Friday, February 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,915
Total deaths
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
30,518
Total active cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm
861,472
Total confirmed cases
Updated on February 26, 2021 8:14 pm

ممنوعیت کشتی‌های گردشگری تا فوریه سال آینده در کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

طبق اعلامیه‌ای که امروز منتشر شد، ممنوعیت فدرال مرتبط با کشتی‌های گردشگری که قرار بود پایان این ماه خاتمه یابد، تا فوریه 2021 تمدید شده است.

در این اعلامیه، مارک گارنو، وزیر حمل و نقل کانادا به «وضعیت جاریِ COVID-19» اشاره کرده است.

این ممنوعیت به این معنی است که ادامۀ فعالیت‌ کشتی‌های گردشگری با استراحتگاه‌های شبانه و ظرفیت بیش از 100 نفر در آب‌های کانادا ممنوع است.

به همین ترتیب، کشتی‌های مسافربری با ظرفیت بیش از 12 نفر از ورود به آب‌های اقیانوس منجمد شمالی منع شده‌اند. این مناطق شامل: نوناتسیاووت، نوناویک و لابرادور می‌شود. تمامی کشتی‌های مسافربری ملزم به ادامه و پیروی از راهنمای مرجع سلامت استانی، منطقه‌ای، محلی و ناحیه‌ای هستند.

طبق گفتۀ دولت، کشتی‌های مسافربری که “ضروری” در نظر گرفته می‌شوند ـ مانند فرابرها و تاکسی‌های آبی ـ باید به پیروی از دستورالعمل‌های راهنمای فدرال، استانی، منطقه‌ای، محلی و ناحیه‌ای ادامه دهند.

گارنو می‌گوید: «دولت کانادا برای اطمینان از ایمنیِ سیستم حمل و نقل کانادا سخت تلاش می‌کند.» «تمدید این اقدامات موقت برای کشتی‌های گردشگری و دیگر کشتی‌های مسافربری در کانادا، انعکاس کار مداوم ما با همۀ سطوح دولت، سهامداران صنعت حمل و نقل و نهادهای مردمی برای کمک به اطمینان از وجود اقدامات مناسب است.»

اقدامات موقت مربوط به کشتی‌های گردشگری و قایق‌های تفریحی ابتدا در 19 مارس 2020 و 30 مه 2020 برنامه‌ریزی شده بود که در 31 اکتبر 2020 پایان یابد.

افرادی که ممنوعیت‌ها را رعایت نمی‌کنند جریمه می‌شوند: روزانه 5.000 دلار برای هر نفر و 25.000 دلار برای شرکت‌ها.

در آب‌های اقیانوس منجمد شمالیِ کانادا، این محدودیت‌ها در مورد قایق‌هایی که توسط جوامع محلی برای حمل و نقل ضروری، ماهیگیری معیشتی، برداشت محصول و شکار استفاده می‌شوند، اعمال نمی‌شود.

هیچ ممنوعیت ملّی کشتی‌های گردشگری کوچک‌تر که مجاز به حمل 100 نفر مسافر و خدمه، یا تعداد کمتر، هستند را در بر نمی‌گیرد. آنها نیز باید از دستورالعمل‌های مرجع سلامت استانی، منطقه‌ای، محلی و ناحیه‌ای برای جدول‌های زمانی و فرایندهای مرتبط با فعالیت‌هایشان پیروی کنند.

 

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید