Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

مجوز توزیع واکسن Pfizer در کانادا بزودی صادر می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

سازمان بهداشت کانادا اعلام کرده که بررسی‌ها و آزمایشات مستقل بر روی واکسن COVID-19 شرکت Pfizer به زودی پایان می‌یابد.

این در حالیست که در تاریخ 2 دسامبر آژانس تنظیمات دارو و محصولات بهداشتی بریتانیا مجوزی موقت برای توزیع این واکسن صادر کرد.

مقامات بهداشتی با اعلام اینکه از صدور مجوز بریتانیا آگاه هستند زمان پایان بررسی‌ متخصصان کانادایی بر روی واکسن را نزدیک دانستند.

تیم کانادایی همکاری نزدیکی با مسئولان بین‌المللی دارد و داده‌های بدست آمده از واکسن را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

در بیانیه سازمان بهداشت کانادا آمده: واکسن‌ها تنها در صورت دریافت تاییدیه ایمنی، کیفیت و کارایی اجازه توزیع در کانادا را پیدا می‌کنند.

بررسی واکسن Pfizer از تاریخ 9 اکتبر شروع شده است. این فرایند معمولا یک سال به طول می‌انجامد اما صدور یک دستور موقت در ماه سپتامبر باعث شد تا سازمان بهداشت کانادا اجازه استفاده از اطلاعات شرکت‌های سازنده واکسن کرونا را پیدا کند. از اینرو فرایند بررسی بسیار کوتاه‌تر شد.

جاستین ترودو با اشاره به اینکه ظرفیت تولید داخلی واکسن‌ها در کشور وجود ندارد گفت کانادا مطمئنا اولین کشوری نیست که شهروندانش را واکسینه می‌کند.

او افزود: اولین واکسن‌های تولیدی شرکت‌ها ابتدا به دست شهروندان کشور مبدا می‌رسند و هنوز برای پیشبینی زمان توزیع واکسن در کانادا زود است.

بگفته داگ فورد نخست‌وزیر آنتاریو نامشخص بودن تاریخ تحویل‌ واکسن‌ها باعث شده تا زمان واکسیناسیون شهروندان را نتوان معلوم کرد.

کانادا با هفت شرکت ازجمله Pfizer برای دریافت میلیون‌ها دوز از واکسن‌های احتمالی COVID-19 قرارداد امضا کرده است.

براساس اظهارات دکتر سوپریا شارما مشاور ارشد سازمان بهداشت کانادا در تاریخ 26 نوامبر، انتشار نتیجه اولیه کارایی واکسن Pfizer با زمان اعلام نتیجه بررسی‌ها در ایالات‌متحده همزمان خواهد شد. تصمیم FDA احتمالا در تاریخ 10 دسامبر اعلام می‌شود.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید