Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,592
Total deaths
Updated on July 31, 2021 2:05 pm
6,440
Total active cases
Updated on July 31, 2021 2:05 pm
1,430,483
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 2:05 pm

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض خطر میدهد.

فدراسیون تجارت مستقل کانادا (CFIB) بر اساس نظرسنجی اخیر اعضای خود، تخمین می‌زند که ۱۸۱ هزار صاحب مشاغل کوچک در سراسر کشور «به طور جدی فکر می‌کنند» که برای همیشه کسب‌وکار خود را تعطیل کنند. این موضوع بیش از ۲.۴ میلیون شغل را در بخش خصوصی به‌خطر می‌اندازد.

بسته به چگونگی روند همه‌گیری در چند ماه آینده، CFIB اعلام کرد تعداد مشاغلی که با تعطیلی روبرو هستند می‌توانند از ۷۱ هزار تا ۲۲۲ هزار شغل باشند. به گفته CFIB این مشاغل علاوه بر مشاغلی هستند که پیش از این تعطیل شده‌اند. بین ۹۶۲ هزار  تا ۲ میلیون و ۹۵۱ هزار شغل با توجه به شرایط موجود در معرض خطر هستند.

سیمون گودرو، مدیر ارشد تحقیقات ملی CFIB، در گزارشی گفت: «اگرچه هنوز برای صاحبان مشاغل زمان باقی مانده است تا در صورت بهبود شرایط مسیر خود را تغییر دهند، اما مشاهدهٔ تعداد فزاینده‌ٔ کسب‌وکارهایی که به‌صورت دائمی تعطیل می‌شوند بسیار نگران‌کننده است.»

«ما در مسیر درست حرکت نکرده‌ایم و هفته‌هاست که هیچ پیشرفتی در جبهه تجاری اتفاق نیفتاده است؛ این امر صاحبان مشاغل بیشتری را به تصمیم نهایی می‌کشاند. هرچه مشاغل بیشتری از بین بروند، مشاغل بیشتری را از دست خواهیم داد و بهبود اقتصاد دشوارتر خواهد شد.»

بر اساس CFIB، مشاغل مهمان‌یاری و همچنین مشاغل مرتبط با صنعت هنر و تفریح بیشترین خطر تعطیلی دائمی را دارند. در هر دو بخش تقریباً یکی از هر سه کسب‌وکار در حال تعطیلی است.

با روند فعلی، ۱۳ ماه زمان می‌برد تا تجارت هنر و تفریح  بهبود یابد و این زمان برای صنعت مهمان‌یاری هشت سال خواهد بود.

گزارش بازیابی مشاغل کوچک CFIB نشان می‌دهد که فقط ۴۷٪ از مشاغل کوچک کانادا کاملاً باز هستند. فقط ۳۶٪ دارای كارمند هستند و فقط ۲۲٪ گزارش كرده‌اند كه فروش عادی دارند. این تعداد برای استان‌هایی که با محدودیت قرنطینه مواجه هستند حتی کمتر است.

در انتاریو، ۳۷٪ از مشاغل کاملاً باز هستند – کمترین درصد در کل کشور – و ۳۲٪ از آنها دارای کارمند هستند. فقط ۱۸٪ از این کسب‌وکارها گزارش فروش عادی داده‌اند.

لورا جونز، معاون اجرای CFIB می‌گوید: «سال ۲۰۲۱ شروع خوبی برای کسب‌وکارهای کوچک نیست. پس از ضربه شدید مالی و عاطفی که برای گذر از یک سال تاریخی دشوار به مردم وارد شده بود، ابتدای سال ۲۰۲۱ بیشتر شبیه سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ است. ناگفته نماند بیش از هر زمان دیگری حمایت از محلی‌ها مهم است.»

 

منبع: dailyhive

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید