Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

انجام تست COVID-19 در فرودگاه بین‌المللی ادمونتون


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

از ماه فوریه، کانادایی‌هایی که پرواز بین‌المللی داشته‌اند و در حال بازگشت به فرودگاه بین‌المللی ادمونتون هستند، به تست COVID-19 در محل فرودگاه دسترسی خواهند داشت.

Steve Maybee، معاون عملیات و زیرساخت‌های فرودگاه بین‌المللی ادمونتون گفت: « ما به سلامت آلبرتی‌ها متعهد هستیم. این برنامه برای سفرهای ضروری و امن بسیار حیاتی است.»

وی همچنین افزود: «شروع این برنامه آزمایشی برای افرادی كه باید سفر كنند، در صورت امکان سفر در آینده، باعث تسهیل سفر خواهد شد.»

این تست اختیاری است، اما هرکسی که تست COVID-19 بدهد می‌تواند زمان قرنطینه خود را به 48 ساعت کاهش دهد. اگر نتیجه تست منفی باشد، مسافران آزاد هستند در حالی که هنوز از قوانین و محدودیت‌های بهداشتی آلبرتا پیروی می‌کنند، قرنطینه را ترک کنند. با این وجود اگر نتیجه تست مثبت باشد، قرنطینه قانونی 14 روزه ضروری است.

«این آزمایش توسط کارکنان خدمات بهداشتی آلبرتا در EIA انجام خواهد گرفت. AHS حدود 48 ساعت بعد با مسافران تماس خواهد گرفت و نتیجه تست آنها را اعلام خواهد کرد.»

حتی اگر نتیجه تست منفی باشد، یک هفته پس از ورود به آزمایش دوم نیاز است. در این مدت افراد باید هر روز علائم خود را با دقت تحت نظر داشته باشند.

این پروژه آزمایشی، همكاری مشترک بین دولت‌های استانی و فدرال، پیش از این در فرودگاه بین‌المللی كلگری و همچنین گذرگاه مرزی كوتس آغاز شده است. تمرکز اصلی بر روی کاهش دوره قرنطینه اجباری 14 روزه مسافرانی است که از سفر بازگشته‌اند.

وی در ادامه گفت: «این موضوعی است که مسافران تقریباً به طور روزانه از ما درخواست کرده‌اند. ما می‌خواهیم از دولت استانی تشکر کنیم، زیرا به رسمیت شناختن این برنامه و موافقت با گسترش آن در فرودگاه برای ادمونتون بسیار مهم است.»

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید