Tuesday, January 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,238
Total deaths
Updated on January 26, 2021 4:06 am
62,447
Total active cases
Updated on January 26, 2021 4:06 am
753,011
Total confirmed cases
Updated on January 26, 2021 4:06 am

همکاری Qatar Airways و American Airlines با هدف گسترش مسیرهای پروازی

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

خبر بسیار خوشحال‌کننده درباره درمان کرونا

تیمی تحقیقاتی در موسسه قلب مونتریال از یافتن دارویی موثر برای مبارزه با COVID-19 خبر داده است. این دارو که Colchicine نام دارد قرصی...

کانادا بهشت درونگرایان

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست. محققان...

مردی از کلگری برنده جک‌پات ۲ میلیون دلاری ZING شد

این هفته یکی از اهالی کلگری با خراشیدن بلیت بخت‌آزمایی‌اش ۲ میلیون دلار کانادا به ثروت خود افزود. آقای ترِیسی آستینسون که ابتدا فکر می‌کرد...

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

شرکت‌های Qatar Airways و American Airlines قصد دارند در پروژه کدگذاری جدید با یکدیگر همکاری کنند.

این توافق به هر دو شرکت اجازه خواهد داد تا به صورت مشترک پرواز داشته باشند. به عنوان مثال یک شرکت می‌تواند اقدام به رزرو صندلی‌های پروازی متعلق به شرکت دیگر، با کد یا شماره پرواز متفاوت، کند.

به این ترتیب خطوط هوایی این امکان را پیدا خواهند کرد تا پروازهایی به مقاصد جدید که در برنامه معمول آن‌ها قرار ندارد، داشته باشند.

طبق گزارش منتشر شده Qatar Airways کد خود را برای پروازهای داخلی شرکت American Airlines استفاده خواهد کرد.

این سیستم جدید کدگذاری در هفته‌های آینده بتدریج اجرا می‌شود. در نهایت Qatar Airways از کد خود برای بیش از 1،000 پرواز داخلی که توسط شرکت American Airlines انجام می‌شوند استفاده خواهد شد.

شرکت Qatar Airways هم‌اکنون دارای 10 مقصد پروازی در ایالات‌متحده است.

مشتریان می‌توانند از همین حالا بلیت پرواز با کدهای جدید را خریداری کنند و اولین مورد آن‌ها در تاریخ 17 می انجام خواهد شد.

مرحله نخست این پروژه به شرکت مسافران شرکت Qatar Airways اجازه می‌دهد تا به بیش از 200 مقصد داخلی American Airlines ازجمله شیکاگو، دالاس، میامی، آتلانتا، هیوستون، دیترویت، سیاتل و سان‌فرانسیسکو پرواز کنند.

در صورت تایید مسئولان دولتی بزودی مقاصد بیشتری در آمریکای مرکزی و منطقه کارائیب نیز به این لیست افزوده خواهد شد.

سایمون تالینگ-اسمیت مدیر تجاری ارشد Qatar Airways در اینباره گفت: اجرای این پروژه کدگذاری میان دو شرکت نشان‌دهنده اعتماد نسبت به آینده فعالیت در شرایط دشوار کنونی است. ما همچنان بر بهبود تجربه سفر برای میلیون‌ها مسافر خود تمرکز خواهیم کرد.

واسو راجا معاون ارشد Network Strategy شرکت American Airlines نیز با اشاره به این پروژه گفت مشتاقانه منتظر استقبال از مسافران Qatar Airways در سفرهای داخلی است و همچنان بر ایمنی و رفاه مشتریان تمرکز خواهند کرد.

این دو شرکت قصد دارند همکاری خود را در آینده نزدیک گسترش دهند. به این ترتیب کد شرکت Qatar Airways برای انجام پروازهای American Airlines به آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی و همین‌طور اروپا نیز استفاده خواهد شد.

شرکت American Airlines هم از کد خود برای انجام پروازهای میان ایالات‌متحده و قطر و چندین مسیر هوایی در خاورمیانه، آفریقا و آسیا که توسط Qatar Airways انجام می‌شوند، استفاده می‌کند.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید