Tuesday, March 2, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,045
Total deaths
Updated on March 2, 2021 6:06 pm
30,252
Total active cases
Updated on March 2, 2021 6:06 pm
872,747
Total confirmed cases
Updated on March 2, 2021 6:06 pm

وعده جیسون کنی برای حمایت از مستاجرها در جریان اپیدمی کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پیشبینی آب‌وهوای کانادا در بهار توسط Weather Network

پیشبینی بلندمدت The Weather Network نشان می‌دهد بیشتر نواحی کانادا بهاری ملایم خواهند داشت.البته ورود دیرهنگام توده هوای سرد وجود دارد و در برخی...

18 عکس قدیمی از مرکز شهر کلگری در اوایل دهه 1900

این روزها با ظهور ساختمان‌های جدید که به طور مداوم در کلگری پدیدار می‌شوند، به نظر می‌رسد نگاهی به گذشته و جستجو در مرکز...

افزایش نرخ ادارات متروک تورنتو و پیشبینی وضعیت بازار

براساس برآوردهای اخیر CBRE Real Estate Market Outlook نرخ ادارات متروک تورنتو در سال 2021 به 12.4 درصد می‌رسد که در مقایسه با رقم...

مرحله دوم بازگشایی آلبرتا با محدودیت‌های COVID-19 کمتر

جیسون کنی نخست‌وزیر آلبرتا اعلام کرد که این استان محدودیت‌های بهداشتی عمومی بیشتری را لغو می‌کند و وارد مرحله دوم برنامه واکنش به پاندمی...

جشنواره شکوفه‌های گیلاس ونکوور 2021

فستیوال شکوفه‌های گیلاس ونکوور (VCBF) را باید زیباترین رویداد سالانه شهر نامید. خوشبختانه امسال بار دیگر شاهد برگزاری این جشنواره تماشایی خواهیم بود. باز شدن...

نخست وزیر آلبرتا آقای جیسون کنی اعلام کرد که در جریان اپیدمی کرونا حمایت خوبی از مستاجرهای این استان خواهد کرد.

او که در کنفرانس روزانهٔ اقدامات دولت آلبرتا در بحران کرونا صحبت می‌کرد، اعلام کرد که صاحب‌خانه‌ها تا ۱ مِی حق ندارند مستاجرین را به خاطر عدم پرداخت اجاره ماهانه و/یا عدم پرداخت قبض‌های خدماتی، مجبور به تخلیه کنند. حتی کسی حق ندارد با استناد به حکم‌های تخلیه‌ای که مربوط به ماه‌های قبل هستند، در این روزها کسی را از خانه‌اش بیرون کند.

از ۱ آوریل تا سه ماه بعد، هیچ جریمهٔ تاخیری به اجاره‌ها تعلق نمی‌گیرد و صاحب‌خانه‌ها و مستاجرها باید با هم روی یک برنامهٔ پرداخت در آینده توافق کنند زیرا اکنون شرایط اضطراری بهداشتی در استان برقرار است.

کِنی گفت: «بگذارید صریح بگویم: از امروز، هیچ‌کس به خاطر عدم پرداخت اجاره‌اش یا بدهکاری به خاطر قبض‌های خانگی با حکم تخلیه فوری روبرو نخواهد شد. علاوه بر این، مستاجرها با افزایش هزینه اجاره یا نرخ‌ها برای اجاره‌های عقب‌افتاده روبرو نخواهند بود.»

«ما انتظار داریم که مستاجرها و صاحب‌خانه‌ها با هم روی زمان‌بندی پرداخت‌ها در آینده توافق کنند و همزمان دولت تمام تلاشش را صرف مدیریت COVID-19 خواهد کرد، و سیاست‌های دیگری هم برای حمایت از مستاجرین در این بحرانِ سخت معرفی خواهیم کرد.»

آقای کنی گفت که حتی اگر یک صاحب‌خانه قبلا به مستاجرش درباره افزایش نرخ اجاره خبر داده باشد، حق افزایش آن —چه در مورد خانه‌ها و چه یونیت‌های قابل حمل اجاره‌ای— را نخواهد داشت.

صاحب‌خانه‌ها هنوز هم می‌توانند درخواست تخلیه بدهند و حکم تخلیه دریافت کنند، اما فقط در حالتی که دلایلی غیر از عقب افتادن اجاره یا قبض‌ها وجود داشته باشد.

کنی افزود: «در حالی که استان آلبرتا در وضعیت اضطراریِ سلامت است، صاحب‌خانه‌ها باید با مستاجرهای خود برای تعویق اجاره‌ها توافق کنند.»

«سامانه حل اختلاف خانه‌های اجاره‌ای (RTDRS) هیچ درخواست تخلیه‌ای که را که مرتبط با ناتوانی در پرداخت اجاره است قبول نمی‌کند مگر اینکه تلاشی صادقانه برای حل اختلاف توسط طرفین صورت گرفته باشد.»

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید