Saturday, February 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,944
Total deaths
Updated on February 27, 2021 3:23 pm
30,788
Total active cases
Updated on February 27, 2021 3:23 pm
863,515
Total confirmed cases
Updated on February 27, 2021 3:23 pm

انجام تست COVID-19 در فرودگاه بین‌المللی ادمونتون


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

از ماه فوریه، کانادایی‌هایی که پرواز بین‌المللی داشته‌اند و در حال بازگشت به فرودگاه بین‌المللی ادمونتون هستند، به تست COVID-19 در محل فرودگاه دسترسی خواهند داشت.

Steve Maybee، معاون عملیات و زیرساخت‌های فرودگاه بین‌المللی ادمونتون گفت: « ما به سلامت آلبرتی‌ها متعهد هستیم. این برنامه برای سفرهای ضروری و امن بسیار حیاتی است.»

وی همچنین افزود: «شروع این برنامه آزمایشی برای افرادی كه باید سفر كنند، در صورت امکان سفر در آینده، باعث تسهیل سفر خواهد شد.»

این تست اختیاری است، اما هرکسی که تست COVID-19 بدهد می‌تواند زمان قرنطینه خود را به 48 ساعت کاهش دهد. اگر نتیجه تست منفی باشد، مسافران آزاد هستند در حالی که هنوز از قوانین و محدودیت‌های بهداشتی آلبرتا پیروی می‌کنند، قرنطینه را ترک کنند. با این وجود اگر نتیجه تست مثبت باشد، قرنطینه قانونی 14 روزه ضروری است.

«این آزمایش توسط کارکنان خدمات بهداشتی آلبرتا در EIA انجام خواهد گرفت. AHS حدود 48 ساعت بعد با مسافران تماس خواهد گرفت و نتیجه تست آنها را اعلام خواهد کرد.»

حتی اگر نتیجه تست منفی باشد، یک هفته پس از ورود به آزمایش دوم نیاز است. در این مدت افراد باید هر روز علائم خود را با دقت تحت نظر داشته باشند.

این پروژه آزمایشی، همكاری مشترک بین دولت‌های استانی و فدرال، پیش از این در فرودگاه بین‌المللی كلگری و همچنین گذرگاه مرزی كوتس آغاز شده است. تمرکز اصلی بر روی کاهش دوره قرنطینه اجباری 14 روزه مسافرانی است که از سفر بازگشته‌اند.

وی در ادامه گفت: «این موضوعی است که مسافران تقریباً به طور روزانه از ما درخواست کرده‌اند. ما می‌خواهیم از دولت استانی تشکر کنیم، زیرا به رسمیت شناختن این برنامه و موافقت با گسترش آن در فرودگاه برای ادمونتون بسیار مهم است.»

 

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید