Tuesday, January 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,221
Total deaths
Updated on January 19, 2021 10:08 am
71,991
Total active cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am
718,373
Total confirmed cases
Updated on January 19, 2021 10:08 am

فاز یک واکسیناسیون COVID-19 آلبرتا چگونه خواهد بود

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

آلبرتا از چهارشنبه آینده شروع به توزیع واکسن COVID-19 می‌کند.

تایلر شاندرو، وزیر بهداشت، روز چهارشنبه اعلام کرد که از 16 دسامبر اولین 3،900 دوز واکسیناسیون Pfizer به کارکنان بهداشت و درمان که در خط مقدم آلبرتا فعالیت می‌کنند، داده می‌شود. در ادامۀ این بیانیۀ مطبوعاتی به نحوۀ توزیع واکسن در استان پرداخته شده است.

بر اساس این اعلامیه، فاز یک واکسن COAID-19 آلبرتا از دسامبر سال جاری تا آوریل 2021 اجرا می‌شود و بر ایمن‌سازی کارکنان مراقبت‌های بهداشتی تمرکز خواهد کرد.

اولین واکسن‌ها به کارکنانی که در مراکز پرخطر هستند، از جمله به بیمارستان Foothills و مرکز پیتر Lougheed در کلگری و همچنین دانشگاه‌های آلبرتا و بیمارستان‌های Royal Alexandra در ادمونتون تعلق می‌گیرد.

در این اعلامیه آمده است که در حال حاضر آلبرتا دارای هشت مکان فریزردار است که می‌توانند واکسن فایزر را در دمای بسیارسرما نگهداری کنند، زیرا تزریق دو دوز با فاصلۀ یک ماه انجام می‌گیرد و تا رسیدن موعد مقرر باید این واکسن در دمای مناسب نگهداری شود.

در اعلامیۀ منتشر شده به این نکته اشاره شده است که «به منظور محافظت از ساکنین آسیب‌پذیر آلبرتا» واکسیناسیون در ماه ژانویه به کارمندان آسایشگاه‌های سالماندان طولانی- مدت و تعیین شده ارائه خواهد شد.

این استان قصد دارد تا آوریل 2021 واکسیناسیون سالمندان 75 سال به بالا، بومیان کانادا، مِتیس‌ها (بومیان) 65 سال به بالا و سایر کارکنان بهداشتی که به احتمال زیاد در خطر انتقال ویروس به این افراد هستند را آغاز کند.

این استان قصد دارد جدول زمانی دقیق و جزئیات بیشتر در مورد فاز یک را در ابتدای ژانویه منتشر کند.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید