Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,618
Total deaths
Updated on April 18, 2021 11:36 am
87,329
Total active cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am
1,119,492
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 11:36 am

تصویب برنامه اضطراری شهرداری کلگری همزمان با شیوع بیشتر کروناویروس


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

مسئولان کلگری برنامه اضطراری شهرداری را به تصویب رساندند.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از طرف شهرداری کلگری با افرایش شیوع COVID-19 در کلگری مسئولان شهرداری شهر اعلام کرده‌ندان‌اند که MEP را با هدف افزایش توانایی اولویت‌بندی برای ارائه خدمات و اختصاص منابع ارجع‌ و همچنین ساده‌سازی فرایند تصمیم‌گیری در مورد فعالیت شرکت‌ها به تصویب خواهد رساند.

به این ترتیب تام سامسون رئیس آژانس مدیریت بحران کلگری قادر خواهد بود در هفته‌ها یا ماه‌های پیش‌رو در مورد اعمال تعطیلی و محدودیت‌ها برای امکانات و خدمات شهری و نحوه اجرای آن‌ها تصمیم‌گیری کند.

سامسون در یک اطلاعیه گفت: اولویت ما تامین سلامت و امنیت عموم شهروندان و کارکنان شهرداری است. ما بر روی تامین خدمات ضروری که شهروندان کلگری به آن‌ها نیاز دارند تمرکز خواهیم کرد.

مراکز شهرداری در این مدت باز خواهند ماند. با اینحال آقای سامسون از کارکنان شهرداری خواسته تا از روز جمعه 13 مارس در صورتی که قادر به انجام وظایف خود از خانه باشند به دفتر کار نیایند.

علاوه بر این اطلاعیه به شهروندان کلگری گفته که انجام هرگونه اقدام احتیاطی و پیشگیرانه توسط آن‌ها، هرچند کوچک، می‌تواند کمک فراوانی به جلوگیری از انتشار کروناویروس کند.

ناهید ننشی شهردار کلگری در اینباره گفت: ما تاکنون هیچ موردی از انتقال بیماری بین شهروندان خود نداشته‌ایم، به این ترتیب انتقال آن در میان ساکنین کلگری صفر بوده است. با اینحال برخی اهالی کلگری که سفرهایی به خارج از شهر و کشور داشته‌اند به ویروس مبتلا شده‌اند. در حال حاضر مهمترین اقدام این است که با وضع محدودیت‌ها و انجام اقدامات اساسی خطر ابتلای شهروندان خود را همچنان پایین نگاه داریم.

تاکنون 15 مورد از ابتلا به کروناویروس در شهر کلگری تایید شده‌اند. در میان مبتلایان یک کودک دو ساله نیز حضور دارد. روز پنجشنبه مسئولان استانی اعلام کردند که برگزاری گردهمایی‌ها با بیش از 250 شرکت‌کننده ممنوع است.

علاوه بر این توصیه شده تا هیچ نوع رویدادی که در آن سالمندان، افراد دارای نقص سیستم ایمنی و کسانی که به تازگی به کشورهای خارجی دیگر سفر داشته‌اند شرکت دارند، برگزار نشود.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید