Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,828
Total deaths
Updated on January 23, 2021 9:15 am
65,750
Total active cases
Updated on January 23, 2021 9:15 am
737,407
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 9:15 am

تولید مواد ضدعفونی کننده در شرکت‌های محلی کلگری

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

شرکت Burwood Distillery که در Highland Park واقع شده از جمله تولیدکنندگان منطقه کلگری محسوب می‌شود که در همان هفته‌های نخست شیوع COVID-19 موفق به ساخت و توزیع مواد ضدعفونی کننده دست شد.

از آن زمان تاکنون آن‌ها همزمان با تولید محصولات ضدعفونی کننده مبالغی کمک‌ مالی نیز با هدف حمایت، به تشکل‌های مختلف پرداخت کرده‌اند.

جوردن رامی مدیرعامل و سهام‌دار شرکت Burwood که دارای مدرک PHD میکروبیولوژی نیز هست در مصاحبه تلفنی با دیلی‌هایو گفت: هزار بطری نخست تولید شده توسط ما به صورت رایگان توزیع شد. پس از آن با ایجاد یک فرم آنلاین در گوگل بستری فراهم کردیم تا کسانی که قصد دارند کمک مالی کنند از آن طریق اقدام نمایند. از زمانی که فعالیت رستوران ما متوقف شده 1 دلار از فروش هر محصول به سامانه Mealshare پرداخت می‌شود.

شرکت Burwood همکاری نزدیکی با اداره بهداشت کانادا، Alberta Liquor، کمیسیون Gaming and Cannabis و دیگر تولیدکنندگان محلی دارد تا اطمینان پیدا کند محصولات تولید شده دارای استانداردهای لازم و بسته‌بندی مناسب برای فروش عمومی هستند.

رامی می‌گوید که اکثر درآمد حاصل از فروش این محصولات مجددا برای تامین هزینه‌های تولید هزینه می‌شوند. این هزینه‌ها شامل خرید مواد اولیه، پرداخت دستمزد نیروی کار و هزینه فرایند تولید می‌باشد.

این شرکت تنها می‌تواند نیاز عمومی در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده را تامین کند زیرا محصولات موردنیاز بیمارستان‌ها باید بتواند استانداردهای مشخص شده را کسب کنند و با استفاده از تجهیزات مورد استفاده در فرایند تقطیر امکان آن نیست.

به دلیل افزایش نیاز به مواد ضدعفونی کننده هم‌اکنون تولیدکنندگان معتبر در این حوزه که مجوزها و استانداردهای کافی را دارند بر روی تامین نیازهای بهداشتی ‎ بیمارستان‌ها و کادر درمانی تمرکز کرده‌اند. به همین دلیل کسب‌وکارهای محلی در منطقه کلگری با ورود به این حوزه با تولید ضدعفونی‌کننده‌های مناسب نیاز عمومی به این محصولات را رفع کرده‌اند.

محصولات شرکت Burwood تاکنون توسط INN Form The Cold، RCMP، شهرداری کلگری، مسئولان شهر Okotoks، Calgary Dream Centre، مجموعه ATCO و بسیاری دیگر خریداری و مصرف شده است.

آقای رامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به لزوم استفاده شهروندان از تولیدات محلی در زمان شیوع کروناویروس تاکید کرد.

او در اینباره گفت: ما از شهروندان می‌خواهیم تا جای ممکن از کسب‌وکارهای محلی حمایت کنند تا آن‌ها بتوانند در این دوران سخت فعالیت خود را ادامه دهند. محصولات موردنیاز را می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه کرده یا پس از سفارش در درب منزل خود تحویل بگیرید. انجمن Alberta Small Brewers با انتشار یک راهنمای کاربردی توضیحاتی درباره نحوه ارسال صحیح آبجو و مشروبات الکلی داده است. شما می‌توانید به صورت آنلاین محصولات شرکت‌های گوناگون تولیدکننده مشروبات الکلی را سفارش داده و بدون برقراری هرگونه تماس با دیگر افراد آن‌ها را درب منزل خود تحویل بگیرید.

البته نباید فراموش کرد که مسئول ارسال همچنان کارت شناسایی شما را پیش از تحویل سفارش چک خواهد کرد.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید