Friday, May 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

24,489
Total deaths
Updated on May 7, 2021 7:34 am
81,325
Total active cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am
1,265,320
Total confirmed cases
Updated on May 7, 2021 7:34 am

همکاری Qatar Airways و American Airlines با هدف گسترش مسیرهای پروازی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ارسال محموله کمک‌های دارویی و پزشکی کانادا به هند

طی هفته‌های اخیر هند درگیر شدیدترین بحران شیوع کرونا از ابتدای پاندمی بوده است. تنها در روز چهارشنبه 412,618 بیمار در این کشور شناسایی...

قیمت خانه‌ها مستقل در کلگری رکورد سال ۲۰۱۴ را شکست (ماه آپریل ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرىاین روزها بازار مسکن کلگری در حال شکستن همه رکوردهای قبلی است. در ماه آپریل، ۳۲۰۹ واحد...

آموزگاران و کادر آموزشی آلبرتا واکسینه می‌شوند

برنامه واکسیناسیون آلبرتا طی هفته جاری گسترده‌تر می‌شود و بیش از 105,000 شهروند دیگر را در بر خواهد گرفت. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان کنفرانس...

اعلام محدودیت‌های کرونایی جدید برای آلبرتا

مقامات آلبرتا محدودیت‌های کرونایی جدیدی را با هدف کاستن از نرخ شیوع ویروس در استان اعلام کردند. بگفته جیسون کنی این محدودیت‌ها از آخر...

خوردن غذا در فضای باز رستوران‌های آلبرتا ممنوع شد

مقامات آلبرتا محدودیت‌های جدیدی را برای بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان وضع کردند که از اواخر هفته اجرا خواهند شد. نخست‌وزیر جیسون کنی در جریان...

شرکت‌های Qatar Airways و American Airlines قصد دارند در پروژه کدگذاری جدید با یکدیگر همکاری کنند.

این توافق به هر دو شرکت اجازه خواهد داد تا به صورت مشترک پرواز داشته باشند. به عنوان مثال یک شرکت می‌تواند اقدام به رزرو صندلی‌های پروازی متعلق به شرکت دیگر، با کد یا شماره پرواز متفاوت، کند.

به این ترتیب خطوط هوایی این امکان را پیدا خواهند کرد تا پروازهایی به مقاصد جدید که در برنامه معمول آن‌ها قرار ندارد، داشته باشند.

طبق گزارش منتشر شده Qatar Airways کد خود را برای پروازهای داخلی شرکت American Airlines استفاده خواهد کرد.

این سیستم جدید کدگذاری در هفته‌های آینده بتدریج اجرا می‌شود. در نهایت Qatar Airways از کد خود برای بیش از 1،000 پرواز داخلی که توسط شرکت American Airlines انجام می‌شوند استفاده خواهد شد.

شرکت Qatar Airways هم‌اکنون دارای 10 مقصد پروازی در ایالات‌متحده است.

مشتریان می‌توانند از همین حالا بلیت پرواز با کدهای جدید را خریداری کنند و اولین مورد آن‌ها در تاریخ 17 می انجام خواهد شد.

مرحله نخست این پروژه به شرکت مسافران شرکت Qatar Airways اجازه می‌دهد تا به بیش از 200 مقصد داخلی American Airlines ازجمله شیکاگو، دالاس، میامی، آتلانتا، هیوستون، دیترویت، سیاتل و سان‌فرانسیسکو پرواز کنند.

در صورت تایید مسئولان دولتی بزودی مقاصد بیشتری در آمریکای مرکزی و منطقه کارائیب نیز به این لیست افزوده خواهد شد.

سایمون تالینگ-اسمیت مدیر تجاری ارشد Qatar Airways در اینباره گفت: اجرای این پروژه کدگذاری میان دو شرکت نشان‌دهنده اعتماد نسبت به آینده فعالیت در شرایط دشوار کنونی است. ما همچنان بر بهبود تجربه سفر برای میلیون‌ها مسافر خود تمرکز خواهیم کرد.

واسو راجا معاون ارشد Network Strategy شرکت American Airlines نیز با اشاره به این پروژه گفت مشتاقانه منتظر استقبال از مسافران Qatar Airways در سفرهای داخلی است و همچنان بر ایمنی و رفاه مشتریان تمرکز خواهند کرد.

این دو شرکت قصد دارند همکاری خود را در آینده نزدیک گسترش دهند. به این ترتیب کد شرکت Qatar Airways برای انجام پروازهای American Airlines به آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی و همین‌طور اروپا نیز استفاده خواهد شد.

شرکت American Airlines هم از کد خود برای انجام پروازهای میان ایالات‌متحده و قطر و چندین مسیر هوایی در خاورمیانه، آفریقا و آسیا که توسط Qatar Airways انجام می‌شوند، استفاده می‌کند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید