Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 7:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 7:56 am

دستور تعطیلی دو مرکز آمازون در انتاریو به دلیل کووید-۱۹


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

بهداشت عمومی منطقه پیل پس از مشاهده چند کارگر مبتلا به کووید-۱۹ در دو مرکز آمازون دستور به تعطیلی این مراکز داد.

۲۴ آوریل تاسیسات آمازون در ۸۰۵۰ Heritage Road برامپتون و ۱۲۷۲۴ Coleraine Drive بولتون نیمه تعطیل شدند و حداقل به مدت 10 روز تعطیل خواهند ماند.

این تعطیلی جزئی با مرخصی‌های گروهی کارکنان در یک شیفت کاری یا محل کارمشترک به جای تعطیلی کامل مجموعه صورت گرفته است. بهداشت عمومی پیل مشخص نکرده است که چه  تعداد از کارکنان جواب آزمایششان مثبت بوده است و چه تعدادشان تحت‌تاثیر تعطیلی قرار گرفته‌اند.

تاسیسات بولتون یکی از پنج انبار آمازون بود که ماه گذشته به دلیل شیوع کووید-۱۹ و نگرانی‌های مربوط به ایمنی در محل کار به دستور وزارت کار مورد بررسی قرار گرفته بود. ماه گذشته به این مرکز دستور داده شد که به دلیل شیوع ویروس به مدت دو هفته تعطیل شود.

این تاسیسات اولین واحدی‌هایی هستند که تحت دستور جدید بخش 22 که از جمعه در پیل اعمال شد، تعطیل می‌شوند. این دستور در تورنتو نیز صادر شده است.

این دستورالعمل به واحدهای بهداشتی اجازه می‌دهد پس از اینکه جواب آزمایش کووید-۱۹ پنج یا چند نفر طی ۱۴ روز مثبت اعلام شود محل کار خود را تعطیل کنند تا بتوانند روند شیوع را به‌طور منطقی کنترل کنند.

بگفته واحد بهداشت این تعطیلی‌ها به بهداشت عمومی پیل اجازه می‌دهد بدون خطر ادامه روند شیوع، از کارمندان و جامعه محافظت کند. روزهایی که فرد به دلیل ابتلا مرخصی گرفته است به صورت قانونی همانند روزهای بیماری حقوقش پرداخت می‌گردد. همچنین به کارفرمایانی که تحت این مقررات باید تعطیل شوند توصیه می‌شود مرخصی با حقوق برای کارمندان تحت‌تأثیر در نظر بگیرند.

انتاریو ۴،۰۹۴ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ را گزارش کرد که از این تعداد ۱۰۱۴ مورد در منطقه پیل بوده است. این استان تاکنون ۴۴۱،۴۰۴ مورد ابتلا را مشاهده کرده است.

 

منبع: Dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید