Tuesday, January 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,238
Total deaths
Updated on January 26, 2021 4:06 am
62,447
Total active cases
Updated on January 26, 2021 4:06 am
753,011
Total confirmed cases
Updated on January 26, 2021 4:06 am

پلیس ادمونتون می‌تواند شهروندان را تا 500،000 دلار جریمه کند!

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

از این پس نیروهای پلیس ادمونتون می‌توانند با اعمال جریمه‌های سنگین شهروندانی که قوانین حفظ فاصله فیزیکی و قرنطینه را رعایت نمی‌کنند مجازات کند. این اقدام با هدف کاستن از شیوع COVID-19 در آلبرتا انجام می‌شود.

در اطلاعیه منتشر شده توسط نیروهای پلیس ادمونتون آمده با وجود صدور مجوزها برای برخوردهای سختگیرانه همچنان دادن تذکر کلامی و آموزش به شهروندان خاطی در اولویت قرار دارد.

دین هیلتون فرمانده EPS نیز می‌گوید تمرکز اصلی نیروها ارائه توصیه‌های کلامی است. با اینحال او تاکید کرد از این پس نیروهای پلیس دارای اختیارات بیشتری برای برخورد با آن دسته از شهروندان هستند که به مقررات و محدودیت‌ها توجهی ندارند.

بر اساس قانون بهداشت عمومی بی‌توجهی به این دستورات و محدودیت‌ها می‌تواند جریمه‌هایی سنگین 1،000 تا 500،000 دلاری برای شهروندان در پی داشته باشد.

برخی از اقدامات غیرقانونی که جریمه خواهند شد عبارتند از: رعایت نکردن قرنطینه 14 روزه پس از بازگشت از سفرهای بین‌المللی، رعایت نکردن قرنطینه 10 روزه در صورت داشتن علائم بیماری، شرکت در اجتماعات بیش از 15 نفر، رعایت نکردن فاصله حداقل 2 متری با دیگر شهروندان و رعایت نکردن قرنطینه خودخواسته پس از تماس با بیمار مبتلا به COVID-19.

علاوه بر این نیروهای پلیس بر عملکرد واحدهای صنفی نیز نظارت دارند و در صورت فعالیت کسب‌وکارهای غیرضروری با آن‌ها برخورد خواهند کرد. فعالیت رستوران‌های take-out و سرویس‌های ارسال غذا همچنان بدون مانع است. البته کسب‌وکارهای ضروری نیز باید استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند و چنانچه هرکدام از کارکنان آن‌ها علائمی از بیماری داشته باشند باید اقدامات لازم توسط آن‌ها صورت گیرد.

اداره پلیس ادمونتون تاکید کرده که شهروندان در صورت مشاهده نقض قوانین نباید با شماره‌گیری 911 آن‌ها را گزارش دهند و سرویس جداگانه‌ای برای دریافت شکایات‌ها وجود دارد.

چنانچه نیروهای پلیس با شهروندی که دارای علائم COVID-19 است در اماکن عمومی روبرو شوند می‌تواند تحقیقات بیشتری در مورد او انجام دهند و در صورت نیاز دستور قرنطینه را نیز برای فرد صادر کنند.

با توجه به سنگین بودن برخی از این جریمه‌ها شاید بهتر باشد شهروندان در حال حاضر تا جای ممکن از منزل خارج نشوند.

منبع: NARCITY

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید