Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

باغ‌وحش کلگری 23 می بازگشایی می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

باغ‌وحش کلگری از تاریخ 23 می مجددا بازگشایی خواهد شد. به این ترتیب بازدیدکنندگان می‌توانند در مسیری یک‌طرفه که Zooventure نام گرفته از بخش‌های مختلف باغ‌وحش دیدن کنند.

ازجمله قوانین و نکات بهداشتی که پیشبینی شده می‌توان به نصب برچسب‌های راهنما با هدف حفظ فاصله فیزیکی در محیط باغ‌وحش (رد پاهای چاپ شده با فاصله سه متری از یکدیگر)، افزایش دفعات ضدعفونی و پاکسازی توالت‌ها و نقاط پر رفت‌وآمد و محدود کردن محل‌های نشستن و نیمکت‌ها اشاره کرد.

بازدیدکنندگان پس از ورود وارد مسیری مشخص و one-way می‌شوند و به صورت self-guided از حیوانات بازیگوش باغ‌وحش دیدن کرده و بخش‌های مختلف آن را تماشا می‌کنند. در این میان حقایقی بامزه درباره حیوانات نیز به آن‌ها آموزش داده خواهد شد.

علاوه بر نکات بهداشتی اشاره شده در بالا بازدیدکنندگان موظف هستند پیش از حضور در باغ‌وحش بلیت خود را تهیه کنند (خرید آنلاین بلیت از 21 می آغاز می‌شود).

ظرفیت بازدید باغ‌وحش نیز محدود شده و ساعت ورود هر بازدیدکننده مشخص است.

به گفته مسئولین باغ‌وحش تمام جایگاه‌های تماشای حیوانات در فضای باز با نصب حصار میله‌ای برای بازدید آزاد هستند (بجز برخی گونه‌ها که با هدف حفظ سلامت حیوانات به صورت کنترل‌شده بازدید می‌شوند).

آلیسون آرچمبو مدیر Brand & Engagement باغ‌وحش کلگری در اینباره گفت: ما به گرم‌ترین شکل ممکن از شهروندانی که می‌خواهند به بازدید باغ‌وحش بیایند استقبال می‌کنیم. شما عزیزان می‌توانید در Zooventure تجربه‌ای فراموش‌نشدنی و ایمن در فضای خارجی باغ‌وحش داشته باشید و به شکلی سرگرم‌کننده، آموزنده و جذاب و با طبیعت و حیوانات زیبای باغ‌وحش آشنا شوید.

فعلا تنها ورودی شمالی برای ورود به باغ‌وحش باز است. درب غربی و برخی دیگر از امکانات و خدمات مجموعه همچون واگن‎‌های اجاره‌ای، آب‌نماها، چرخ‌فلک، کادوفروشی‌ها، زمین‌های بازی و فضاهای بسته مانند Grazers،  Discovery Centre و Enmax Consevatory بسته باقی خواهند ماند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید