Friday, May 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,489
Total deaths
Updated on May 7, 2021 6:33 am
81,325
Total active cases
Updated on May 7, 2021 6:33 am
1,265,320
Total confirmed cases
Updated on May 7, 2021 6:33 am

تولید مواد ضدعفونی کننده در شرکت‌های محلی کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ارسال محموله کمک‌های دارویی و پزشکی کانادا به هند

طی هفته‌های اخیر هند درگیر شدیدترین بحران شیوع کرونا از ابتدای پاندمی بوده است. تنها در روز چهارشنبه 412,618 بیمار در این کشور شناسایی...

قیمت خانه‌ها مستقل در کلگری رکورد سال ۲۰۱۴ را شکست (ماه آپریل ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرىاین روزها بازار مسکن کلگری در حال شکستن همه رکوردهای قبلی است. در ماه آپریل، ۳۲۰۹ واحد...

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس...

اعلام محدودیت‌های کرونایی جدید برای آلبرتا

مقامات آلبرتا محدودیت‌های کرونایی جدیدی را با هدف کاستن از نرخ شیوع ویروس در استان اعلام کردند. بگفته جیسون کنی این محدودیت‌ها از آخر...

خوردن غذا در فضای باز رستوران‌های آلبرتا ممنوع شد

مقامات آلبرتا محدودیت‌های جدیدی را برای بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان وضع کردند که از اواخر هفته اجرا خواهند شد. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان...

شرکت Burwood Distillery که در Highland Park واقع شده از جمله تولیدکنندگان منطقه کلگری محسوب می‌شود که در همان هفته‌های نخست شیوع COVID-19 موفق به ساخت و توزیع مواد ضدعفونی کننده دست شد.

از آن زمان تاکنون آن‌ها همزمان با تولید محصولات ضدعفونی کننده مبالغی کمک‌ مالی نیز با هدف حمایت، به تشکل‌های مختلف پرداخت کرده‌اند.

جوردن رامی مدیرعامل و سهام‌دار شرکت Burwood که دارای مدرک PHD میکروبیولوژی نیز هست در مصاحبه تلفنی با دیلی‌هایو گفت: هزار بطری نخست تولید شده توسط ما به صورت رایگان توزیع شد. پس از آن با ایجاد یک فرم آنلاین در گوگل بستری فراهم کردیم تا کسانی که قصد دارند کمک مالی کنند از آن طریق اقدام نمایند. از زمانی که فعالیت رستوران ما متوقف شده 1 دلار از فروش هر محصول به سامانه Mealshare پرداخت می‌شود.

شرکت Burwood همکاری نزدیکی با اداره بهداشت کانادا، Alberta Liquor، کمیسیون Gaming and Cannabis و دیگر تولیدکنندگان محلی دارد تا اطمینان پیدا کند محصولات تولید شده دارای استانداردهای لازم و بسته‌بندی مناسب برای فروش عمومی هستند.

رامی می‌گوید که اکثر درآمد حاصل از فروش این محصولات مجددا برای تامین هزینه‌های تولید هزینه می‌شوند. این هزینه‌ها شامل خرید مواد اولیه، پرداخت دستمزد نیروی کار و هزینه فرایند تولید می‌باشد.

این شرکت تنها می‌تواند نیاز عمومی در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده را تامین کند زیرا محصولات موردنیاز بیمارستان‌ها باید بتواند استانداردهای مشخص شده را کسب کنند و با استفاده از تجهیزات مورد استفاده در فرایند تقطیر امکان آن نیست.

به دلیل افزایش نیاز به مواد ضدعفونی کننده هم‌اکنون تولیدکنندگان معتبر در این حوزه که مجوزها و استانداردهای کافی را دارند بر روی تامین نیازهای بهداشتی ‎ بیمارستان‌ها و کادر درمانی تمرکز کرده‌اند. به همین دلیل کسب‌وکارهای محلی در منطقه کلگری با ورود به این حوزه با تولید ضدعفونی‌کننده‌های مناسب نیاز عمومی به این محصولات را رفع کرده‌اند.

محصولات شرکت Burwood تاکنون توسط INN Form The Cold، RCMP، شهرداری کلگری، مسئولان شهر Okotoks، Calgary Dream Centre، مجموعه ATCO و بسیاری دیگر خریداری و مصرف شده است.

آقای رامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به لزوم استفاده شهروندان از تولیدات محلی در زمان شیوع کروناویروس تاکید کرد.

او در اینباره گفت: ما از شهروندان می‌خواهیم تا جای ممکن از کسب‌وکارهای محلی حمایت کنند تا آن‌ها بتوانند در این دوران سخت فعالیت خود را ادامه دهند. محصولات موردنیاز را می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه کرده یا پس از سفارش در درب منزل خود تحویل بگیرید. انجمن Alberta Small Brewers با انتشار یک راهنمای کاربردی توضیحاتی درباره نحوه ارسال صحیح آبجو و مشروبات الکلی داده است. شما می‌توانید به صورت آنلاین محصولات شرکت‌های گوناگون تولیدکننده مشروبات الکلی را سفارش داده و بدون برقراری هرگونه تماس با دیگر افراد آن‌ها را درب منزل خود تحویل بگیرید.

البته نباید فراموش کرد که مسئول ارسال همچنان کارت شناسایی شما را پیش از تحویل سفارش چک خواهد کرد.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید