Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 6:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am

اعلام برنامه حمایتی Whistler Blackcomb از دارندگان pass


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

اعضای مجموعه Whistler Blackcomb که دارای pass هستند و بخاطر تعطیلی این فصل اسکی پس از شیوع کرونا امکان استفاده از امکانات آن را پیدا نکردند در فصل آینده بخشی از اعتبار از دست رفته را دریافت خواهند کرد.

شرکت آمریکایی Vali Resorts که مالک چندین پیست اسکی ازجمله Whistler Blackcomb است اعلام کرده با توسعه برنامه‌ای جامع به نگرانی اسکی‌بازان در اینباره پاسخ خواهد داد.

اطلاعات جامع و دقیق سیستم اعطای اعتبار معرفی شده را می‌توانید در وبسایت WB مشاهده کنید. به این ترتیب اعضا می‌توانند بین 20 تا 80 درصد برای خرید pass سال آینده تخفیف بگیرند که به نوع pass و تعداد دفعات استفاده از آن بستگی دارد.

صاحبان Epic Day Pass، Edge Card و multi-pass برای هر روزی که از خدمات استفاده نکرده‌اند تا حداکثر 80 درصد اعتبار دریافت می‌کنند.

این اعتبار تا روز کارگر (7 سپتامبر 2020) قابل ‌استفاده خواهد بود.

علاوه بر این شرکت Vali Resorts با راه‌اندازی برنامه رایگان Epic Coverage شرایطی را فراهم کرده تا در صورت وقوع اتفاقات پیشبینی نشده همچون شیوع کرونا که موجب تعطیلی پیست شوند، دارندگان pass به هر مقدار که فصل را از دست داده باشند اعتبار دریافت کنند.

این برنامه جایگزین بیمه الزامی پیشین خواهد شد.

Epic Coverage به اسکی‌بازان این امکان را می‌دهد تا در زمان بروز سوانح و جراحات، از دست دادن شغل یا دیگر رخدادهای شخصی و همچنین رویدادهای پیشبینی نشده همچون شیوع COVID-19 مبلغی را استرداد کنند.

مسئولان Whistler Blackconb در هفته‌های آتی به طور رسمی و از طریق ایمیل دارندگان pass را درباره جزئیات برنامه‌ها و promotion codes مطلع خواهند کرد.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید