بودند، 67% گروه گفتند که نگرانی بیمار شدن افراد جامعه نیستند.

covid19 vaccine

در حالی که بیشتر افرادی که مخالف دریافت واکسن بودند در فهرست جمعیتی CPC قرار گرفتند، اکثر رای دهندگان در گروه موافق واکسن بودند.

corona virus

البته هیچ کدام از این نظرات تا زمان تولید واکسن اهمیت چندانی ندارد، اتفاقی که اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقد بودند تا سال 2021 باید منتظرش بمانند.

corona-virus-vaccine

نتایج کامل این تحقیق را در وبسایت the Angus Reid Institute’s website میتوانید ببیندید.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید