Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,598
Total deaths
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
6,586
Total active cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
1,430,825
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm

انجام تست COVID-19 در فرودگاه بین‌المللی ادمونتون


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

از ماه فوریه، کانادایی‌هایی که پرواز بین‌المللی داشته‌اند و در حال بازگشت به فرودگاه بین‌المللی ادمونتون هستند، به تست COVID-19 در محل فرودگاه دسترسی خواهند داشت.

Steve Maybee، معاون عملیات و زیرساخت‌های فرودگاه بین‌المللی ادمونتون گفت: « ما به سلامت آلبرتی‌ها متعهد هستیم. این برنامه برای سفرهای ضروری و امن بسیار حیاتی است.»

وی همچنین افزود: «شروع این برنامه آزمایشی برای افرادی كه باید سفر كنند، در صورت امکان سفر در آینده، باعث تسهیل سفر خواهد شد.»

این تست اختیاری است، اما هرکسی که تست COVID-19 بدهد می‌تواند زمان قرنطینه خود را به 48 ساعت کاهش دهد. اگر نتیجه تست منفی باشد، مسافران آزاد هستند در حالی که هنوز از قوانین و محدودیت‌های بهداشتی آلبرتا پیروی می‌کنند، قرنطینه را ترک کنند. با این وجود اگر نتیجه تست مثبت باشد، قرنطینه قانونی 14 روزه ضروری است.

«این آزمایش توسط کارکنان خدمات بهداشتی آلبرتا در EIA انجام خواهد گرفت. AHS حدود 48 ساعت بعد با مسافران تماس خواهد گرفت و نتیجه تست آنها را اعلام خواهد کرد.»

حتی اگر نتیجه تست منفی باشد، یک هفته پس از ورود به آزمایش دوم نیاز است. در این مدت افراد باید هر روز علائم خود را با دقت تحت نظر داشته باشند.

این پروژه آزمایشی، همكاری مشترک بین دولت‌های استانی و فدرال، پیش از این در فرودگاه بین‌المللی كلگری و همچنین گذرگاه مرزی كوتس آغاز شده است. تمرکز اصلی بر روی کاهش دوره قرنطینه اجباری 14 روزه مسافرانی است که از سفر بازگشته‌اند.

وی در ادامه گفت: «این موضوعی است که مسافران تقریباً به طور روزانه از ما درخواست کرده‌اند. ما می‌خواهیم از دولت استانی تشکر کنیم، زیرا به رسمیت شناختن این برنامه و موافقت با گسترش آن در فرودگاه برای ادمونتون بسیار مهم است.»

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید