Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

پلیس ادمونتون می‌تواند شهروندان را تا 500،000 دلار جریمه کند!


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

از این پس نیروهای پلیس ادمونتون می‌توانند با اعمال جریمه‌های سنگین شهروندانی که قوانین حفظ فاصله فیزیکی و قرنطینه را رعایت نمی‌کنند مجازات کند. این اقدام با هدف کاستن از شیوع COVID-19 در آلبرتا انجام می‌شود.

در اطلاعیه منتشر شده توسط نیروهای پلیس ادمونتون آمده با وجود صدور مجوزها برای برخوردهای سختگیرانه همچنان دادن تذکر کلامی و آموزش به شهروندان خاطی در اولویت قرار دارد.

دین هیلتون فرمانده EPS نیز می‌گوید تمرکز اصلی نیروها ارائه توصیه‌های کلامی است. با اینحال او تاکید کرد از این پس نیروهای پلیس دارای اختیارات بیشتری برای برخورد با آن دسته از شهروندان هستند که به مقررات و محدودیت‌ها توجهی ندارند.

بر اساس قانون بهداشت عمومی بی‌توجهی به این دستورات و محدودیت‌ها می‌تواند جریمه‌هایی سنگین 1،000 تا 500،000 دلاری برای شهروندان در پی داشته باشد.

برخی از اقدامات غیرقانونی که جریمه خواهند شد عبارتند از: رعایت نکردن قرنطینه 14 روزه پس از بازگشت از سفرهای بین‌المللی، رعایت نکردن قرنطینه 10 روزه در صورت داشتن علائم بیماری، شرکت در اجتماعات بیش از 15 نفر، رعایت نکردن فاصله حداقل 2 متری با دیگر شهروندان و رعایت نکردن قرنطینه خودخواسته پس از تماس با بیمار مبتلا به COVID-19.

علاوه بر این نیروهای پلیس بر عملکرد واحدهای صنفی نیز نظارت دارند و در صورت فعالیت کسب‌وکارهای غیرضروری با آن‌ها برخورد خواهند کرد. فعالیت رستوران‌های take-out و سرویس‌های ارسال غذا همچنان بدون مانع است. البته کسب‌وکارهای ضروری نیز باید استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند و چنانچه هرکدام از کارکنان آن‌ها علائمی از بیماری داشته باشند باید اقدامات لازم توسط آن‌ها صورت گیرد.

اداره پلیس ادمونتون تاکید کرده که شهروندان در صورت مشاهده نقض قوانین نباید با شماره‌گیری 911 آن‌ها را گزارش دهند و سرویس جداگانه‌ای برای دریافت شکایات‌ها وجود دارد.

چنانچه نیروهای پلیس با شهروندی که دارای علائم COVID-19 است در اماکن عمومی روبرو شوند می‌تواند تحقیقات بیشتری در مورد او انجام دهند و در صورت نیاز دستور قرنطینه را نیز برای فرد صادر کنند.

با توجه به سنگین بودن برخی از این جریمه‌ها شاید بهتر باشد شهروندان در حال حاضر تا جای ممکن از منزل خارج نشوند.

منبع: NARCITY


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید