Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

همکاری Qatar Airways و American Airlines با هدف گسترش مسیرهای پروازی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

شرکت‌های Qatar Airways و American Airlines قصد دارند در پروژه کدگذاری جدید با یکدیگر همکاری کنند.

این توافق به هر دو شرکت اجازه خواهد داد تا به صورت مشترک پرواز داشته باشند. به عنوان مثال یک شرکت می‌تواند اقدام به رزرو صندلی‌های پروازی متعلق به شرکت دیگر، با کد یا شماره پرواز متفاوت، کند.

به این ترتیب خطوط هوایی این امکان را پیدا خواهند کرد تا پروازهایی به مقاصد جدید که در برنامه معمول آن‌ها قرار ندارد، داشته باشند.

طبق گزارش منتشر شده Qatar Airways کد خود را برای پروازهای داخلی شرکت American Airlines استفاده خواهد کرد.

این سیستم جدید کدگذاری در هفته‌های آینده بتدریج اجرا می‌شود. در نهایت Qatar Airways از کد خود برای بیش از 1،000 پرواز داخلی که توسط شرکت American Airlines انجام می‌شوند استفاده خواهد شد.

شرکت Qatar Airways هم‌اکنون دارای 10 مقصد پروازی در ایالات‌متحده است.

مشتریان می‌توانند از همین حالا بلیت پرواز با کدهای جدید را خریداری کنند و اولین مورد آن‌ها در تاریخ 17 می انجام خواهد شد.

مرحله نخست این پروژه به شرکت مسافران شرکت Qatar Airways اجازه می‌دهد تا به بیش از 200 مقصد داخلی American Airlines ازجمله شیکاگو، دالاس، میامی، آتلانتا، هیوستون، دیترویت، سیاتل و سان‌فرانسیسکو پرواز کنند.

در صورت تایید مسئولان دولتی بزودی مقاصد بیشتری در آمریکای مرکزی و منطقه کارائیب نیز به این لیست افزوده خواهد شد.

سایمون تالینگ-اسمیت مدیر تجاری ارشد Qatar Airways در اینباره گفت: اجرای این پروژه کدگذاری میان دو شرکت نشان‌دهنده اعتماد نسبت به آینده فعالیت در شرایط دشوار کنونی است. ما همچنان بر بهبود تجربه سفر برای میلیون‌ها مسافر خود تمرکز خواهیم کرد.

واسو راجا معاون ارشد Network Strategy شرکت American Airlines نیز با اشاره به این پروژه گفت مشتاقانه منتظر استقبال از مسافران Qatar Airways در سفرهای داخلی است و همچنان بر ایمنی و رفاه مشتریان تمرکز خواهند کرد.

این دو شرکت قصد دارند همکاری خود را در آینده نزدیک گسترش دهند. به این ترتیب کد شرکت Qatar Airways برای انجام پروازهای American Airlines به آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی و همین‌طور اروپا نیز استفاده خواهد شد.

شرکت American Airlines هم از کد خود برای انجام پروازهای میان ایالات‌متحده و قطر و چندین مسیر هوایی در خاورمیانه، آفریقا و آسیا که توسط Qatar Airways انجام می‌شوند، استفاده می‌کند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید