Friday, January 21, 2022

Click here CANADA COVID-19 Statistics

290,528
Total active cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm
2,889,454
Total confirmed cases
Updated on January 21, 2022 7:49 pm

قتل افسر پلیس کلگری در بازرسی ترافیکی شب سال نو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

در شب سال نو، یک افسر ۳۷ ساله نیروی پلیس کلگری در حین خدمت کشته شد.

گروهبان اندرو هارنت، با سابقه ۱۲ سال خدمت در پلیس کلگری، ساعت ۱۰:۵۰ شب سال نو توسط خودرویی که از یک بازرسی ترافیکی می‌گریخت، زیر گرفته شد و جان خود را از دست داد.

هارنت در شب حادثه در منطقهٔ بُلوار فالکن‌ریج و جادهٔ فالکن‌ریج مشغول کار بود، و نیروهای پلیس نزدیک به او بلافاصله بعد از حادثه برای نجاتش وارد عمل شدند، اما اندکی پس از پذیرش در بیمارستان، او جان خود را از دست داد.

در بیانیهٔ شهرداری می‌خوانیم: «تلاشی جدی برای یافتن و دستگیری ضاربِ فراری در جریان است و او را به پیشگاه عدالت خواهیم آورد. ده‌ها نیروی پلیس و افراد داوطلب هر روز در این زمینه تلاش می‌کنند.»

حکم دستگیری به جرم قتل درجه-اول برای دو نفر که بنا به گفته پلیس در این حادثه مقصرند، صادر شده است. الاذان شاه محمد ۱۷ ساله و امیر عبدالرحمن ۱۹ ساله، در رابطه با این حادثه تحت تعقیب پلیس هستند.

محمد که گویا پشت فرمان بوده، و عبدالرحمن که دیگر سرنشینِ خودرو بوده، سوار یک SUV بوده‌اند که گروهبان هارنت آن را برای بررسی متوقف کرده و در نهایت توسط همان خودرو به قتل رسیده است.

1920 muhammad

1920 abdulrahman

مدل خودروی تحت تعقیب Infiniti FX سال ۲۰۰۶ به رنگ مِسی است و به گفتهٔ پلیس، روی کاپوت آن آسیب‌دیدگی مشهودی وجود دارد.

پلیس از همه خواسته که در صورت اطلاع از محل این افراد یا این خودرو، با شماره تلفن ویژه قتل یا شماره تلفن غیراضطراری پلیس کلگری تماس بگیرند:

403-428-8877

403-266-1234

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید