Sunday, May 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,568
Total deaths
Updated on May 9, 2021 6:31 am
81,052
Total active cases
Updated on May 9, 2021 6:31 am
1,279,971
Total confirmed cases
Updated on May 9, 2021 6:31 am

وعده جیسون کنی برای حمایت از مستاجرها در جریان اپیدمی کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

احتمال واکسیناسیون پیش از موعد کانادایی‌ها

مقامات فدرال از احتمال واکسیناسیون پیش از موعد شهروندان خبر دادند. بگفته دکتر هاوارد انجو معاون سازمان بهداشت عمومی، تاکنون 41 درصد شهروندان بزرگسال...

برگزاری کنسرت مجازی با شعار توزیع عادلانه واکسن

ماه آینده نخست‌وزیر ترودو همراه با برخی چهره‌های سیاسی و مشهور دنیا در یک کنسرت مجازی شرکت می‌کند. Global Citizen در روز 8 می میزبان...

جریمه 2,000 دلاری بخاطر استفاده از پلاک کاغذی!

راننده اهل آلبرتا بخاطر استفاده از پلاک کاغذی و رانندگی بدون مدارک شناسایی و بیمه 2,000 دلار جریمه شد. بعلاوه باید در جلسه دادگاه...

خطرات قابل توجه انواع کووید۱۹ در افرادی که یک دز واکسن را دریافت کرده‌اند

مقامات بهداشتی به کانادایی‌ها هشدار می‌دهند که بین دریافت دوز اول و دوم واکسن کووید-۱۹ مراقبت‌های لازم را انجام دهند، زیرا شواهد جدید نشان...

زنان باردار بریتیش‌کلمبیا در اولویت واکسیناسیون قرار گرفتند

مقامات بریتیش‌کلمبیا زنان باردار بالای 16 سال را در اولویت دریافت واکسن COVID-19 قرار دادند. براساس اطلاعیه‌ای که عصر سه‌شنبه منتشر شده، شهروندان باردار در...

نخست وزیر آلبرتا آقای جیسون کنی اعلام کرد که در جریان اپیدمی کرونا حمایت خوبی از مستاجرهای این استان خواهد کرد.

او که در کنفرانس روزانهٔ اقدامات دولت آلبرتا در بحران کرونا صحبت می‌کرد، اعلام کرد که صاحب‌خانه‌ها تا ۱ مِی حق ندارند مستاجرین را به خاطر عدم پرداخت اجاره ماهانه و/یا عدم پرداخت قبض‌های خدماتی، مجبور به تخلیه کنند. حتی کسی حق ندارد با استناد به حکم‌های تخلیه‌ای که مربوط به ماه‌های قبل هستند، در این روزها کسی را از خانه‌اش بیرون کند.

از ۱ آوریل تا سه ماه بعد، هیچ جریمهٔ تاخیری به اجاره‌ها تعلق نمی‌گیرد و صاحب‌خانه‌ها و مستاجرها باید با هم روی یک برنامهٔ پرداخت در آینده توافق کنند زیرا اکنون شرایط اضطراری بهداشتی در استان برقرار است.

کِنی گفت: «بگذارید صریح بگویم: از امروز، هیچ‌کس به خاطر عدم پرداخت اجاره‌اش یا بدهکاری به خاطر قبض‌های خانگی با حکم تخلیه فوری روبرو نخواهد شد. علاوه بر این، مستاجرها با افزایش هزینه اجاره یا نرخ‌ها برای اجاره‌های عقب‌افتاده روبرو نخواهند بود.»

«ما انتظار داریم که مستاجرها و صاحب‌خانه‌ها با هم روی زمان‌بندی پرداخت‌ها در آینده توافق کنند و همزمان دولت تمام تلاشش را صرف مدیریت COVID-19 خواهد کرد، و سیاست‌های دیگری هم برای حمایت از مستاجرین در این بحرانِ سخت معرفی خواهیم کرد.»

آقای کنی گفت که حتی اگر یک صاحب‌خانه قبلا به مستاجرش درباره افزایش نرخ اجاره خبر داده باشد، حق افزایش آن —چه در مورد خانه‌ها و چه یونیت‌های قابل حمل اجاره‌ای— را نخواهد داشت.

صاحب‌خانه‌ها هنوز هم می‌توانند درخواست تخلیه بدهند و حکم تخلیه دریافت کنند، اما فقط در حالتی که دلایلی غیر از عقب افتادن اجاره یا قبض‌ها وجود داشته باشد.

کنی افزود: «در حالی که استان آلبرتا در وضعیت اضطراریِ سلامت است، صاحب‌خانه‌ها باید با مستاجرهای خود برای تعویق اجاره‌ها توافق کنند.»

«سامانه حل اختلاف خانه‌های اجاره‌ای (RTDRS) هیچ درخواست تخلیه‌ای که را که مرتبط با ناتوانی در پرداخت اجاره است قبول نمی‌کند مگر اینکه تلاشی صادقانه برای حل اختلاف توسط طرفین صورت گرفته باشد.»

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید