Tuesday, January 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,376
Total deaths
Updated on January 26, 2021 3:14 pm
60,877
Total active cases
Updated on January 26, 2021 3:14 pm
756,250
Total confirmed cases
Updated on January 26, 2021 3:14 pm

اکثر کانادایی ها نگران عوارض جانبی واکسن کووید19 هستند

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

مقایسه ایالات متحده و کانادا در واکسیناسیون شهروندانشان

در حالی که ایالات متحده به صورت روزانه حدود یک میلیون نفر را در برابر ویروس کرونا واکسیناسیون می‌کند، به‌نظر می‌رسد کانادا ناامیدکننده عمل...

362‌ مورد جدید COVID-19‌ در آلبرتا و کاهش تعداد بستری‌شدگان

در 24 ساعت گذشته، آلبرتا 362 مورد جدید COVID-19 را شناسایی کرده است که این امر بیانگر دلیل کاهش تست‌های انجام شدهٔ اخیر این...

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

در حالی که این واکسن هنوز تولید نشده اما کانادایی ها پیشاپیش یک سری عقاید فرضی و باورهای احتمالی در مورد آن دارند. این همه گیری نظم جهان را به هم ریخت و همه روزه تعداد بیشتری را مبتلا میکند. با وجودی که بسیاری از کسب و کارها، رستوران ها و اداره‌ها در سرتاسر کشور فعالیت کاری خودشان را مجددا شروع کردند اما هنوز هم جامعه با وضعیت نرمال و عادی خود بسیار فاصله دارد.

در حالی که در مورد مقررات و قوانین بهداشتی فعلی هنوز بحث های زیادی وجود دارد، کشف واکسن این ویروس احتمالا منجر به بالا گرفتن این بحث ها خواهد شد چرا که شواهد موجود حاکی از این است که کانادایی ها در مورد این مسئله اختلاف دارند. یک بررسی جدید در موسسه Angus Reid نشان داد که بخش قابل توجهی از کانادایی های حاضر در این تحقیق در مورد این که واکسن را فورا دریافت کنند مردد هستند.

در حالی که 46% تمایل داشتند در اسرع وقت واکسینه شوند، 32% گفتند اول کمی منتظر می‌مانیم، 14% گفتند هرگز آن را دریافت نمیکنیم و 8% در مورد همه چیز نگران بودند و گفتند مطمن نیستد چه تصمیمی بگیرند.

corona virus vaccine

این تحقیق بین 23 و 24 جولای با یک جامعه آماری 1519 نفری از ساکنین کانادا انجام شد که به صورت آنلاین به سوالات پاسخ دادند. از میان اعضای گروهی که نگران عوارض جانبی واکسن بودند،  فقط 37% مشتاق دریافت واکسن در اسرع وقت بودند، 76% گفتند بالاخره واکسن را تزریق میکنیم و 90% کاملا مخالف واکسن بودند.

vaccine corona virus

در کمال تعجب، 72% از همان 14% که گفتند واکسن را تزریق نمیکنیم، معتقد بودند که چون این واکسن موثر نیست تمایلی به دریافت آن ندارند(23%کل جامعه آماری تحقیق).

vaccine

کسانی که در گروه ضدواکسن بودند هم کمتر نگران مبتلا شدن اطرافیان شان به کرونا ویروس بودند، 67% گروه گفتند که نگرانی بیمار شدن افراد جامعه نیستند.

covid19 vaccine

در حالی که بیشتر افرادی که مخالف دریافت واکسن بودند در فهرست جمعیتی CPC قرار گرفتند، اکثر رای دهندگان در گروه موافق واکسن بودند.

corona virus

البته هیچ کدام از این نظرات تا زمان تولید واکسن اهمیت چندانی ندارد، اتفاقی که اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقد بودند تا سال 2021 باید منتظرش بمانند.

corona-virus-vaccine

نتایج کامل این تحقیق را در وبسایت the Angus Reid Institute’s website میتوانید ببیندید.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید