Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm

انتاریو: دانش‌آموزانی که واکسینه نشده‌اند با قوانین متفاوتی روبه‌رو نخواهند شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

روز چهارشنبه استفان لچه، وزیر آموزش و دکتر کیان مور، مدیر ارشد پزشکی انتاریو، برای اولین بار پس از انتشار طرح بازگشت به مدرسه، با یکدیگر گفتگو کردند.

با وجود اینکه گفته می‌شود بهترین شانس استان برای جلوگیری از موج چهارم کرونا واکسیناسیون دانش‌آموزان و کارکنان مدارس است اما لچه و مور معتقدند واکسن کووید-۱۹ برای دانش آموزان و کارکنان مدارس واجد شرایط اجباری نخواهد بود.

دولت انتاریو در مورد کودکان واکسینه نشده می‌گوید این دانش‌آموزان در ماه سپتامبر با قوانین متفاوتی از همسالان واکسینه شده خود در محیط مدرسه روبه‌رو نخواهند شد.

مور در این خصوص می‌گوید: «ما از وضعیت ایمنی کودکان مطلع نیستیم و نباید هیچ مانعی برای حضور کودکانی که واکسینه نشده‌اند وجود داشته باشد.»

مور پیش از این اعلام کرده بود دانش‌آموزانی که واکسینه نشده‌اند، اگر به این بیماری مبتلا شوند باید دوره انزوای طولانی‌تری را بگذارنند. هنوز مشخص نیست این اقدام در دستور کار دولت قرار دارد یا خیر.

به گفته لچه دولت قصد ندارد دریافت واکسن را اجباری کند زیرا می‌خواهد به حق انتخاب افراد احترام بگذارد. وی در ادامه افزود برای تشویق مردم به دریافت واکسن هر کاری که لازم باشد را انجام خواهد.

لچه و مور اعلام کردند 25 میلیون دلار دیگر از بودجه خود را به بهبود کیفیت هوای کلاس دانش‌آموزان اختصاص می‌دهند. به کلاس‌های درسی، به خصوص در مهدکودک‌ها که استفاده از ماسک اجباری نیست، فیلتر هوا برای جذب ذرات معلق هوا اضافه خواهد شد.

لچه از به‌روزرسانی راهنمای بازگشت به مدرسه خبر داد و گفت اکنون ورزش‌هایی با برخورد فیزیکی بالا در فضاهای سرپوشیده مجاز خواهد بود.

مور انتظار دارد موارد ابتلا به کووید-۱۹ در اواخر سپتامبر و تا اکتبر افزایش یابد و از مردم می‌خواهد با توجه به اینکه سرعت شیوع پایین است، برای جلوگیری از چنین اتفاقی برای دریافت واکسن اقدام کنند.

منبع: toronto.ctvnews


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید