Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

اکثر کانادایی ها نگران عوارض جانبی واکسن کووید19 هستند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

در حالی که این واکسن هنوز تولید نشده اما کانادایی ها پیشاپیش یک سری عقاید فرضی و باورهای احتمالی در مورد آن دارند. این همه گیری نظم جهان را به هم ریخت و همه روزه تعداد بیشتری را مبتلا میکند. با وجودی که بسیاری از کسب و کارها، رستوران ها و اداره‌ها در سرتاسر کشور فعالیت کاری خودشان را مجددا شروع کردند اما هنوز هم جامعه با وضعیت نرمال و عادی خود بسیار فاصله دارد.

در حالی که در مورد مقررات و قوانین بهداشتی فعلی هنوز بحث های زیادی وجود دارد، کشف واکسن این ویروس احتمالا منجر به بالا گرفتن این بحث ها خواهد شد چرا که شواهد موجود حاکی از این است که کانادایی ها در مورد این مسئله اختلاف دارند. یک بررسی جدید در موسسه Angus Reid نشان داد که بخش قابل توجهی از کانادایی های حاضر در این تحقیق در مورد این که واکسن را فورا دریافت کنند مردد هستند.

در حالی که 46% تمایل داشتند در اسرع وقت واکسینه شوند، 32% گفتند اول کمی منتظر می‌مانیم، 14% گفتند هرگز آن را دریافت نمیکنیم و 8% در مورد همه چیز نگران بودند و گفتند مطمن نیستد چه تصمیمی بگیرند.

corona virus vaccine

این تحقیق بین 23 و 24 جولای با یک جامعه آماری 1519 نفری از ساکنین کانادا انجام شد که به صورت آنلاین به سوالات پاسخ دادند. از میان اعضای گروهی که نگران عوارض جانبی واکسن بودند،  فقط 37% مشتاق دریافت واکسن در اسرع وقت بودند، 76% گفتند بالاخره واکسن را تزریق میکنیم و 90% کاملا مخالف واکسن بودند.

vaccine corona virus

در کمال تعجب، 72% از همان 14% که گفتند واکسن را تزریق نمیکنیم، معتقد بودند که چون این واکسن موثر نیست تمایلی به دریافت آن ندارند(23%کل جامعه آماری تحقیق).

vaccine

کسانی که در گروه ضدواکسن بودند هم کمتر نگران مبتلا شدن اطرافیان شان به کرونا ویروس بودند، 67% گروه گفتند که نگرانی بیمار شدن افراد جامعه نیستند.

covid19 vaccine

در حالی که بیشتر افرادی که مخالف دریافت واکسن بودند در فهرست جمعیتی CPC قرار گرفتند، اکثر رای دهندگان در گروه موافق واکسن بودند.

corona virus

البته هیچ کدام از این نظرات تا زمان تولید واکسن اهمیت چندانی ندارد، اتفاقی که اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقد بودند تا سال 2021 باید منتظرش بمانند.

corona-virus-vaccine

نتایج کامل این تحقیق را در وبسایت the Angus Reid Institute’s website میتوانید ببیندید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید