Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 9:43 pm

جوک‌گویی پسر ۶ ساله‌ای در بی.سی برای خوشحالی در دوران کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

کالاهان مک‌لافلین کلا ۱۶ جوک می‌داند. شاید هم ۱۷ تا. ولی اگر گذرتان به جلوی میز او در شهر Saanich در استان بریتیش کلمبیا بیفتد، او یکی از جوک‌هایش را رایگان برای‌تان تعریف می‌کند.

کالاهان می‌گوید: «دنیا پر از فشار و استرس است و من یک‌جورهایی می‌خواهم خنده روی چهره مردم بیاورم.»

او از هفته قبل میز جوکش را در انتهای مسیر ماشین‌روی خانه‌شان در خیابان پنرین گذاشته و خنده رایگان به همسایه‌ها و عابران هدیه می‌دهد.

مادرش کِلسی مک‌لافلین می‌گوید که کالاهان کم‌کم داشت دلتنگ ارتباطاتش با بچه‌های همسایه می‌شد و کووید-۱۹ زندگی او را هم سخت کرده بود: «من سعی داشتم ایده‌هایی پیدا کنم که او هم ارتباطات اجتماعی‌اش را داشته باشد و همزمان فاصله‌گذاری اجتماعی هم رعایت شود.»

او برای پسرش یک کتابچه جوک با جوک‌های یک‌خطی خرید که کالاهان در ۶ هفته اخیر آن را با پدر و مادرش تمرین کرده و حالا در پی مخاطبین جدید از خانه بیرون آمده است.

کالاهان از صبح ساعت ۱۰ صبح پشت میزش می‌نشیند و بعد از یک استراحت ۱۲ دقیقه‌ای برای ناهار، بعد از ظهر هم مردم را سرگرم می‌کند.

از آنجایی که خانه آنها به Cadboro Bay نزدیک است ترافیک پیادهٔ خوبی دارد. مادرش می‌گوید: «مردم حداقل لبخندی می‌زنند یا دستی تکان می‌دهند. اکثر آدم‌ها می‌ایستند و از او یک جوک دیگر می‌خواهند، و معمولا خودشان هم برای او جوک می‌گویند.»

کالاهان درباره رایگان بودن جوک‌هایش می‌گوید: «دلم می‌خواهد مردم پولشان را برای چیزهای دیگر نگه دارند، نیاز اصلی مردم خواروبار است نه جوک.»

این پسرک امیدوار است که چهار-پنج روز دیگر میزش را بر پا کند. و هر چند اعتبار این ایده را به مادرش می‌دهد ولی می‌گوید بامزه‌ترین آدم در اطرافش کسی نیست جز آقای پدر.

منبع: CBC News
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید