Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

هشدار در مورد فروش آنلاین واکسن کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

بهداشت کانادا در مورد خرید واکسن COVID-19 که از طريق اينترنت يا منابع غیر مجاز دیگر فروخته می‌شوند به مردم هشدار داد

به گفتهٔ یک مقام بهداشت کانادا این واکسن‌ها تقلبی هستند و ممکن است خطرات جدی برای سلامتی به همراه داشته باشند. همچنین این واکسن‌ها مردم را از COVID-19 محافظت نمی‌کنند.

سازمان بهداشت کانادا می‌گوید: «تنها راه دستیابی به واکسن امن و موثر COVID-19 کلینیک‌هایی است که توسط مقامات بهداشت عمومی محلی شما در همکاری با دولت‌های فدرال، استانی و منطقه‌ای کانادا سازماندهی یا تأیید شده است.»

«واکسن COVID-19 به صورت رایگان برای همه کانادایی‌ها فراهم می‌شود.»

بهداشت کانادا خاطرنشان می‌کند که فروش دارو یا واکسن تقلبی یک فعالیت مجرمانه است. این سازمان با سایر ارگان‌های دولتی و همچنین شرکای بین‌المللی برای محافظت از کانادایی‌ها همکاری می کند.

علاوه بر هشدار بهداشت کانادا، سازمان بین‌المللی پلیس جنایی (INTERPOL) یک هشدار جهانی را در مورد این موضوع به ۱۹۴ کشور عضو خود ارسال کرده است.

بهداشت کانادا برای اولین بار واکسن COVID-19 را در ۹ دسامبر تأیید کرد. واکسن ساخته شده به دست شرکت فایزر در ۱۴ دسامبر در کانادا مورد استفاده قرار گرفت.

تزریق این واکسن فقط برای افراد بالای ۱۶ سال مجاز است، زیرا اطلاعات کافی در مورد چگونگی تأثیر آن بر افراد جوان‌تر وجود ندارد. همچنین این دارو برای افراد با آلرژی خاص توصیه نمی‌شود.

پیش‌بینی می‌شود تا ۲۴۹،۰۰۰ دوز واکسن فایزر قبل از پایان سال وارد کانادا شود. هنوز برنامه حمل و نقل ژانویه مشخص نیست.

کانادا برای تهیه حداکثر ۱۹۴ میلیون دوز واکسن COVID-19 با هفت تولید کننده واکسن از جمله فایزر معامله کرده است. مقامات بهداشتی این گزینه را دارند که در صورت نیاز ۲۲۰ میلیون دوز اضافی خریداری کنند.

مقامات دولتی می‌گویند: «بهداشت كانادا قبل از فروش قانونی هر واکسن و دارویی در كانادا، ایمنی، اثربخشی و كیفیت آنها را ارزیابی می‌كند.»

تاکنون ۴۸۱،۶۳۰ مورد ابتلا به COVID-19‌ و ۱۳،۷۹۹ مورد مرگ ناشی از این بیماری در کانادا مشاهده شده است.

 

منبع: dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید